Набор 92 - и нашето време дойде!

  • 69 703
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 8 849
already, добре дошла и благодаря за инфото!  bouquet
Редактирах горния си пост, че от недоглеждане бях подала информация за друг курс и го замених с точния линк. Peace
Интересно ми е защо тогава Гьоте институт организират платени курсове за малка и голяма DSD? Thinking
П.П. Неуспелите с изпита за DSD обикновeно се явяват на Test Daf, с който също могат да кандидатсват в немски ВУЗ.
unadaptable, а на вас каква ви е целта с взимането на този сертификат?

Целите са 2: едната е да послужи за евентуална магистратура в Германия, а другата - да служи за работа навсякъде, където се изисква добро ниво на владеене на немски. Безсрочна диплома си е, но.... Sad Ще трябва да търсим друг вариант, който отговаря на същите изисквания Rolling Eyes
А каква е разликата между голяма и малка DSD? Rolling Eyes
Платените курсове предполагам са за ученици от немските гимназии,които не се чувстват много сигурни в знанията си newsm78

# 436
  • София
  • Мнения: 4 283
Разглеждайки сайта на Гьоте институт, видях че имат филиал/партньор в Пловдив.
Струва ми се, че там ще получиш най-пълна и актуална информация относно подходящия за вас курс!
На страниците на самите университети също са публикувани изискванията за нивото на немския език за магистратура.
Моето непрофесионално мнение е, че ви утройва и Test DaF, който е със срок на валидност и е хубаво да се вземе преди самото кандидастване.
Успех и наминавай да ни напътстваш по БЕЛ!  bouquet
Дъщеря ми започва подготовката за матурата по БЕЛ от следващия месец, а за втората все още се колебае между три предмета. ooooh!

# 437
  • Мнения: 419
ЧНГ!Пожелавам ви да сте живи и здрави, весели и щастливи, и много успехи през 2011г.!

# 438
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА много здраве, късмет и успех на децата ни през тази толкова важна за тях година   bouquet а на нас много сили и търпение  Peace за да оцелеем покрай техните изпитания  Wink

# 439
  • Мнения: 110
Здравейте Дами!
Дъщеря ми е в 12 клас и не може да си избере  рокля(има малко странен  вкус).Най-много носи панталони и дънки.Пола е обличала един единствен път. Тя е ниска около 1,55м и е с широки кости, но не е пълна(около 52-56кг).Не мога да се досетя за никаква рокля, която да и   хареса newsm78.Моля да ми помогнете с някаква идея.Благодаря Ви предварително!
  bouquet Hug newsm53 ЧНГ! newsm53 Hug  bouquet
Но тя е дюстабан и даже така средно токче я убива? Thinking
Приятна вечер на всички!  bouquet

# 440
  • София
  • Мнения: 900
Тъй като козирозите сме орисани дълголетници
днес ви каня на този ми РОЖДЕН ДЕН  Joy Joy Joy



ДА ВИ ПОЧЕРПЯ ЗА РОЖДЕНИЯ СИ ДЕН
Наздраве от една жена нааааа 40 и ..... ЕДНА  Laughing Laughing Laughing!!!!




 Hug Hug Hug

# 441
  • София
  • Мнения: 944
Мина, честито!
Да си жива и здрава и следващите 41  Wink  да сбъднат докрай мечтите ти!
Нека получиш най-желания подарък  Flutter- приемане на детето в най-добрия университет!

# 442
  • Мнения: 8 849
Честито и от мен, Мина! Още няколко пъти по 100 да докараш, не само веднъж Wink Grinning
П.П. Исках да те питам за съвет за очилата на сина ми, но пощата ти е препълнена, ще чакам да разчистиш, да не спамя в темата. Simple Smile

# 443
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИНА!
Пожелавам на теб и любимите ти хора здраве, щастие, успехи, и само положителни емоции през годината!



Та ти си била младо яре!

# 444
  • Мнения: 419
Мина, честит празник  bouquet. Да си жива и здрава и ти, и хората, които обичаш и те обичат  Hug

# 445
  • Мнения: 2 255
Честит празник и от мен, много здраве и късмет и за теб и за детенце  Peace

# 446
  • Мнения: 2 018
Мина ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  Hug Да си жива и здрава, обичана и щастлива жена!



Ле леее, отиде ми диетата.  Laughing

# 447
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
Мина  bdbaloni
Пожелавам ти много щастие и любов, много здраве на теб и цялото ти семейство, леко и успешно кандидатстване на дъщеря ти.  bouquet

# 448
  • София
  • Мнения: 4 283
Мина, Честит Рожден Ден! smile3525 newsm59
Пожелавам страхотни емоции, успехи и поводи за гордост!

# 449
  • София
  • Мнения: 1 281
Честитоооо! Много да си здрава, много обичана и с много, много настроение да посрещнеш празника! Hug
Детенцето ще ти поднесе най-важния подарък малко по-късно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт