Кухните - 32-ра тема

  • 111 075
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Очаквам интересни предложения  bouquet

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Blush Peace

# 18
  • Мнения: 35
Кога пуснахте новата тема, кога изписахте 2 странички Rolling Eyes . И аз тук да не ви изпусна, за сега събирам само идеи, но и моят ред ще дойде скоро Whistling

# 19
  • Мнения: 2 412
Госпожичка Клавèл bouquet Запис и от мен. Ама много сте бързи Wink.

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Някой да е пробвал да си боядисва вратичката на фурната?

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 555
аз продължавам да следя и да оплаквам окото от време на време. Успех на всички които тепърва се захващат да правят кухни Wink

Мерси, мерси!  Flutter Един бивш колега на мъжа ми ще ни прави кухнята. Днес гледахме в една фирма и се спряхме като че ли на тези уреди - в промоция са. Какво ще кажете?

плот Bompani: http://www.vetobg.com/Plotove/page_1/id_312

фурна Уърпул: http://www.vetobg.com/Furni/page_4/id_628

аспиратор Тека: http://www.vetobg.com/Aspiratori/page_3/id_16




Киса, аз имам този плот. Само да те предупредя, че сензорните ми копчета не хващат. Работят само като ги натискам с кърпа.  Close Дори мисля да взема да звънна на сервиза.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, моля ви за малко помощ.  Praynig
Как вървят цените на термоплотовете и и водобранните лайсни в магазините за материали?
Ще съм много благодарна.   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 0
И мен ме тресе треската с основен ремонт и преместване на кухнята. Спрял съм се на кухня от принт стъкло. Много красиво се получава, но и скъпичко особено като се комбинира с BLUM механизми и технически камък. Като съм готов ще пусна снимки. Какви са отзивите ви от плотовете на Gorenje и по-точно серията ORA ?

# 24
  • Мнения: 1 666
Аз отдавна съм  се похвалила,ама да си ви следя! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 466
Момичета, най-накрая си намерихме страхотен апартамент, в центъра, на добра цена, ново строителство и сега се опитвам да чета всички теми в подфорума, ама информацията е огромна...

Моля ви и аз да споделите на лични координати на фирми за изработване на кухня, от които сте доволни! От региона на София.   bouquet

Иначе продължавам да чета.

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 11:49 от Мадам

# 26
  • Мнения: 82
И аз се надявам да се похваля с новата кухня в тази темичка Simple Smile
Креми, как вървят нещата при вас, вие бяхте доста напреднали, какво стана?
Ами ..... не сме напреднали много.  Blush Малко го позанемарихме , поради други причини. Взехме гръбчето , сега мъжо трябва да го сложи .

# 27
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
пак закъснях със записа

# 28
  • Мнения: 2 412
И мен ме тресе треската с основен ремонт и преместване на кухнята. Спрял съм се на кухня от принт стъкло. Много красиво се получава, но и скъпичко особено като се комбинира с BLUM механизми и технически камък. Като съм готов ще пусна снимки. Какви са отзивите ви от плотовете на Gorenje и по-точно серията ORA ?

Стана ми интересно - какво е това стъкло? Пусни някакви снимки на такива кухни.

# 29
  • Мнения: 32
И мен ме тресе треската с основен ремонт и преместване на кухнята. Спрял съм се на кухня от принт стъкло. Много красиво се получава, но и скъпичко особено като се комбинира с BLUM механизми и технически камък. Като съм готов ще пусна снимки. Какви са отзивите ви от плотовете на Gorenje и по-точно серията ORA ?

Стана ми интересно - какво е това стъкло? Пусни някакви снимки на такива кухни.
И на мен ми е интересно това принт стъкло.Мисля, че е стъкло, на което може да се принтира(примерно) каквото си поискаш:)Мисля, че във форума преди време една дама беше пуснала снимки на нейната кухня пак с такова стъкло.Адски ефектно беше Flutter

Интересно ми е и къде ще бъде поръчана тази кухня, защото едва ли всички фирми го предлагат този вариант.Ако е удобно, ще ми пратите ли на лични координати на фирмата, която ще ви прави кухнята  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт