Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! – 7

  • 208 362
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 216
А добър невролог от Пловдив ? То малко излиза, че ми е глупав въпроса, след като само един човек е от Пловдив, но може и да знаете и аз да си питам. А дано Дени 09 пише скоро!

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 13:17 от pipence

# 31
  • Мнения: 17 546
Ин@, моят личен лекар знаеше за Discus Compositum, но това не му попречи да ме погледне скептично и да ми каже: "Ми... щом искаш, слагай ги, ама не очаквай чудеса.". Аз обаче не само, че очаквах добър резултат, но го и получих! Peace И друг път съм писала, че половината лечение от медикаментите е във вярата, че ще ти помогнат и ще си много по-добре след това.

# 32
  • Мнения: 615
А добър невролог от Пловдив ? То малко излиза, че ми е глупав въпроса, след като само един човек е от Пловдив, но може и да знаете и аз да си питам. А дано Дени 09 пише скоро!

В Пазарджик д-р Златарева  Peace
В Пловдив д-р Манова но незнам дали се занимава с ДХ  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 371
Ин@, моят личен лекар знаеше за Discus Compositum, но това не му попречи да ме погледне скептично и да ми каже: "Ми... щом искаш, слагай ги, ама не очаквай чудеса.". Аз обаче не само, че очаквах добър резултат, но го и получих! Peace И друг път съм писала, че половината лечение от медикаментите е във вярата, че ще ти помогнат и ще си много по-добре след това.

 Hug На същото мнение съм.
Макар че, честно казано, притеснявам се. Ако ви кажа, сигурно няма да повярвате, но хапче през живота си не съм пила, даже и аналгини, аспирини..... А сега тази година за първи път пих антибиотик и за да ми е весело - накрая ми се сдобих и с дискова херния.
Не знам до края на годината какво още ме чака.  hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 958
Мисля да си взема Дуклофенак да имам в мен, че днес за малко ме заболя, но после премина. Бях спряла всякакви лекарства защото доста неща изпих в продължение на месец и усещах, че се нуждаех от почивка от всякаква химия. Но имало няколко вида, от кое точно е най-добре - Дуклофенак 50 или Дуклофенак Дуо 75? Благодаря ви отново!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 2 020
... имало няколко вида, от кое точно е най-добре - Дуклофенак 50 или Дуклофенак Дуо 75? Благодаря ви отново!   bouquet

Аз мисля, че Диклофенак Дуо е само от 75мг.
Но, дори и да не е така, вземи си него и при
нужда го пий два пъти на ден.
Няколко души сме много доволни и от Волтарен Ретард 100мг.
Пие се само един път на ден и има много добър ефект.
Всъщност и двете лекарства са от групата на нестероидните
противовъзпалителни и имат една и съща основна съставка.
Зависи на теб кое ще ти действа по-добре, това е строго индивидуално
и го разбираш по метода проба-грешка.  Grinning


Deni 09 е от София.

# 36
  • Мнения: 216
Хора, как понасяте болката? Аз от петък си пия хаповете, но не усещам подобрение. Като легна и после няма ставане. А всеки ме съветва да гледам оптимистично и да не мисля, че ме боли. Но как?  newsm78

# 37
  • Мнения: 669
Повикай доктор Тишо с голямата инжекция! Laughing
Сериозно-пробвай с инжекции.Може би дексофен,дексаметазон Аз едно време пиех фламексин,гледам,че не го споменавате въобще.

# 38
  • Мнения: 216
aha и аз съм пила Фламексин. Много го уважавам това хапче, но в момента ме е страх да го смеся с другите.

# 39
  • Мнения: 615


п.с. чакам сметката  Rolling Eyes

Почакай до събота вечерта, нали знаеш какво правя сега. А и май трябва да направя проверка че не я знам къде е.

ОК Simple Smile

Хора, как понасяте болката? Аз от петък си пия хаповете, но не усещам подобрение. Като легна и после няма ставане. А всеки ме съветва да гледам оптимистично и да не мисля, че ме боли. Но как?  newsm78

Аз псувам на глас всичко покрай мен, и ми олеква  Joy

Повикай доктор Тишо с голямата инжекция! Laughing
Сериозно-пробвай с инжекции.Може би дексофен,дексаметазон Аз едно време пиех фламексин,гледам,че не го споменавате въобще.


Щом ми правиш реклама явно си останла доволна  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 615
Еййй, то лекарят ми е съсед, почти. Аз съм пред Билата.  Laughing  Party

Поръчах една опаковка на една приятелка. Ще ти поръчам и на теб. Пиши ми колко искаш.

Искам 6бр.  или 3 както ти е по удобно и да м и кажеш парите как д а т и ги дам?

# 41
  • Мнения: 669
Тишо на друг дължа излекуването си.Например екипа който ме оперира.... Hug

# 42
  • Мнения: 615
Имам нужда от помощ  Confused
Преди малко получих следното ЛС:

"Здравей, позволих си да пиша на лс, защото съм много притеснена...Казвам се *******, сестра ми лежи в "Иван Рилски" от 8 дни и чака за смяна на кейдж. Зет ми говори лично с Бусарски за цената на тази операция, но той нищо конктренто не назова.... Всеки ден правят най-ралични операции на пациенти, но до сестра ми не стигат - не била спешна, а тя трябва да премине през тази операция, защото има туморно об-е на С4, което ще бъде премахнато след 2 м. Повече не издържа на това чакане....
Знаеш ли на кого трябва да се плати за да насрочат тази операция? Полудяла е от Джаксънови пристъпи и гадни мисли....
Моля за помощ!!!"


Не знам какво да отговоря, има хора оперирани от Бусарски, помагайте  Hug

# 43
  • Мнения: 78
Много кофти ситуация. Напълно разбирам за какво става дума. Пиши на лични.

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 16:40 от чана

# 44
  • Мнения: 669
Ами,какво да прави ?Да чака.Аз също чаках 10дни.С предимство са мозъчните операции.Като не иска да чака ,да я оперира друг.Какво очакват от тебе,да се обадиш на Бусарски? LaughingАз ще му звънна вместо теб....

Общи условия

Активация на акаунт