Отговори
# 45
  • Мнения: 23
Я да видим днес коя е най-ранобудната  Mr. Green
Добро утро   bouquet

# 46
  • Мнения: 943
Добро утро!
Мише, още ли не си на работа?
И аз днес рано, рано, че трябва да ходя при нефроложката, цяла нощ не спах, само ги мислих тия проблеми. Единственото хубаво е, че мъжа ми днес е почивка и ще обикаля с мен.
Починахте ли си събота и неделя?  Flutter

# 47
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
добро утро и от мен Simple Smile
ние правим ремонт у дома, та сега сме се изселили за няколко дни при баба.
Elik: можеш да си смениш АГ за ЖК. става както вече беше написано - с посещение при личния лекар. попълваш си отново формуляра и вече посещаваш новия си АГ. аз също се интересувах, но се отказах понеже града е малък и става кофти спрямо сегашното ми АГ - познаваме се не от вчера.
Mim4e: не се шашкай за размера на корема. наистина казват, че  втората бременност по-рано проличавала. Аз лично по мен не мога да преценя. Структурата ми е такава (широк ханш), че и с първото и сега с второто май си вървя по един начин.
Хубава седмица и леко бременеене на всички мами Simple Smile

# 48
  • Мнения: 7
Ей Мише как ме изпревари  Heart Eyes
Аз си викам днес да се покажа ранобудна, че нещо се събудих изневиделица и ... Mr. Green
И аз се отдадох на мързел тея дни, не че през другите правя нещо повече, ама по-хубаво е и другите като почиват  Laughing
Вчера само малко припаднах пак в един магазин за животни, а беше по-хладно хем #Crazy Добре, че бях с милото и бъдещите кумуве, ама те милите много се шашнаха и после ми се караха що така станало пак. Ама аз как да предположа дали ще ми стане лошо, то става за секунда преди да се усетя и вече е късно  Blush . А вода и шоколад помагат след това само. Милото беше в шок дълго след това, а милата ми приятелка за втори път я подлагам на стреса.
Лудмилана като чета за тея витамини, защо не си вземеш обикновените и Омега 3 отделно и да си ги пиеш така, като не ги намираш толкова. Провери само какво е количество при Pregnacare I и си вземи същата опаковка и сама ще ги комбинираш. (Много съм изобретателна понякога, чак сама си се учудвам  Twisted Evil)
Хубав ден от мен   bouquet

# 49
  • Мнения: 610
Добро утро на всички!Ние закарахме Неси пак при баба,че е малко отпуска и да се поразнообрази,а и са замислили да ходят до парка Заимов да се поразходят-голяма програма (добре,че си имаме баба-мама Heart Eyes)И сега се прибрахме,аз закусих и сега ще ходя на кафенце!Голяма почивка му ударихте през уикенда.Относно корема за 2ра бременност и при мен е голям и много по-бързо ми пролича,а и качвам повечко кг.от преди. Embarassed
Мише-много си ранобъдна,аз напоследък немога да спя много-много и се събудих към 6.00ч Sad
angela_vesi -с Неси като бях бременна ми се слчваха и на мен тези припадания,ако можеш да ограничиш излизанията до колкото е възможно и да си почиваш повече.
Момичета забравих да ви кажа,който има възможност да гледа днес "На кафе".Ще дават ражданете на едно бебче-почти на живо (родило се е вчера  Heart Eyes)-секцио,за взимането на стволови клетки,за кг.-мите натрупани по време на бременост,как да се храним докато кърмим за да свалим килограмите.И дано съм успяла да напиша всичко.

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 09:33 от didka banditka

# 50
  • Мнения: 7
Дидке, аз излизам на няколко дни веднъж в тея жеги вече и повече няма накъде да ги намаля. Гледам да не съм сама, ама все се налага понякога. Майка ми ми забрани да карам сега, да не ми се случи в колата и да стане трагедия  Shocked Пия много вода, ям, посядам все, вървя по сянката и пак не мога да се предпазя. Щ е взема на док да се обадя и да видим той какво ще ме посъветва. Ако нищо не помага, ще чакам второто бебе да ме оправи  Grinning
Док каза тонизиращи напитки- айран със сол и мляко с какао, черен шоколад и да не се шашкам  Simple Smile
Изпуснах Галата  Rolling Eyes Дано я има в нета!

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 10:27 от angela_vesi

# 51
  • Мнения: 610
angela_vesi -Миличка мисля,че си 2рото бебе ще те оправи  Heart Eyes.Аз съм с ниско кръвно и ми прилошава дори и да не съм бременна.Особенно в лято,когато е задушно.Питай док.да видим какво ще каже по въпроса и ще споделиш. Hug
Голям рев му   newsm45 newsm45 newsm45 дръпнах с това секцио леле как се сетих за моето раждане с Ванеса.

# 52
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Как сте, ранобудните Simple Smile
Аз пък съм по-ранобудна от вас, щото днес станах за работа Sad Ух колко е трудно след отпуска, да знаете!
Още не мога да се осъзная къде съм, а вече се натрупаха задачките, ама няма как.
При мен няма нищо ново, освен че все по-често усещам побутванията в корема и съм все по-сигурна, че е беб. И да, броя дните до другата сряда, когато съм на ФМ.
Видях рекламата на предването на Гала, дано ги качват някъде по интернет, че ми е много интересно.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 53
  • Мнения: 23
Дъгичка, то моето ходене на работа е малко.. несериозно  Mr. Green

Изпреварих ви днес рано-рано, че да ви изненадам  Joy

Момичета, да ви питам, имате ли някоя друга нова стрийка ?
Аз вече се оборудвах с няколко нови на дупето  #Cussing out

# 54
  • Мнения: 7
Да ви кажа програмата ми за тези дни и ако има някой желаещ от София да е с мен, много ще се радвам. Ще посетя няколко лекции за бременни:
22.06 Мол София  10:30. етаж 2. кът за хранене 
25.06 и 29.06 ЦУМ [urlhttp://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5][/url]
27-ми юни САГБ “Д-р Щерев”, София, ул. "Христо Благоев" №25-31 - трета сесия, посветена на първи грижи за новороденото бебе - кърмене, къпане, повиване и режим, както и на следродилната депресия и начините за справяне при появата й. Особено подходящо е в тази сесия да се включат активно и бъдещите татковци - първи помощници в грижите за новопоявилата се рожба. Очакват ви още забавления, изненади и подаръци от различни фирми, които ще представят свои продукти, предназначени за бъдещите родители и новородените бебета!
Посещението на училище „Ние създаваме радост” за всички е безплатно, а предварителното записване е на регистратурата или на телефон: 920 09 01!
На последната ще водя и таткото със сигурност, че ще е практическа и дано се успокои малко.
Мише аз стрии нямам, но и досега не съм имала никога. Мажа се иначе с разни кремчета, ама нищо специално. Явно кожата ми е такава, дано така си остане  Praynig

# 55
  • Мнения: 1 085
Привет и запис в новата тема Wink !!!

Добре дошли на новите мами, едва успях да ви изчета Simple Smile ...миналата седмица имах много работа и вие доста сте напреднали!
Поздрави и от моята бебка, докато ви четях се "разбесня леко" Simple Smile

Относно стриите пу-пу засега не забелязвам никакви (което не мога да кажа за целулита по бедрата, но после ще падат терапии). Засега най-важното е бебка да е добре Simple Smile
Лек и успешен ден на всички ви!!!!

# 56
  • Мнения: 38
Liudmilanke , аз си пих PregnaCare Plus (с омега киселини) почти от началото, че такива имаше в аптеката, когато отиде милото да ми купи някакъви си витамини за бременни. Аз лично си бях много доволна от тях, не ми е прилошавало, хемоглобина който по принцип си ми беше низък, от тях ми се оправи. Не се чувствах отпаднала или да ми се вие свят...нооо, доки каза че на този етап са били доста силнички и да ги спря за някое време и че било по-добре да се пият някъде след 6-ия месец   Rolling Eyes  Като за тези седмици от бременността, ми преписа за хемоглобина Тот'хем ампули и Hipp сиропче.

Мише , аз си имах и преди няколко стриички на дупето и сега не съм много сигурна, дали са ми старите или си имам и нови  newsm78 Дано да са старите тези които си ги имам, че иначеее  Crazy

Ангела-Весенце  харесват ми тези лекциийки, но ако идвам маи ще мога само на тези на 22 и 25.06 които са.  А тази лекциийка на 25.06 от колко часа е?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Здравейте на всички
и аз да се отчета в новата тема Simple Smile ,
се съм влизала 2,3 дни и вече сме на нова тема,
сега ще ви изчета.
Хубав ден на всички!!!


  bouquet

# 58
  • Мнения: 610
Мише-аз имам 2-3 на бюста,но те са си от каката надявам се да нямам никъде повече.Поне с каката беше така. Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 368
Здравейте и от мен,
и аз нямам стрии още, не е късно, може и да се обзаведа.
Противно на схващанията моята втора бременност протича доста добре откъм килограми, по-малко качвам, по-малко ми е коремчето в сравнение с първата. Не ям изобщо сладко, а преди човек убивах, ако не лапна шоколад. През първата бременност ядях по едно парче торта на ден.
Доста разлики, нали...? И от тук се сещам понеже пола не се е видял дали няма да е момиченце този път.
Дай боже  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт