Жената зодия Риби 13

  • 23 080
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 176
Никой няма да махаме споко,който когато може да пише  Hug ivafara остваи малко работа и за другите де  Mr. Green -аз съм отпускарче обаче,мен ме пропускаш.
Мен ми е едно кривоо,чета ама пусти мат'риал не ми влиза в кухата лейка  Cry
И е едно мрачно времето и така бих му полегнала,ако ми даде някой  Whistling
Вие как сте рибки,нещо хич никой не се обажда

# 46
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Така съм се напушила,чее....Ходи ми се на мореееееееееееееее...................  Cry Sad Cry Sad Cry Sad
Знам,че то ще измие всичко отрицателно от мен.И после ще я подкарам на чисто!

# 47
  • Мнения: 370
Малееееееее,какво става?Много празно тук?!Никой не е писал. SadИли сте на море,или сте много заети. Mr. Green
Как сте момичета?Лятото направо ни мори. SadАко някой иска профила ми във фейса ,нека ми пише на лични да му го дам ,да имаме връзка и там.Аз имамна някои ,но не всички.Целувки рибки. Hug

# 48
  • Мнения: 15 619
Ами, хем съм тука, хем ме няма.  Mr. Green
Иве, аз те имам май, ама и там толкоз влизам.  Crazy
Един брой диване ми лази по нервните окончания и ги стимулира яко.
Жега, пот се лее, аз готвя, а и работа имам служебна. Въобще купонът не свършва ни за миг.  Mr. Green

# 49
  • Кърджали
  • Мнения: 10 262

Забравихте ме, нали? BlushВиновна съм, признавам без бой. Ма не ми се  пише нещо.
Едно дребно лъвче ви праща много поздрави. Дребно, дребно, ама успешно ти се качва на главата  Whistling В момента е на етап " Аз съм най - големия инат на света".Иначе е малка красавица.
Аз съм добре, ходя и по петите. Остава време и за мен си малко...
Някой беше споменавал за страх от вода, аз може да съм риба, но влезна ли във водата имам ужасен страх.Все едно ще ме изяде пустата вода  Grinning
Който ми има фейсбука я вижда редовна, ама ням ада се сдържа и да не я покажа

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 11:31 от Aлекcандрa

# 50
  • София
  • Мнения: 1 176
Здравейте рибки  Hug вярно много пуст тоя аквариум къде сте се изпокрили.Я веднага да излизате от дупките и тука на отчет.
Александра страшна бонбонка да ти е жива и здрава.
ivafara , luna   Hug как сте сладурки какви ги творите а .
solei и аз искам на морееее,да си топна д-то,ама чак от 19 август има си бая време до тогава.

(аз да се похваля скромничко,държавния изпит е успешно взет с 5)

# 51
  • София
  • Мнения: 5 074
За такава оценка не трябва да се хвалиш скромничко, а гръмко  Peace
Ама пък, имайки предвид, че си рибка, не се съмнявам, че си скромна.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 176
Мерси Хули  Hug ами колегите ме изядоха понеже има бая скъсани и едва ли не мен изкараха виновна.  Cry

# 53
  • София
  • Мнения: 5 074
Не ти остава нищо друго, освен да си ходиш вечно виновна, но удовлетворена от себе си, което за мен е по- важно  Peace

# 54
  • Мнения: 15 619
didolinaa, честито бре!  То си е за черпня даже.  Mr. Green Hug А колегите да си използват сивото вещество по предназначение. Mr. Green
Сандре, Катерина е красавица.  Flutter  Crazy Пу, пу, пу!
Аз, да си призная, няколко дни нямах скайп иииииииииии вчера /май беше.... или оня ден...  newsm78 / реших да се вмъкна обратно, та ми се зареди най-новата версия.  Whistling Whistling Whistling и сега никой не ми убягва, кога си включва компютъра.  Whistling Whistling Whistling Тааа, не съм те забравила, Сандре, днеска те видох отдолу на джама.  Mr. Green
Хулиета, мараба!  Heart Eyes
Някой ми бяга по тъча, ама той си знай.  smile3540

# 55
  • Мнения: 0
Кой дявол ме накара да бръкна в "Общ "отчетен" подфорум" и да мярна тема "Жената зодия Риби" ... сякаш си влязох у дома  Mr. Green
Страшно ще се радвам ако приемате нови попълнения в аквариума! Сигурна съм, че при вас цари мир и разбирателство, а аз много обичам така  Blush
Харесва ми заглавната ви страница! Виждам има доста момичета родени на моята дата - 02.03.  Peace
Разглеждайки по диагонал в бързината мярнах писаници за водата. Мен ме е страх от черна (през нощта или някакви дълбини морски) и от мътна вода, а в бистрата се чувствам чудесно и на място!   smile3521

 

# 56
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
Цитат
Някой ми бяга по тъча, ама той си знай.
Туй ще да е деликатното момиче или пък Мима! newsm78
didolinaa  голямо браво!
Aлекcандрa как може да си помислиш,че ще те забравим?!  Heart Eyes Малката много е пораснала!
Аз не пиша,защото няма с какво да се похваля.Работа още си търся.Но влизам редовно да ви чета.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 176
Ами добре дошла  MammaJamma и си плувай на воля.Засега се разбираме и не сме се карали,дано си остане и така,така че плувай на воля и ти  Hug
Силверче а добре дошла и ти не се вясваш много напоследък.Успех с намирането на работа  Peace и мерси за бравото  Hug

# 58
  • Мнения: 15 619
MammaJamma, никой не сме върнали. Заповядай, разпервай перките!  Hug
Силвърче, да си призная, и двенките имах наВпРедвид.  Mr. Green
Ама и ти много си чела,  Whistling щот` ний си счупихме пък кунките да дращим напоследък.  Crazy Whistling Whistling Whistling
Аз ходя на работа, после в къщи пак на работа...  Mr. Green А, познайте, къде ми е по-напрегнато и нямам време за петминутка дори...  Whistling Ако ще е за хвалба, ей на да се понахваля... днес, в най-голямата жега точих и пекох гюзлеми около два часа... тъкмо свърших и си викам: Сегинка сядам пред компютъра...  smile3508   .... ама тръц.  #Silly   Дребното в тоз миг реши да се наспи и кукна да играе..... с мен, разбира се.  Crazy Добре, че позаваля, та се прибрахме в къщи.   sweating
Сигур съм свалила две кила мас от себе си.  Mr. Green Flutter
Може и друго да имаше, но от възрастта забравям вече.  Blush
Давам ви думата.  Whistling Whistling Whistling

# 59
  • Мнения: 1 798
Прочетох за гюзлеми и цъфнах Mr. Green
Луне,по моя въпрос няма развитие Tired

Общи условия

Активация на акаунт