Набор 92 - и нашето време дойде!

  • 69 701
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Страх ме е. Още от сега ме е страх. Толкова му се кара, че вече в сънищата си  е с колата на баща си или на братовчед си... А за себе си го знам. Аз каквато съм и за всичко треперя... Не ми се мисли какво ме очаква. Мама ми каза още, когато започна курсовете, че от тук нататък няма да имам покой... ooooh!

Когато всичко отмине ще ви пиша какво е станало... Hug

# 406
  • Мнения: 419
Нашият син изкара курсовете още лятото, но още не е карал сам. Баща му е категоричен, че няма да го пусне, преди да се увери, че е стабилен зад волана. Много му се кара на човека и винаги, когато пожелае тръгваме на път, но е или с баща си, или с мен. Засега тримата сме съгласни, че има много време и много километри, докато седне сам зад волана. Странното е, че не роптае и не възразява. Почти всички негови приятели, които вече имат книжки, управляват сами от първия ден, в който взеха малкото картонче.
И моето сърце се свива като виждам какви джигити вилнеят на пътя, но ... няма начин. Господ да ги пази  Praynig

# 407
  • Мнения: 2 018
....Голям майтап - някой знаещ, незнаещ е писал, трил, поправял и сега се чудят как да замажат гафа. Предполагам, че е по-скоро гаф отколкото целенасочено. Все пак обезмислят цяла една специалност.
Бо, това го четох няколко пъти и нищо не разбрах  newsm78

писах го по повод телевизионния материал пуснат от Мина - за оптометристите.

# 408
  • София
  • Мнения: 900
 newsm44 newsm44 newsm44

Я да се изфукам Simple Smile))) ФУК ФУК Simple Smile))
Горда мама на прекрасна дъщеря!!! 
IELTS - Listening 8, Reading 6.5, Writing 6.5, Speaking 7 - Overall Band 7

Момичета, егати емоциите - направо вече съм без капка сили!!!
Сутринта си успокоявах разплаканото момиче - притеснена за резултатите.
Не сме спали и двете - и послеееее .... като се разкрещях от радост - направо рева цял ден.

Карма135  Hug - какво стана мило - с тия снеговеее  ooooh!

Де що има нужда от палцестискане - казвайтееее - има ефект от общата ни подкрепа Hug Hug Hug
Голям кахър му обрах ...

Мина, язък, че чак сега прочетох че ще си в челюсти. Щях да те слушам, ама съм сигурна, че си се справила.  Hug Дай линк, ако има?
http://darikradio.bg/broadcast.php?broadcast_id=3 - темата от 14.12. - трябва да го изтеглиш и слушай от 13 минута нататък  ooooh! ooooh! ooooh! Още си намествам месенцата откъснати от челюстите  Mr. Green

А днес паднах - френската преса са ни отразили  Shocked
http://www.acuite.fr/articles.asp?REF=6603

Целувки на всички - леле колко още ни чакаааа  Hug Hug Hug



# 409
  • София
  • Мнения: 944
newsm44 newsm44 newsm44

Я да се изфукам Simple Smile))) ФУК ФУК Simple Smile))
Горда мама на прекрасна дъщеря!!! 
IELTS - Listening 8, Reading 6.5, Writing 6.5, Speaking 7 - Overall Band 7

Момичета, егати емоциите - направо вече съм без капка сили!!!
Сутринта си успокоявах разплаканото момиче - притеснена за резултатите.
Не сме спали и двете - и послеееее .... като се разкрещях от радост - направо рева цял ден.





Браво, браво   bouquet. Много успехи на детето! Нека този е първият от многобройни!


Дано и нашите успехи са такива- засега синът ми знае, че на устният за ДСД е покрил С1, дано и резултатите от писмения ( за съжаление ще разберем през март) са такива  Praynig.

# 410
  • Мнения: 901
Ей,
мило ми стана да видя хора от онази тийнейджърска тема тук.
Явно сме оцелели някак....

Набор 92,
успех ви желая и ще ви следя отблизо.

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 20:48 от schreier

# 411
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
newsm44 newsm44 newsm44

Я да се изфукам Simple Smile))) ФУК ФУК Simple Smile))
Горда мама на прекрасна дъщеря!!!  
IELTS - Listening 8, Reading 6.5, Writing 6.5, Speaking 7 - Overall Band 7


Поздравления   bouquet, много се радвам за успехите ви, успех в по-нататъшното кандидатстване  Hug

Момичета имам нужда да се  Praynig. Вече втори ден не може дъщеря ми да излети от Лондон, направо сме луднали в къщи, два дена бяхме в София в очакване,тичахме за инфо до летището днес два пъти, а най-лошото е че е сам самичка  Cry

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 21:32 от valha

# 412
  • София
  • Мнения: 900

Дано и нашите успехи са такива.................  Praynig.

Ив  Hug - сигурна съм, че ще са!!!!
Усилията в крайна сметка се възнаграждават  Peace

За мен резултата на щерката е страхотен, не защото е гениална  Wink , а защото не е в езиково училище ...
И затова се радвам като малко дете  Laughing Crazy

Ей,
мило ми стана да видя хора от онази тийнейджърска тема тук.
Явно сме оцелели някак....

Набор 92,
успех ви желая и ще ви следя отблизо.


Хеййййй schreier  Hug Hug Hug
Да знаеш колко се радвам да те "видя"  Hug
Оцеляхме наистина - пет годинки а  Wink
архивите са живи  Wink


Момичета имам нужда да се  Praynig. Вече втори ден не може дъщеря ми да излети от Лондон, направо сме луднали в къщи, два дена бяхме в София в очакване,тичахме за инфо до летището днес два пъти, а най-лошото е че е сам самичка  Cry

valha  Hug - всичко ще е наред - ще видиш!!!!!
Прегледах полетите - нощния закъснява(той е регулярен), но не е канцелиран ....
Поне има ли информация дали и кога ще излети?!
Стискам всички палци  fingerscrossed - ще се прибере детенце живо и здраво!

Лека момичета и дано щерчето на valha да е в прегръдките на мамс тази нощ!!!  Peace

# 413
  • София
  • Мнения: 1 281
newsm44 newsm44 newsm44
Я да се изфукам Simple Smile))) ФУК ФУК Simple Smile))
Горда мама на прекрасна дъщеря!!! 
Поздравления на девойката и майка и! Hug  bouquet
Знам колко е сладко усещането, Мина! Hug

...Момичета имам нужда да се  Praynig. Вече втори ден не може дъщеря ми да излети от Лондон, направо сме луднали в къщи, два дена бяхме в София в очакване,тичахме за инфо до летището днес два пъти, а най-лошото е че е сам самичка  Cry
Дано днес вече детето се е прибрало! Praynig
И ние тръпнем в очакване на полет от Франкфурт Embarassed

# 414
  • Мнения: 2 018
Поздравления за успехите, Мина!  Hug
Айде да провлачите крак с успехи в темата, че и ние покрай вас...  Grinning Grinning

# 415
  • Мнения: 419
Мина, поздравления за госпожицата и от мен  Hug
valha, всичко ще се нареди  Hug

# 416
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
Момичета, благодаря за подкрепата.
 Ние от нашето летище и променихме билета за 24, но каква е гаранцията, че времото ще позволи да излети. Сега се опитваме на България Еър да я качим. Ако ние не направим нещо, то оттам тя съвсем нищо не може да направи. Пълно затъмнение, полета и беше с австрийците, на гишето са им казвали онлайн да си пререзервират билета ooooh! , да отидат на хотел и те после щели да им върнат парите за хотела и храната, карали са ги да се махнат от летището, да не стоят там. Дъщеря ми разправя влизаш в магазин и гледаш само празни рафтове, вода няма, само кола и някакви сладки неща, редиш се на опашка в ресторанта и ти казват след половин час ще имат готова храна, чакаш и храната свършва почно пред теб, чакаш още половин час за да се нахраниш. Звъниш на авиолиниите никой не вдига телефона. Сега се оказа, че ако не излети на 24 от там, губи и билета за връщане, а кой ми гарантира , че на 24 ще излети, след като го дават пак снеговалежи. Аз ли съм виновна, че те не могат да си изчистят леда, такова голямо летище  newsm78
 ooooh! догодина ако замине и малката съм им казала, че ще пътуват двете заедно, не ме интересува, ако искат от Лондон да летят, ако искат от Манчестър, но да са двете заедно. За лошо или хубаво, но май ще ходим в Манчестър догодина. Така, че май вече си имам втора студентка, newsm44 newsm44 Дипломата за сега и е над 5,90, притеснява я че и искат не по-малко от 5 по английски, а тя в училище учи немски и руски.Но аз не мисля, че ще е проблем.

 Praynig на всички на които децата им пътуват да се приберат навреме, а на тези които чакат резултати от изпити ще стискаме палци. Дано децата да получат по-високи резултати отколкото очакват.  Hug

# 417
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
 newsm44 newsm44 newsm44 вече сме си у дома, благодаря на всички които се молиха за нас, благодаря на България Еър, те са единствената компания, която се опитва да извози пътниците си от Лондон, с този полет бяха извозени от 17 декември пътниците. След чакане цяла нощ, смяна на летище и за малко да кацнат в Бургас, част от нашите деца се прибраха рано сутринта. Ще има още един полет, който ще извозва пътниците от 18 и 19, ако останат места, ще качват и от други авиокомпании. Сутринта съобщиха, че Хийтроу най-вероятно ще бъде частично затворено и след 24. Ако някой има дете и не може да се прибере опитайте през другите летища, Лутън е отворено със сигурност. Ще се моля всички да се приберат за празниците вкъщи, надявам се и от Франкфурт да нямат проблеми и да се приберат децата ни. Още веднъж благодаря за подкрепата.
 ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички и успешна кандидат-студентска година.  Hug

# 418
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Момичета, отново съм тук сред вас...Аз разтегнах връзки на глезена и трети ден умирам от болки, но... синът ни ВЗЕ изпита! newsm10
Благодаря на всички вас, които ми оказахте подкрепа! newsm20
Пожелавам ви светли празници на всички!!! Hug Hug Hug

# 419
  • Мнения: 3 368
Карма съчувствам ти за крака. Дано бързо се оправиш!

Общи условия

Активация на акаунт