Всеки мечтае за море и дюни, а ние - да гушкаме бебчета през ЮНИ! - 30

  • 23 874
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Добро ви утро, момичета!!!!
Тъкмо мислех да ви зарадвам с едно сутрешно кафе, ама Десито ме изпреварила Wink За това, заповядайте на закуска на плажа, като допълнение на кафенцето


Честито на новите мами Миша и Мармотка Simple Smile Да растат щастливи малките бебоци за радост на мама и тате!!!  smile3525

Натали, Ани, Алексова, Никол, Тони и всички други, много мерси на всички ви за стиснатите палчета и милите пожелания  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Mama_Pipi72, успех и на теб днес. Да ни зарадваш в бебчеста новина Simple Smile
Натали, мила, стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug
След тройна инвентаризация вчера, багажа ми е стегнат (с размерите на огромен сак за морето, кво толкова сложих вътре?! newsm78), само още малко да се понамоткаме вкъщи и потегляме към Шейново, да видим нашата глезанка днес ли ще се ражда или утре baby_neutral

Едит: Кали, честита ви принцеска!!! Нека расте усмихнато и щастливо дете newsm51

# 46
  • Мнения: 293
Добро утро!
честити бебчета на Миша,Кали и Мьрмотка  bouquet
Аз имах през ноща няколко мощни стягания кьм 5.00 сутринта се сьбудих и започнаха болки и стягания тип менструални.Сега се изкьпах и си оправям торбата за болницата но нещо тясна ми идва пьк и не сьм сигурна започва ли купона или пак е фалшива тревога.За всеки случай не мисля да мьрдам навьн.
Етка пожелавам ти да имаш най-лекото раждане както и на всички,които им предстои да се обебят тези дни Hug


ха имам си предупреждение да си подновя линийката и на нея и се изчакало чакането явно Grinning

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 08:33 от Nataliiiiiii

# 47
  • Мнения: 861
Добро утро!
Кали, честито момиченце!
Мама Пипи, стискам палци, всичко ще е ОК!
Етка, хайде и твоят ред дойде! Ще чакаме новини!

Моят мъник днес се събуси още в 05.30 и будува два часа. Сега заспа. Към вече родилите - по колко време стоят будни децата ви? Мишо започна доста често да будува. Вчера и оня ден стоя буден между две хранения, без въобще да спи. Тази сутрин пак.
Явно няма да е от кротките и послушните.

ПП: Натали се е включила  Hug Нати, дано днес да е твоят ден  Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро!  Hug

След като вчера не си показах носа навън, защото ми беше много задушно и ми се гадеше цял следобяд, днес мисля да се поразходя малко. Крайно време е да се уговорим с педиатър, та мислим да се срещнем с една лекарка. Ще пиша после.  Peace 

Кали, честита принцеса!   bouquet
Мама Пипи, стискам палци!
Етка, чакаме новини!  Hug
Наталка, хайде дано днес да е и твоят ден!  Heart Eyes


# 49
  • Мнения: 40
Здравейте,
на мен ми е мн. мързеливо и за това не пиша. Роси, благодаря, че си се сетила за мен   bouquet. Търкалям се още. Трудно спя - на пресекулки. Имам си контракции, а вчера след секс чувствах такъв особен дискомфорт, по описание точно като родилни болки. Въпросче към тези, които още се уважават с половинките си: при вас как е?
Иви, шишета и аз не съм преварявала. И дрешки не съм прала. Само доставих на майка ми нещата, които ще ми трябват за изписването и на първо време и тя ще се оправя.
Мартеа, супер новини за Рая. Hug
Пепси, на мен в аптеката ми продадоха пакет на Памперс new born - 26 парчета от 3 до 6 кг. за 10 лева. Смятам. че са ок.
Момичета с бебета в коремите - как вървите по ехографски мерки? Моето бебе беше с диаметър на главичката 91 мм. в понеделник.
Мъжът ми пък се е побъркал. Много здрава невроза го тресе. Опитвам се да го разбирам, ама аз трябва да съм уплашената, не той. Аман значи.

# 50
  • Мнения: 4
ooo, марету... мъжете раждат много по тежко от жените... имай го предвид...  #2gunfire Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 56
Привет и от мен  newsm03,

Честито бебченце на мама Кали   newsm51

Мама Пипи72, стискам ти палчета за леко и безпроблемо раждане  newsm10

Ети, ти сигурно вече си потеглила към Шейново, но ако пък не си и четеш в момента да знаеш, че съвсем скоро и аз мога да се присъединя към теб  Hug. Между другото снощи бях в болницата от 21.00 до 00.00ч, имах контракций на 10 мин  звънах на док и той ми каза да потеглям. Като отидох там гледката беше очарователна, т.е. не успях много много да видя, но пък всичко си чувах. Една жена от Банско роди на половин бебето в коридора  #Crazy, акушерките казаха , че подобно нещо не се случва всеки ден  Laughing, но пък не е изключено, та на мен от този зор контракцийте ми затихнаха  Wink. Дойде лекар прегледа ме и се установи , че имам 1см разкритие което е нищо и 50% скъсчване на шийката, после ми направиха и 90мин запис на който ясно се виждаха контракцийте, но ме пуснаха да си ходя , док каза че няма смисъл да ме мъчат изкуствено. Ако до утре няма развитие ще ме приемат в болницата, и дай Боже всичко да бъде наред  Praynig, поне ми е гот че с Етка ще си правим компания, друго е да си имаш някой веселяк до теб  Grinning, по мои  и на док изчисления до Неделя трябва да гушкам малката бандитка, вече нямам търпение да е видя  Blush

Десито, все забравям да си оправя лентичката, ей след малко ще я коригирам.


Хайде , лек и усмихнат ден от мен  Joy

# 52
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен!

Днес като че ли успях да поспя повечко, като изключим нощните ставания до 00.
За памперсите - ние си купихме Хъджис, както и кърпички на Хъджис с алое вера - миришат страхотно и кожата става много гладка от тях. Crazy
За стерилизацията - аз също нищо не съм стерилизирала ощ и си мисля или някой да го направи като съм в болницата вече или преди да вляза да си изваря само помпата, тъй като при мен има голям шанс да съм секцио, колкото и да се боря против това. Cry

Вчера ходих до ЖК-то да си измоля ехограф дето вече не ми се полага, но жената ме гледа вече за ен-ти път без да плащам, защото ми влезе в положението, че се тревожа с това нашето седалищно бебче....За съжаление промяна няма. Малкия ни юнак се е заинатил и си седи с дупето долу. Sad Аз продължавам да се надявам, но то и много време не остана.

Натали, стискам палци днес да е твоят ден! С теб съм, да знаеш! Hug

# 53
  • Мнения: 10
Здравейте мами!  Hug

Кали, честито бебче! Живо и здраво да е!

Етка, Никол, Натали - искрено се надявам за вас вече да се обебвате, че и вие голямо чакане му дръпнахте  Praynig

Аз сега се върнах от преглед - днес за първи път ми направиха преглед за разкритие и съответно - нулево (поне прегледа беше поносим), контракции никакви отново, главичката на бебка все още не се е спуснала ниско и мнението на АГ-то е, че в идните 3-4 дни няма да настъпи раждане със сигурност, което на мен вече ама никак не ми харесва и хич не искам да преносвам. Това чакане вече ме изнерви много и всеки ден такъв рев му дръпвам. Иначе и запис на тонове правихме - ОК са и води си има бебка да се плацика и ....... това е положението!

# 54
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен в новата тема.
Честити нови бебенца на всички!
Кой питаше за памперсите - аз пробвах Памперс Ню Борн - доволна съм, Памперс Премиум Кеър - доволна съм, следващите които сме взели са Пуфис.
ЛУЛУ - Никол е същата работа, вече не иска да заспива веднага след ядене, понякога и тя не спи между 2 хранения, искат внимание душичките  Heart Eyes
Преносващите момичета - стискам ви палци, то не остана  Hug

# 55
  • Мнения: 1 563
Добро утро и от нас,

Честито на Кали, много здраве и късмет на лмалката кукличка!!!

