"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 180
  • 729
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 282
Споко... обикновено човек изобщо не е подготвен за това, което предстои.
Стискам палци нещата да се развият добре... гледам, че някаква дупка наобикаля пишещите варненки... да бяга надалеч!

# 151
  • Мнения: 391
Пламиии, може просто да са споделили някакви притеснения, дано да нямат нещо подобно предвид. Стискаме палци нещата да са наред.
Ама ти верно притежаваш някакви извънземни сили и ентусиазъм, браво! Възхищавам ти се!

Бини, радвам се, че всичко е минало добре!

Ние вчера успяхме да си чуем детето, много е щастлива, толкова превъзбудено ни разправяше колко добре си изкарват. Гмуркала се и плувала под водата, ходели на някаква площадка да играят вечер и на разходки из Царево. Ох, дано само да са живи и здрави, че това ми е най-голямото притеснение, всичко останало им се отразява много добре.

Аз незнам как ще издържа до моята отпуска - чак края на Август. Мисля като се върне Рали да си взема 2 дена отпуска. Да отидем на това място:
http://www.vsromantica.com/ и след това през Триград, Ягодинската пещера, Широка лъка и т.н., да я закараме на село. Нооо ако нямаме пари - направо на селото ще отидем.

# 152
  • Мнения: 439
Здравейте! Heart Eyes
ееееееееее Гея,най-после се разписа...благодаря много за кафето! Heart Eyes
и как можах да забравя...Да ти е жив и здрав Форката!все така да е грижовен,да те слуша и гледа,да ти е опора и утеха!
нищо не казваш за Пресата!?
Бини,радвам се,че всичко вече е наред! Hug
Пламка,гуш и от мен...не унивай,всичко ще се нареди!
чували ли сте с Галя,как са?
Джулка,как е Яни?предполагам доволен и само дет се притесняваш! Hug Heart Eyes
и къде изчезна Надето? newsm78



Ей,варненки я излизайте бързо от всякакви дупки,ями и трапища! Naughty
копвам ви нещо мъдро според мен и за вас,а и за всички нас!



И в това има нещо добро!
Имало едно време един африкански крал. Той имал много близък приятел, с когото израстнали заедно и били неразделни. Този приятел имал един доста странен навик. Винаги, каквото и да се случи в неговия живот, независимо дали добро или лошо - той казвал:
- И в това има нещо добро!
Един ден двамата отишли заедно на лов. Приятелят приготвил пушките, заредил и подал на краля. Но явно объркал нещо с едната от тях. И когато кралят стрелял, пушката гръмнала настрани и отнесла палеца на дясната му ръка. Приятелят наблюдавал случващото се и верен на навика си, отново изрекъл:
- И в това има нещо добро!
Но този път разгневеният крал не издържал и се развикал:
- Какви ги говориш?! Не виждаш ли, че ми се откъсна пръста?! В това няма нищо добро!
И веднага щом се прибрали, наредил на хората си да го затворят в тъмницата...
Минало се около година време и един ден кралят решил отново да иде на лов. Събрал малка група от хората си и тръгнали. Но този път избрал една много опасна местност. И станало така, че попаднали в плен на канибали, които след като ги заловили, вързали ръцете и краката им и ги завлекли в своето селище. Вечерта се събрало цялото племе, донесли дърва и наклали голям огън, с намерение да ги опекат и изядат за вечеря. Но когато доближили краля до огъня забелязали, че палецът на едната му ръка липсва. А те били много суеверни и никога не ядяли човек, на когото нещо му липсва. Затова отвързали краля и го пуснали да си върви. Но другите му хора не могли да се спасят...
Когато се прибрал в двореца, той се замислил дълбоко за случилото се. Осъзнал на какво дължи живота си. Сетил се за приятеля си, който вече цяла година бил в затвора по негово нареждане. Тогава станал, отишъл при него в килията, освободил го и му казал:
- Ти беше прав, приятелю! Наистина се оказа, че има нещо добро в това, че палецът ми се откъсна тогава...
И след като му разказал премеждието си, проплакал:
- Чувствам се много виновен сега пред теб. Моля те, да ми простиш! Зная, че това, което направих с теб, беше много лошо...
- Не! - усмихнал се приятелят - И в това има нещо добро!
- Но какво говориш, как така? Кое му е доброто на това, че стоя в продължение на цяла една година в затвора?
- Ако НЕ бях в затвора, щях да бъда с теб при канибалите! И вероятно сега нямаше да съм жив... - бил отговорът.


*******************
Независимо какво ти се случва и на Теб
и независимо колко зле ти изглежда
положението, в което се намираш,
винаги се стреми да намираш
доброто в ситуацията!
Такова винаги има!
Дори да не се вижда
на пръв поглед...


