"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 263
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 439
Eй,Боги,теб не те викам защото знам,че ще наминеш насам,а Пламбата преди сто години обеща,че ще пише дълъг пост към 12.00p.м. и още го няма Thinking...ама аз чакам Crossing Arms
а "суперкравата" е много приятна игра,но ти нали беше казала,че не одобряваш геймърството! Wink Hug


за окосмяването...също нормално newsm78...явно няма връзка и закономерност с другото! Joy

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 13:02 от bella_

# 91
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Eй,Боги,теб не те викам защото знам,че ще наминеш насам,а
Шегувкам се  Wink
Ох, ще откача последните дни, едно ми е маймунско, ей такова



Ще ви черпя едно следобедно кафе, от мен да мине

# 92
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моичкия няма един косъм по тялото си... ама никъде - вежди, мигли, коса... няма. То не е от хубаво ама... на мен много ми харесва. Вече не мога да търпя космати мъже.

# 93
  • Мнения: 2 433
уф, ШЪ умрЪ да знаете! Иде ми да вия.....
От утре са сборни групи...и...моичкият не е в списъците. Незнам как е станало, никой не го интересува... Няма молбата - нищо няма.
А кой ще гледа детето 1 месец????баби нямаме тъдява, Мирела заминава за испания а после на работа в книжарницата.... Кристиян си е наработа от утре плътно...и ми иде да убия някого.
Пуснах писмо до Директорката - дано ме вземе при сърце..и да направят нищо #2gunfire #Cussing out

# 94
  • Мнения: 2 282
Абе, мацки... веднъж и аз да се включа навреме Simple Smile)

знаете ли кой има днес рожден ден? нашето мило, а понякога и резливо огънче - Надина Simple Smile
Наде, да си жива и здрава, все така пълна с енергия, любов, прекрасно земно чувство за хумор.. желая ти да се чувстваш чудесно на новото поприще, което си избрала.. и щастлива с голямото си мъжко семейство, пък и без него, когато можеш Simple Smile щастлива съм, че се запознахме... когато понякога ни сваляш на земята с коментарите си, това е повече от необходимо... а когато сме криви, ни усмихваш. Благодаря ти

Айде сега някой друг да сервира кафе и цветя, че трябва да вдигам четата, закъсняваме.. зарадвах мъжото рано сутринта и то време не останало...

Джулка, от сърце се надявам, че ще поправят административната грещка. Все пак, многодетна майка си, и си ходите така или иначе в градината... не може да няма начин. недей с писмо.. тиди наживо. Евентуално - с подарък. макар че хич не съм наясно как се действа в подобни случаи - винаги, като се наложи някой да се черпи, пускам Данчо.. на мен ми е неудобно, някакси не влизам в тази категория, и ако някой се опита мен да почерпи/подкупи, ще се чувствам адски неудобно. докато за другите е част от играта...

# 95
  • Мнения: 1 046
Първо било кафето , а после и тортата , а за следобяд ви оставям по едно коктейлче да се разхладите за мое здраве

# 96
  • София
  • Мнения: 4 575
Наде, ЧРД!!! Нека животът ти поднася все положителни емоции, здравето да е твой спътник, усмивките да са ежедневие.

Джулс, дано ви разрешат проблема, как така няма да го гледат. Ама не стреляй. Много мило иди, с навлажнен поглед да помолиш. Госпожите много обичат така.

Гледам окосмения обсъждате. Моя скоро взеха да му порастват  Joy. Нали с къвто се събереш, такъв ставаш.

# 97
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Добрю ютро!

Наде Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава и мъжете вкъщи много да те слушат и обичат!     bouquet
Джулс страхотна майка си не му мисли и дано разрешите проблема с ДГ.

Децата си дойдоха и немам време да се обърна.


Снимки, който има време и сили да разглежда http://www.facebook.com/album.php?aid=25246&id=1000002257184 … &l=e2f52bbb81

# 98
  • Мнения: 2 282
Ама не стреляй. Много мило иди, с навлажнен поглед да помолиш. Госпожите много обичат така.
така, така...  Laughing

Нинка, много готини снимки. И още по-готини деца Simple Smile Не че имам време за разглеждане, ама някакси това ми беше по-приятно от другите задачи Simple Smile

И така, днес всички стискаме палци на Ади за новата работа! (ако не се лъжа, че напоследък витаех друг'де)

# 99
  • София
  • Мнения: 4 575
Ади, и аз стискам палци, дано я почувстваш като твоята работа.  Hug
Нинка, явно страхотно са изкарали. Какви са отзивите, че аз още се чудя къде да идем?