Етка, Натали, днес ще стискам палци  и двете да се обебите най- накрая  bouquet
На останалите , които и те са в очакване, пращам прегръдки и дано и при вас нещата потръгнат скоро.


Да се похваля- снощи падна пъпчето на Мадлен, сега остава да измислим мястото за да го хвърлим някой ден!

За памперсите- за родилния купих малък пакет Либеро, 2, но често ни пропуска, засега нямам база за сравнение, взела съм голям на Хъджис, и тези дни ще го пробвам за да сравня. Кърпите им обаче не миришат добре и ми идвал леко сухи.


За будуването- първите 2-3 дни спеше и ядеше, сега изкарва между някой хранения по 1-2часа, аз си мисля, че е гладна, защото все отваря уста, но ето днес, събеди се в 7 45 ч, кърмихме се 30 мин, подремна за 5 мин, после дадох малка добавка, сменяхме памперс, и чак сега засра-10.17ч.

Аз все си мисля, че им е  ранко за будуване, но на моите познати всички бебета са така #Crazy
 


# 56
  • Мнения: 50
Добро утро момичета , и аз съм на линия вече  Hug
Мама пипи   Peace очакваме хубави новини
Натали  Peaceи от теб също
Благодаря на мамите които са направили кафенце  Hug , за преваряването пак аз май ще ги преваря, ама първо ще взема едно стъклено шишенце, защото имам само пластмасови. Ох, след малко трябва да излизам, искам да си поръчам пердета, а нещо не мога да си харесам  Rolling Eyes на вън пък е такава жега, че..... ooooh! направо не знам....
ООО, забравих да се похваля, вчера се чухме с  Мама Диди много са добре, гледкат се с малкия Ивайло, обеща че скоро ще се включи в темичката , виждам че още  не и е останало време  Joy , Сега очакваме новини и от Мармотче и бебе Александър  Hug

# 57
  • Мнения: 1 563
Здравейте мами!  Hug

Кали, честито бебче! Живо и здраво да е!

Етка, Никол, Натали - искрено се надявам за вас вече да се обебвате, че и вие голямо чакане му дръпнахте  Praynig

Аз сега се върнах от преглед - днес за първи път ми направиха преглед за разкритие и съответно - нулево (поне прегледа беше поносим), контракции никакви отново, главичката на бебка все още не се е спуснала ниско и мнението на АГ-то е, че в идните 3-4 дни няма да настъпи раждане със сигурност, което на мен вече ама никак не ми харесва и хич не искам да преносвам. Това чакане вече ме изнерви много и всеки ден такъв рев му дръпвам. Иначе и запис на тонове правихме - ОК са и води си има бебка да се плацика и ....... това е положението!

Анито, що се травмираш мила, я по- спокойно, къде си се разбързала. Ще родиш, няма мърдане от това.
Спри да го чакаш толкова и си намери някакво занимание, да ти минава времето.

После пък идват другите проблемчета, наслаждавай се на последните мигове с коремчето Hug

Прегръщам те и те целувам!

# 58
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен след поредната безсънна нощ  Tired
Честита принцеска на Кали! Жива и здрава да е и много да го радва!
Събудих се няколко пъти до 00 тази нощ и последно в 4.30 и от тогава няма заспиване - ужас, чувствам се като ударена с мокър парцал, а си мислех, че будуването ще започне след като се появи бебка...
Хайде лек ден от мен засега и стискам палци на всички, за които днес е големият ден!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Честито бебче на мама Кали - да е живо и здраво!!!

Моята кукла Гери вече е нахранена, аз успях да надникна в темичката и сега ще излезем малко на разходка.
Да се похваля - моите шефове й направиха страхотен подарък - малката се сдоби с шезлонг, куп дрехи и едно адски мекичко одеалцо - много се изненадах от жеста им, много мило ми стана

Хайде, излизаме, че да хванем хубавото време, че да не вземе да завали после

Общи условия

Активация на акаунт