"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 334
  • 729
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна, България
  • Мнения: 730
 Дилянче, Hug , както винаги ме стопли с хубави и мъдри думи... но колко трудно изпълними!
Благодаря!

# 361
  • Мнения: 2 282
Момичета, гледайте това!

А след като оставих на екран цитираното от Бела онзиден през целия ден, следобеда ме напъна такова желание да бъда себе си, че казах сума ти неща, които според мен си бяха на място. Виж, околните не бяха никак подготвени за тях, Затова - умната, и ако ще се променяте, не се вдъхновявайте да направите всичко наведнъж  Laughing

# 362
# 363
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Еееей момичета как се смях с историите ви.
А на Мира бебока е голям сладурко. Само за изяждане.

Бела страхотен е Беззъбчо. Аз още съм в стер от пъхането на топчето в носа, та не ми се мисли за изваждането на зъби от устата.
Ама и какви хубави неща ни пускаш. Благодаря!

Момичета на мен днес ми беше ден за първа заплата. Съвсем се бях озъбила в последните дни. Та днес доволна и щастлива, почерпих с бонбони колегите, купих бира на свекитата и си направих страхотна вечеря с винце за мъжлето.
До лазанята още не съм стигнала. Ще почвам някоя зверска диета, че бая килограмки съм трупнала. Нали в работата ми е спокойно и прекрасно и то си се лепят килцата. Не че се тъпча. Вече приех че ще съм дебела, гладна и нещастна... ама какво да се прави. Може да пробвам диета от типа "Тамън научих магарето да не яде и то взе че умря..."

Хайде напущам ви и ще се отдам на хубав филм и ако вземе, че Пешо заспи бързо и на други удоволствия.

# 364
  • Варна, България
  • Мнения: 730



# 365
  • Мнения: 439
Добро утро и от мен! Heart Eyes
Боги,страхотно кафе и прекрасно начало на петъчният ден ни даваш! Hug


Да, днес отново е петък, в края на седмицата сме, все още е лято, но също така днешния петък е уникален, единствен, неповторим. Той никога няма да се върне отново. За това нека не го пропиляваме по хилядите възможни начини, а да му се отдадем и насладим кой както го може най-добре!
но не забравяйте, че трябва и да се работи...
Crazy
цИлувки,обичам ви!

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 16:08 от bella_

# 366
  • Мнения: 2 282
само бърза усмивка от мен Simple Smile
и музикален поздрав за настроение. Помните ли ги? Бях им голяма фенка... всъщност все още съм  Heart Eyes

# 367
  • Мнения: 439
Помним помним... Hug
а този образ невероятен гледала ли си го?
http://www.youtube.com/watch?v=Vd_P2GnG9Iw&feature=related Joy
тези пък 2  изпълнения винаги ме разтреперват и просълзяват вижте ги:
http://www.youtube.com/watch?v=WXX_gMFeWlc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=7-f9VbYzyps&feature=related

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 14:04 от bella_

# 368
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Да знаете, че съм тууууууука!
Обичам ви!

# 369
  • Мнения: 439
Е,добре щом е така и аз няма да пиша,а само ще чета Crossing Arms

# 370
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Е айде стига бе....
Ние или по-скоро мъжо хареса новата ни кола.  Mr. Green Остава банката да отпусне кредита и другата седмица да си имаме нов семеен автомобил!  Sunglasses
Ша почерпя кат му дойде времето.

# 371
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз съм тук, ама нали сме без деца, та не се задържам много на компа.
Сладурки, всички да се разпишете.
Нинка, стискам палци.
Бела  Hug

# 372
  • Мнения: 2 282
Белла, веднага си го добавих този образ, точно след оригинала на песента  Laughing Апропо, гледам завеската от мидички... каним се с децата да си направим такава, кой знае кога ще отидем на палатка, че да съберем мидички Simple Smile може би този уикенд? В края на седмицата идва на гости братовчедката ми (от мноооооого далеч), с която сме се виждали само веднъж... но много се харесваме отдалеч Simple Smile заедно с един 18 годишен племенник Simple Smile и трябва да измисля интересна и пълноценна програма за 15тина дена. Затова, ако имате предложения, където и да е из България, свиркайте... Няма аз да съм домакинята, но все пак трябва да измислим нещо. Дотук сме сигурни за палатка на морето и риболов. Тя е "баир-будала", ама не знам дали има смисъл да мъкне и раница, при условие, че не знам кой ще може да ходи с нея, все пак сме на работа.

Глей кво нещо, няма кой едно кафе да пусне. А то вече бирено време...


Ха наздраве!
И да пишете повече утре... тези дни чух това за първи път, кефи ме.
А иначе... настроението ми е повече ето така... или ето така.

Нина, надявам се скоро да се похвалите!
Ади, моля те, не почвай зверска диета! Най-разумното е "често и по малко". И да не забравяш протеините - на ден поне 50-60 грама чист протеин трябва да влезе. Иначе само на плодове или солетки или зелева супа... не че не може да се отслабне, но йо-йото ще е сигурно. Плодове или глад - един път седмично. Само да вмъкна - ден на диня действа убийствено добре Simple Smile

А ето и бърза усмивка: http://lolsnaps.com/upload_images/real/16.jpg

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 09:17 от Сребърен облак

# 373
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Добро утро, приятелки!
Аз надниквам, но нали вчера откривахме Лятната школа за русисти, че имах доста задачки, а и все хора край мен.
От снощи нещо не ми е добре - летен вирус ли, що ли?! Днес съм като пребита. А днес по програма имаме и посещение на Ботаническата градина - Балчик и двореца. Сигурно ще го пропусна  newsm78



Пак ще надниквам...
Пожелавам ви много неповторим ден!  Heart Eyes


# 374
  • Мнения: 2 282
Пожелавам ви много неповторим ден!
A може ли и да е хубав?  Wink
Бързо оправяне, Боги! И благодаря...
Усмихни се, дори на простия факт, че докосваш нещата, които обичаш...

Общи условия

Активация на акаунт