Все по-топло става ден след ден, ФЕВРУАРЧЕТО ще прави вече морски тен (12)

  • 26 408
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 110
ДУ!  Hug

Далче,  Hug от мен.  Cry

Сиянка, аз също стискам палци от снощи на Иренка!  Praynig Дано не се налага влизане в болница!  Hug

Рали, Ел-П, браво за мерките!  Peace

Бръмби,  fingerscrossed Всичко ще се оправи при теб, както винаги!  Peace

Плами, не се притеснявай за гънките, но ако искаш да си по-сигурна, заведи Лорка на ортопед. Диди също няма симетрични гънки по крачетата и майка ми ме "светна"  Rolling Eyes , че едно време това било уж признак за луксация. Ние пък водихме Диди на ортопед този месец и нямаше абсолютно никакъв проблем. Аз подозирам, че е от слагането на памперса.  Rolling Eyes Забелязах, че от едната страна слагам и стягам памперса като че ли по-надолу, т.е. по-близо до колянцето, отколкото от другата. Изглежда все едно на едното краче има една гънка по-малко, но като я обърна госпожицата по корем се вижда, че гънката просто се е поизместила към дупето. Абе нищо ѝ няма, с две думи.  Peace Аз съм била абсолютно по същия начин и 100 баби са ме прокълнали, че не са ми наред краката.  Outta Joint Е, не съм стюардеса към този момент, но иначе краката ми са си наред.  Mr. Green

И аз имах тежка нощ (те напоследък са през една...  ooooh! ). Аман вече.  Crossing Arms Приспивам дребната по 2 часа, тя благоволи да спи съответно 3 часа и послееее.... през 40 минути - 1 час вилнее. Още ми е черно пред очите, но се надявам до края на седмицата да се пооправя.  Tired

Стефи, дано случите на педиатър този път!  Peace

# 61
  • Мнения: 0
ДД и от мен!
Съни,темата е страхотна Hug
Много неприятни новини,стискам палци на Сиянка,Бръмби и всички които се нуждаят от позитивна енергия newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Мяуче,също и за теб Peace
Рали,перфектни мерки има Йо Peace
Щях да питам нещо,но забравих...

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Благодаря много за стиснатите палчета  Hug Hug Hug.

Сложиха ни инжекцията, за сега температурата е до 37.4 не е повишавала, дано и не качва. Вчера си купих две ампули диазепам за всеки случай. И може би или утре или в други ден пак ще ни направят снимка.

Бръмби и от мен стиснати палчета и много много положителна енергия, да всичко бързо се нареди.

ruphy благодаря за предложената помощ, но Иренка е в най добрите ръце за рехабилитации. Два пъти в седмицата идва най добрата бобат терапевка в Бъгария и работи много добре с Ирена, и още два дни ходим в Карин дом, където също има много добри специалисти. Още веднъж благодаря, но засега няма нужда от социалн институции. Hug Hug Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 818
Здравейте момичета!  Hug

Благодарности на Съни за темичката и на Танчето за заглавието   bouquet   bouquet   bouquet
Сияна - стискам палци да се разминете с болницата, нямам думи за отношението към вас!  Hug
Далче  Hug
Бръмби - изпращам ти цялата си положителна енергия  Hug и стискам де що има палци за стискане  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Бройте ни и нас към не спящите. Почна се от началото на жегите, добавяме като утежняващо  растящите зъби ... ужас! По 3-4 пъти на нощ се буди, не знам какво й става! Иначе като количество отходен продукт - бая си е, уж кърма има и си яде детето. Днес сме на консултация да видим какво ще каже педиатърката. И като си помисля, че и ваксина ще има и вече... ми се реве. И ми се спи също така ако не стана ясно  Mr. Green Подозирам, обаче, че ще почваме захранване. newsm78

Стефи, стискам палци да се харесате с тази педиатърка! fingerscrossed
Мяуче, Юху, Ел_п - бързо излизане от дупката  Hug
Рали, браво за префектните мерки на Йони!   bouquet
Неви, хубави дрешки да си купиш днес fingerscrossed
Хора, много народ се губи - мама уидоу, Шоколадче... дано да добре и просто да са по разходки и затова да не пишат. Ако някой поддържа връзка с тях - нека изпрати виртуалните ми поздрави Simple Smile
Хубав ден на всички ви   bouquet

# 64
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
Като заговорихте за гънки, визуализирах мойта дунда и чак ми стана смешно. hahaha Люсините съм ги мерила само на око, щото и аз съм чувала туй за асиметрията. Уж не вЕрвам на митове (макар да има неква логика, както Вики е писала), ама току се психирам, че най-горната лява не е като най-горната дясна и така нататък. Rolling Eyes

Сиянке, снощи не можах да изкажа възмущение и състрадание, но днес го имаш и от мен. #Cussing out Hug Виждам, че си се успокоила -- определено много ти се събра напоследък.

Халюша изкара БП (макар и аз все още да оспорвам наум диагнозата), таман преди да стане на 2, явно двете годинки са критичен момент. Тогава свекър ми, да е жив и здрав, ни уреди и постъпихме в „неговото“ отделение (детска урология и нефрология, Пирогов, с позволение на завеждащата докторица, естествено). Ако не беше той, не знам как щях да действам, аз и така бая рев му ударих...

Далче, Ел, прегръщам ви, дано скоро ви напуснат мрачните мисли! Hug

Присъединявам се към лошо спалите, замерям ви с прясно заснета Люс и се оттеглям да спретна една мусака, доколкото това е възможно, разбира се.