# 100
  • Мнения: 391
Наде, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти желая и мнооого усмивки![/size]   bouquet

Джулка, защо така се е получило със списъците? Дано да се оправите и да го вземат Яни. Ние пък предварително имахме някакви заявки кой кога ще ходи и аз на юли и август съм писала - НЕ, защото Рали живот и здраве в неделя заминава за лагера. Но реално днес и утре ми увисваха и с леки притеснения я заведох днес, но за щастие я взеха, даже изобщо не ми направиха проблем, може и да не са се усетили, знам ли. Вече са сборна група - втора и трета са ги събрали в една, а август най-вероятно ще има само една за цялата градина.

За черпениците - аз също не мога, много ме е срам, но затова пък Веско е стнал такъв спец.

Ади, успех на новата работа, пиши после как е минал първият работен ден!
Малко със закъснение - да са ти живи и здрави имениците, най-вече малкия Пешко да е мнооого здрав!

Тази седмица колегата ми е отпуска и съм сама, направо ми е някаква лудница, а вечер и с този английски, вече незнам къде се намирам, не мога да оправя багажа на детето, сутринта съм станала в 6ч да оправям. Но днес с Рали сме на детски РД и ще скатая английския  Mr. Green

Нинка, много хубави снимки, дечицата са ти големи сладури.

# 101
  • Мнения: 439
Честит Рожден Ден Наде!

знаете ли кой има днес рожден ден? нашето мило, а понякога и резливо огънче - Надина Simple Smile
Наде, да си жива и здрава, все така пълна с енергия, любов, прекрасно земно чувство за хумор.. желая ти да се чувстваш чудесно на новото поприще, което си избрала.. и щастлива с голямото си мъжко семейство, пък и без него, когато можеш Simple Smile щастлива съм, че се запознахме... когато понякога ни сваляш на земята с коментарите си, това е повече от необходимо... а когато сме криви, ни усмихваш. Благодаря ти
просто перфектно казано...трудно ми е да добавя нещо,затова просто се присъединявам към написаното!


Ади,успешен първи работен ден и от мен! Flowers Four Leaf Clover
Джулка,ще се оправят нещата с градината!
айде тия дето се спотайват и само надничат от балкона да се разпишат newsm66
отивам да гледам снимки!
до после! Heart Eyes

# 102
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Нади, честит рожден ден!

След казаното от Аля, аз останах без думи ...  Wink
Но ти пожелавам много усмивки, бъди все така готина, пълна с ентусиазъм и настроение и същевременно много земна! Нека мъжете ти те обичат и те носят на ръце
Много хубав празник днес!
Сигурна съм, че Драго се е постарал да го направи незабравим  Wink
Благодаря и за почерпката- много си се постарала  Mr. Green

Аля, вие не спите ли бе хора??? Какви са тези радости в ранни доби???
(сигурно днес половината няма да мърмори  Mr. Green )
Кажи ми рецептата на това да станеш рано и да не ти се спи...
Мислих върху това как в 5 часа ставаш, за да бягаш в Морската и честно казано, не ми го побира ума. Това е повече от геройство!

Джулка, сигурно е станало недоразумение. Отиди на място и съм сигурна, че всичко ще се нареди!  Hug

Аз днес съм безшефна и ми е гооооооооот!
последни задачкииииииии иииииииииииии


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.   Laughing

# 103
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Пак съм аз...
Имам една позната в скайпа, която е учителка и класна съответно и постоянно има някакви в съобщения в профила си:

Онзиден беше: ВНИМАНИЕ ОСТАНАХА ОЩЕ 8 БЕЛЕЖНИКА!

Днес:
ВНИМАНИЕ: Втора и последна дата за раздаване на бележници:02.06.2010 от 13 00 до 15 00 часа, задължително със родители. Които не е с родител няма да получи бележник

Ох, стана ми много смешно!  Laughing
какво ли ни чака  Joy

# 104
  • Мнения: 391
Това със ставането и тичането в парка съм го замислила и аз, но от другата седмица, като замине Рали, че сама няма как да я оставяме да спи, а сама ме е шубе толкова рано. Но мисля в 6ч да ходим, 5 ми е много рано. Вечер също е вариант, но има много хора в парка тогава, а и както сме до 21ч на курс, не се виждам в 10 да тичам. Само остава да навия Веско, може би той ще иска да караме колела, вместо да тичаме, но ще се споразумеем.

Общи условия

Активация на акаунт