Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 36

  • 47 402
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
  bouquetза оформителите.За анкетата-вече нещо много го сапунисаха.

# 16
  • Мнения: 4
Страхотна тема , браво за оформителите  smile3501
За анкетата- започна да "сапунясва"  Sad

# 17
  • Мнения: 339
Да се запиша и аз.  Peace
Гласувах, че почна да доскучава. Нещо много бавно почна да се точи действието.  Sick
По-добре ден 2 серии Листопад, ден 2 серии Менекше и Халил. Така по 1 ги накъсват много и двата сериала и тъкмо да се завърже действието и той вземе, че свърши.  #Cussing out
Браво на авторите на темата. Особени адмирации за желанието на новите, които се включват в оформлението на темата.       bouquet

# 18
  • Мнения: 186
За анкетата - харесва ми все повече.
Гледам филма от доста време, но не и от началото. Откакто го гледам, чета и вас, но сега се осмелявам да пиша.
Може би турските сериали трябва да се разделят на "Листопад" и всички останали.Гледам и "Незабравима", защото там има една изключителна любов, което липсва на Листопад, но затова пък е толкова реален, нещата от живота и много има какво да се научи от филма.И героите са толкова убедителни, и се развиват с действието,  надявам се на щастлив край.
Харесвам всички, но най-близка ми е Лейля.

# 19
  • Мнения: 23
allisas73

Добре дошла при нас!   bouquet И все пак не сме толкова страшни  Laughing Ще очаквам коментарите ти по филма  Peace

# 20
  • Мнения: 1 296
Страшни сте в оформлението, както винаги. Поздрави и за Фикрет за колажите й  bouquet.
За анкетата - гласувах за това, че го харесвам както в началото, макар че червейче ми глождеше съзнанието, че леко започна да сапунясва Joy

# 21
  • Мнения: 6 669
allisas73

Добре дошла при нас!   bouquet И все пак не сме толкова страшни  Laughing Ще очаквам коментарите ти по филма  Peace

Ми може да ни е чула двете с теб-нали постоянно се караме...........    Rolling Eyes Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 84
Здравейте
Мерси за чудесната тема

Очарована съм снощи от детето и от Фикрет,добре им го каза и тя и Айшенцето.

# 23
  • Мнения: 339
Здравейте
Мерси за чудесната тема

Очарована съм снощи от детето и от Фикрет,добре им го каза и тя и Айшенцето.

Крайно време беше някой да ги приземи, защото всички в тази къща бяха почнали да се мислят за център на вселената, без да ги интересува нищо и никой.  Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 76
ехаа честита ни нова темичкаа, браво на Соя фен  Hug
гласувам в анкетата с все повече ми харесва Simple Smile))
днес ще гледам последната 159 серия за този сезон...и канал де излизат във ваканция относно сериалите....и ми е гадно..че цяло лято няма  да го дават.....

# 25
  • Мнения: 23
allisas73

Добре дошла при нас!   bouquet И все пак не сме толкова страшни  Laughing Ще очаквам коментарите ти по филма  Peace

Ми може да ни е чула двете с теб-нали постоянно се караме...........    Rolling Eyes Laughing Laughing
Може,ти без това само търсиш как да се заяждаш с мен  #Cussing out hahaha все маже ми търсиш  Laughing

# 26
  • Мнения: 6 669
Ми щото искам да се успокоиш и да си щастлива,и.........да не ми откраднеш Джем!   Crossing Arms

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
  bouquet

# 28
  • Мнения: 23
Ми щото искам да се успокоиш и да си щастлива,и.........да не ми откраднеш Джем!   Crossing Arms
А аз Джем него искам,ама Садум  hahaha  ще се разберем с баба Джафрие  Joy

# 29
  • Мнения: 0
Браво на Фикрет,много то4но каза за всеки!?Майка,която ве4но се оплаква,баща,който все се сърди и се затваря по килерите и (въпреки,че харесвам Неджля и Лейля) две вечно недоволни сестри,които през повечето време се карат!Това ли е заслужила малката Айше,тя има ли вина за женитбата на Лейля с Оуз,за избягването на Неджля,виновна ли е за грешките на Шевкет(например Ферхунде).Заради Айше ли Шекет беше в затвора,тя ли е повод за караниците на Али Раза и Хайрие?НЕ,НЕ и ПАК НЕ!!!  smile3527.Айше е най-чистото и невинно същество в сем.Текин,но и най-потърпевша от грешките и безобразията на близките си!

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 12:48 от julinkata

Общи условия

Активация на акаунт