поздравче това е моята песен от известно време!

хубав и прохладен вторник! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 11:47 от bella_

# 153
  • Мнения: 1 046
Здравейте...
Плами,  Hug к'ви са тези работи и аз като Белла бих казала всяко зло за добро, ама виж пък тя как добре е написала нещата.............

# 154
  • Мнения: 1 187
А аз да съм ви казвала колко много си ви обичам...   Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 2 282
и аз...
моя ангажимент в петък май отпада, мога и по-рано да дойда, ако сте навити на среща. Май настрoението nа Боги е заразно... но пък може да се опитаме всички заедно да се похилим... опита ми показва, че няма как да се провалим в това Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 16:27 от Сребърен облак

# 156
# 157
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Май насторението а Боги е заразно..
Embarassed
Сори.
Мисля, че се оправям!  Wink и мога да се включа в петък.
Предложения - Пицарела АГ???

И АЗ ВИ ОБИЧАААААААААМ!  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 1 046
с деца ли........... Tired, ама знаете, че аз ще съм беззззззззззз, стига да имам мъж, който да поеме изобщо децата hahaha

# 159
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хелоу лейдис. Ей ме на и мен тука... и аз много ви обичам беееее!!!!!!!!  Heart Eyes

Плами дано всичко е само твое усещане и да се подредят нещата.

Аз в това отношение само мога да се похваля. Работата за момента е мнооого добре. То аз още нищо не съм свършила. Само чета, чета, чета... запознавам се с компанията, хората, структурата... ей таквиз работи.
Има  и едно неприятно нещо. Няма скайп, никакви месинджъри, фейсбук, форуми, уеб пощи... абе нищо, което може да изкара комуникация извън сградата.
Ще се наложи по вечерно време и през уикенда да ви чета и да пиша. Много ми е криво, ама ще свикна.

Не е дълъг и предълъг постинг ама толкоз за тази вечер. Може да си ги пиша в офиса и вечер да ви ги пускам Simple Smile

Хайде лека вечер!

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 21:59 от Drina

# 160
  • Мнения: 439
Добър ден!
днес ще ви поплача на рамо,но още не съм на себе си от снощи...голяма бела можеше да стане,БЛАГОДАРЯ,че беше малкият дявол!
влизаме да се къпем с Васко насапунисахме косата и изведнъж започна много силно да фъщи вряла пара от батерията,под бойлера, отвсякъде...помня само,че извиках Васе бързо навън и вече ми се губи...завих го с една хавлия и излязохме на терасата да се скрием Rolling Eyes...целият апартамент се напълни с пара,голямо фъщене беше,голямо чудо.Като спря видяхме,че гъвкавата свръзка за топлата вода се беше скъсала...
още съм в шок...и Васката много се уплаши миличкият ми...през нощта се буди 2-3 пъти и все искаше да го гушкам...днес заминават за Горица и майка ще го заведе при някаква жена да му бае против уплахата,то и аз ще трябва да отида май да ми леят куршум! Tired
та такива работи при нас!


Ади,радвам се,че си доволна... много Hug
Пламче,пиши как си?

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 14:32 от bella_

# 161
  • Мнения: 1 187
Ужасссс Дилянка, добре че не е гръмнал бойлера... в първия момент си помислих, че това ще последва... страхотия. Миличките вие. И да - задължително да му леете куршум на детето, а и на теб също. Много, много силно ви прегръщам.  hug

# 162
  • Мнения: 1 046
Aууу Белла, голям ужас сте изживели. Дано не се повтаря повече  Praynig
В такива случай се спира тока в апартамента и се пускат отвсякъде крановете с гореща вода, за да се "облекчи" бойлера. Аз поради такива причини бойлера не го оставям да работи непрекъснато, загрява си и се спира, като свърши топлата вода пак наново се включва, хич не ме интересува колко не-икономично е и колко ток така заминава..............

# 163
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Дилянче, направо изтръпнах като го четох!  Praynig
Слава богу, че се е разминало без сериозни инциденти.
Имала съм подобна ситуация като ученичка в стария ни апартамент и знам какво е.
Наистина е добре да се лее куршум, при такива неща действа добре!
Аз също само вечер оставям бойлера да работи, през деня като ни няма е спрян.

Сами е болен, с температура.
Направихме хубаво течение онзиден вкъщи и резултата е налице - киха, хрема.  Миличкия той!

За петък - има волейбол в 18 часа, който много искам да гледам и може да се включа по-късно. Не знам дали ще съм сама или с дребния. (ако въобще срещата се осъществи)

Лека вечер

# 164
  • Мнения: 439
Боги,да оздравява Сами! Praynig Hug
що не я оставите срещата за неделя,че да се видите и с Бини  family
...само предлагам! Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт