Всеки мечтае за море и дюни, а ние - да гушкаме бебчета през ЮНИ! - 30

  • 23 872
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 147
Добро утро от мен, все още 2 в 1 Hug
Ето че и аз влязох в отбора на преносващите ....

Нека кафенцето да е от мен тази сутрин


Аз вместо да чувствам все по-голям дискомфорт от това че съм бременна и бебчо е голям, започвам да се чувствам все по-добре ... спя като пън, болките в тазовите кости изчезват периодично ....

Лек и усмихнат ден на всички Hug

# 736
  • Мнения: 94
Добро утро и от мен,ранобудни мами Simple Smile Тая сутрин съм цъфнала от 5 часа, много неспокойно ми беше нощес.само се въртях. Снощи преди да легна пак някакво нещо изтече от мен, имаше и леко слузестна материя /по-скоро като желе/,но основното си беше точно като силно бяло течение. Вероятно от това ми дойде и неспокойствието де. Но за сега няма нищо съществено.
Лек и усмихнат ден,гълъбчета  Hug

# 737
  • Мнения: 40
Аз не се изнервям толкова, колкото се притеснявам. И то все за глупости. Разни идиотщини ми се въртят в главата. Не сме първите преносили, няма и да сме последните, но някак не съм въоръжена с толкова търпение и здрави нерви... Ох, отчетох се и днес. Може пък бебетата ни да искат да видят слънце като се родят, а не този скапан подтискащ дъжд от последните няколко дни. Тук вече просветва.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Добро утро!
Деси, мерси за кафенцето!
Марчела и Валя и sweet_child_of_mine не са писали днес все още, друга мама 2 в 1  има ли, освен горните 3 послушни, отчели се и тръпнещи в очакване? Хайде, чакаме хубави новини от вас  Peace

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Привет и от мен!  Hug
Нищо ново, дори и след вчерашната дълга разходка... Днес сме при израждащия. Ще се отчета след прегледа. Иначе аз се чувствам прекрасно, дано и бебчо да е така.   Praynig

# 740
  • Мнения: 861
Добро утро!
След една почти безсънна нощ, дребният сега спи, а аз гледам да посвърша нещо из нас.
Лек ден от мен  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 0
Момичета, позволих си да пусна нова тема, защото ще ни заключат тази, но не съм правила нищо по оформлението, просто защото не мога... Embarassed
Смених само заглавието и написах автора му.
Нека който, когато има време да се погрижи за първата страничка.
Ето я и новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=507685.new#new

Общи условия

Активация на акаунт