П.П. 1. Бръм, имаш и от мен пожелания за късмет!  Praynig

2.Сиянке, да добавя само, че щом кашлицата започне да се откъртва, образно казано, това е началото на края на бронхопневмонията, или поне на критичния момент. Grinning

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 11:12 от Мяуче

# 65
  • Мнения: 163
Привет-мривет!
Адашче, благодаря за темата, Танче - на теб за хубавото заглавие.  bouquet
Макар, че моето февруарче и септемврийче море няма да видят...  Sad
Честито за хубавите поводи на всички и мерси за пожеланията за Алекс. Hug
На онези с проблеми, кахъри и всякакви затруднения - Flowers Four Leaf Clover

Влизам набързо за отчет, че се размазах от работа и две не виждам, а още толкова ме чака. ooooh!
Вчера бихме втория Пентаксим и по този повод да се похваля с моята гордост - това малкото не гъкна, при все, че имаше две ревливи бебета в същата стая. Само наблюдаваше и се смееше на това, което се случва. Откачена работа!  Shocked
Беше малко кисел и поспалив следобяд, но като цяло до това се свеждат страничните ефекти.  Grinning
За протокола - резултати за малко повече от месец - 6 кг (+1 кг) и 61 см (+ 3 см) - удовлетворена съм. Sunglasses
Другият месец ще му бият третия Пентаксим, следващия - хепатитната ваксина, чак септември Синфлорикса и приключваме. Party

Още исках да пиша, но тотално изключих, извинете ме. Rolling Eyes

Хубав ден на всички!  bouquet

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Момичета ей сега говорих с доки и ме зарадва 99% ни се разминава болницата. Ренгенолпожката е погледнала снимката на Ирена и е казала че е само бронхит, вирусно засягане на плътността на синусите около белия белия дроб но вътре няма нищо. Хванали сме го много на време. Добре че вчера не послушах мъжът ми че то нищо няма и си въобразявам, щот днес наистина можеше да е пневмония. Оф успокоих се малко. Но възмущението ми и негативното ми мислене за частната болница си остава.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Мяу сега видях най долното, ами тя от снощи започна да отхрачва и поне се научи да си плюе храчките. До снощи нямаше хрипове и на слушалка всичко се чуваше чисто. Ама днес хъркат гърдичките.

# 68
  • Мнения: 97
Рали,
Хубав си е Йо, а и с тези мерки още по-:) Hug
Бръмби,
Стискам! Много стискам,драсни после, че да не те мислим:)
Сияна, Далче, Ел.П Hug Hug
Стар,
Вземете да пуснете едни снимки после с Теди:) Хем и моренцето малко да се види Hug Praynig
Мяуче,
Люсинда е прекрасна! А и е чудесно да те вижда човек он-лайн Hug
Спокойни бебоци днес, на всички много положителни емоции, а аз май ще взема да измисля някое хубаво местенце за разходка Mr. Green
Плами,
Аз на твое място щях да звънна на педи, за да видя тя какво мисли.
П.П. Нев, радвам се, че са ти се получили Hug
П.П.П. Сиянка, чудесни новини!
Коте,
Дай си малко почивка, и ти си човек, и ти душа носиш Hug

# 69
  • Мнения: 19
Здравейте! Аз съм от само четящите,ама по принцип не съм и мн приказлива,а и чета през тел-а и не ми е мн удобно да пиша. Моля да ме извините, за което. Знайте, че не шпионирам, а съм напълно съпричастна. Целувки на всички от мен и малката Зори

# 70
  • варна
  • Мнения: 7
siqna.muk            във Варна има един медецински център в който работят почти всички детски лекари от терапията ,но на часно аз съм се възползвала от тях  те се съгласяват да лекуват и по сериозни болести и не се налага да влизаш в болница ако те интересува намира се на ул.Генерал Гурко 49 тел.611116 Специализиран комплекс по детски болести .И момичета някой може ли да ми каже когато съм в форума аз трябва ли да си виждам името горе мисля че нещо съм направила и излизам като скрит но не знам как да го оправя .Благодаря ако някой се отзове .
следобяд сме на консултация май ще ни слижат някоя ваксина до сега не са ни слагали нито една док. казва че не е проблем newsm78,и сега имала само синфлорикс ,пентаксим щяло да има юли месец Thinking
Хубав ден мацки  Grinning

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Много добре ги познавам всичките педиатри на Гурко, те са от интензивното където спасиха Ирена преди две години. Аз също ходя там само с доктор Павлова не се познаваме. Но повечето ходим в отделението в Терапията.

# 72
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Hug Хелоуу банда
Изпуснах цяла тема/ срам  Blush /
Не,че бях в настроение да пиша,де....  Sad

Минавам на диагонал,че с двете деца у дома е пълна лудница.
Каката утре има тържество в градината и е главна героиня  Flutter
Мисля я - дали ще може да се справи  newsm78 Praynig.

Днес сме на ваксина и ми е много притеснено и за Есер  Praynig
Но този път съм решила само Пентаксим да сложим,а Синфлорикса др.седмица.

Като цяло ми е свито и едно некомфортно

Кога давате панадола преди или след ваксината?


Лека и успешна седмица на всички  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 110


Кога давате панадола преди или след ваксината?



След.  Peace Както и веднъж вечерта, поне педиатъра така каза (посъветвай се и ти с твоя). Не че това спаси Диди от страничните ефекти...  Tired

# 74
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
Като цяло ми е свито и едно некомфортно

Кога давате панадола преди или след ваксината?


Лека и успешна седмица на всички  Hug

Relax, Ефи! Всичко ще бъде наред!! Praynig

Панадол се дава винаги след акта на ваксинацията, включително и ако даваш профилактично. М/у впрочем, вторият път нежеланите реакции са по-вероятни. Crossing Arms

Успешна седмица и на теб и стискаме палци за доброто представяне на каката. Всъщност, най-важно е да се отпусне и да се забавлява сладурката. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт