Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! – 7

  • 208 224
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 214
Аз чакам да мина на ЯМР. Проблема ми не е от кръста и дисковите хернии на L5-S1 и L5-L4. Трябваше да отида на риба с приятели, за да намеря човека който да ми каже че досега са ме разигравали напразно. #Cussing out

И какво ти каза този човек?

# 676
  • Мнения: 17 546
Магьосник, ясновидец с очи рентген, какво срещна бре, diplodon!? Всички тръпнем в очакване. Thinking

# 677
  • Мнения: 54
Магьосник, ясновидец с очи рентген, какво срещна бре, diplodon!? Всички тръпнем в очакване. Thinking
Просто срещнах точният неврохирург Wink.

# 678
  • Мнения: 17 546
И сега ще си го пазиш само за теб? ОК! Разкажи как този човек позна, че проблемът ти не е от ДХ. И защото ти харесва да е така, му вярваш на 100%. Хайде де, да ти вадим думите с ченгел ли сега!? Моля, разкажи! Praynig

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 11:51 от Бижy

# 679
  • Мнения: 0
Сандрела, 40 лв взима. Не знам какъв доктор е! За да съм изцяло точен не знам дали е лекар, по инфо някъде из форумите бях чел, че има медицинско образование, но не съм му виждал дипломата! Видях обаче още двама мои приятели /с плексит и проблем като моя, които вече са ок/ Прочетох и една книжка на Сарно - тук никъде не го споменавате, а си заслужава да се прочете! Така или иначе вчера се качих за около 30-тина минути на мотора!

# 680
  • Мнения: 21
Дисковци и дисковици,в сряда заминавам за Павел Баня.Да видим какво ще стане таммм,като се върна ще се отчета в темичкатаа подробно   bouquet  bouquet

# 681
  • Мнения: 0
Диплодон според мен щеше да загуби същото време, което е отелил да пише и ако беше написал какво му е казал неврохирурга, освен ако не е специална рецепта на захранка за риболова, дето е 4 страници материали само! Simple Smile
Тва тайна ли ще си остане?

# 682
  • Мнения: 3 540
Магьосник, ясновидец с очи рентген, какво срещна бре, diplodon!? Всички тръпнем в очакване. Thinking
Просто срещнах точният неврохирург Wink.
И нима работи във Варна и той е ......

# 683
  • Мнения: 54
Диплодон според мен щеше да загуби същото време, което е отелил да пише и ако беше написал какво му е казал неврохирурга
Казах какво ми е казал - че не би трябвало херниите да са ми проблем и като цяло няма как това парене което имам да е от тях. Защо ли!? Всичко е много просто, ама кой да ти каже...:



Вижте къде отиват L5, L4, L3 и S1 - долу по ходилото, глезена и крака до коляното. Аз оплаквания там НЯМАМ. Мен паренето ми е във L1 и L2, а до-скоро беше и в S3 (отпред #Cussing out). Съответно проблема трябва да се търси не в кръста (3-ти, 4-ти и 5-ти кръстни прешлени), а над него - 1-ви и 2-ри кръстни прешлени и 12-ти последен гръден прешлен. И понеже скенера не би дал точна картина точно на тези прешлени, затова сега ще минавам ЯМР. С други думи нищо кой знае кво не ми е казал, нещо елементарно, стига да го знаеш. Явно нито невролозите, нито физиотерапевтите са наясно с тези елементарни основни неща, за какво изобщо си говорим... ooooh!

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 13:12 от diplodon

# 684
  • Мнения: 17 546
Мен паренето ми е във L1 и L2, а до-скоро беше и в S3 (отпред #Cussing out). Съответно проблема трябва да се търси не в кръста (3-ти, 4-ти и 5-ти кръстни прешлени), а над него - 1-ви и 2-ри кръстни прешлени и 12-ти последен гръден прешлен.
Това пак е в кръста. Да не мислиш, че разликата в два прешлена е една педя? Confused
Но ЯМР ще покаже много по-ясно и контрастно къде точно е проблемът ти. Peace Скенерът за мен е слаба работа...

# 685
  • Мнения: 54
Това пак е в кръста. Да не мислиш, че разликата в два прешлена е една педя? Confused
Но ЯМР ще покаже много по-ясно и контрастно къде точно е проблемът ти. Peace Скенерът за мен е слаба работа...
В кръста е ама не там където ми правиха скенера и откъдето си мислеха че е проблема, щото са неграмотни. А скенерът там си дава ясна картина, за горните обаче (1-ви и 2-ри), както и за гръдните трябва ЯМР.

# 686
  • Мнения: 17 546
Е, не са разчели правилно скенера или и там има проблем, но и в L1, L2, и S3 също?

# 687
  • Мнения: 54
Скенер на L1 и L2 въобще не е правен, това е проблема. На база оплакванията ми точно там е трябвало да се насочат, но като са неуки давай кръста и айде. И понеже има открити хернии все пак там и айде това е проблема. А всъщност този неврохирург ми каза че освен това те са достатъчно малки за да ми създават проблеми, но дори и да създадат то оплакванията ми в момента няма как да са от тях.

# 688
  • Мнения: 0
По схемата на диплодон мойте болежки нямат много общо с докторските "находки"!
Прочетох на един дъх книжката на Сарно и се видях на всяка една страница!
Ще се поровя и във форума за СНМ!

# 689
  • Мнения: 98
      newsm53 Браво diplodon , "откри топлата вода"  smile3521
      Нали и ние през цялото твое "пътешествие из дебрите на науката, изучаваща ДХ", ти обяснявахме, че трябва да си направиш ЯМР, но ако Здравната Каса не ти го поеме - струва        250 лв. Това с точките и болките - не винаги е така, понякога болката се провокира от едно ниво, а боли общо казано и кръст и крак ...
      Ти прочете ли в началото на темата, всичко изнесно ...  newsm78???
      Лошото е, че не всички могат да си позволят ЯМР без каса и консулт с добър специалист, което повярвай ми пак не е гаранция за точна диагноза ...  #Crazy
      И да те попитам лично - ние отказахме ли да ти помогнем, или се засегна от "нещо", та нещата стигнаха до джедай и админи??? newsm12 smile3505

Общи условия

Активация на акаунт