"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 184
  • 729
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 439
каза ли някой наздраве? Party

# 226
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Наздраве!!!

Варненската група ми звънна да се чукнем дистанционно. Личеше си че си прекарват чудесно.

# 227
  • Мнения: 439
eeeеее искам и аз да се чукна дистанционно... Crossing Armsна мен що не ми звънят...хм Crossing Arms
дано да направят снимки!


аз влязох да кажа,че по канал 1 ще дават "Горе на черешата",култов филм за мен! Heart Eyes



# 228
  • Мнения: 1 046
Сигурно е казал някой Наздраве, ама не съм била аз, еее и аз си пийвам биричка. Приспах бебешондела и сега се лакирам и други такива женски простотии.
Братовчедът "Лари" от Америка ни е на гости и Коко е на седмото небе, станал му е като сянка, той яде и Коко също, той не яде, Коко също, той ще спи и Коко, ще пиша и Коко, ще играе на ...и Коко, това дете сигурно няма да има търпение да си тръгне  hahaha, ама добре, че е добричък, че поне и Коко слуша покрай него. Как може да има такива деца бееее, седни-сяда, сложи шапка - слага, ела -идва, излез от водата - излиза, влез - влиза, а мойто диване - щеше да има да го гоня из плажа, да излезе, че поне малко слънце да го напече..........Не, че го гоня де, хич не спазвам режим - колкото време сме на плажа, през цялото време е във водата, излиза, колкото да хапне нещо -ейй голям глад го гони на плажа и ние ли сме били така като деца, не си спомням........
А как ме е яд за тази среща, като се сещам предния път колко весело беше, пфуууу, ама нищо некст тайм дет се вика........

# 229
  • Мнения: 439
абе Наде...Мириндата жули бири от 18ч... Joy
...и да и аз зверски огладнявах след плажа
hahaha

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 21:59 от bella_

# 230
  • Мнения: 1 046
eee първо трябваше да изпълня майчиния си дълг преди да опъна втората  Wink чаша

# 231
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
eeeеее искам и аз да се чукна дистанционно... Crossing Armsна мен що не ми звънят...хм Crossing Arms


Щото не ги бомбардираш с телефона на Бини  Joy

Тамън го разпратих и те ми се обадиха да ми кажат, че тя вече си е тръгнала... Joy
Ама по добре късно...

# 232
  • Мнения: 439
трябва да взема да ви запиша телефоните на всичките,знае ли човек може да ми потрябват за някоя бомбардировка hahaha
Тамън го разпратих и те ми се обадиха да ми кажат, че тя вече си е тръгнала... Joy
Ама по добре късно...
...е,страхотното е,че сте се чули!

# 233
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Ето ме на и мен!  Laughing
Изкарахме си много готино, видяхме се с Бини макар и за малко.
Сладурана с 2 прекрасни госпоИци. Нати ми стана приятелка  Laughing
Другите дечковци са много сладки, ама тях си ги знам де  Mr. Green
Времето както винаги не ни стигна.
Дилянче, искахме и теб да те чуем, но установихме, че ти нямаме телефона. Това съвсем сериозно. Веднага го пускай на лични.

Днес Гея ми звънна и ми даде тел на Бини, и нея я споменахме с добро  Wink

След малко ще пусна снимки.
Сега отивам да чета приказка и после, ако някой е нетърпелив.

# 234
  • Мнения: 439
Гея само наднича тук,а не пише...а каза ли ти що не пише?!
онзи ден се чухме нищо й нямаше... newsm78
аз,както е известно на всички съм много нетърпелива за снимки! Heart Eyes

а мен с добро ли ме споменахте или... newsm29 newsm66 smile3553
ще ти изпратя тела на лични,а ти ми прати твоя и на другите,които имаш или всъщност май е редно първо да ги питаме дали са съгласни!? Crazy

сега само се моля,Боги да не заспи преди Сами! Praynig Joy

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 22:36 от bella_

# 235
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Na men Dilianka sasto mojesh da mi pratish telefona ti. Da ne me propushesh!!! Az utre ste te "bombardiram" s moja Simple Smile

Mishlence sasto ste doide, no ne moga da ja dobavia, che sam prez telefona.

Spokoina nost na vsichki!

# 236
  • Варна, България
  • Мнения: 727
а мен с добро ли ме споменахте или... newsm29 newsm66 smile3553
ще ти изпратя тела на лични,а ти ми прати твоя и на другите,които имаш или всъщност май е редно първо да ги питаме дали са съгласни!? Crazy

сега само се моля,Боги да не заспи преди Сами! Praynig Joy
И теб с добро.  Laughing

Тук съм, не съм заспала
http://blagomiratabakova.snimka.bg/other/sreshta-s-bini.517452.19612164
моят тел е 0889 307 494

Ако някой готин пич чете, може да ми се обади  hahaha
ама май сме само женки

# 237
  • Мнения: 212
СРЕЩА, СРЯДА, 14.07, 18,30ч., Класик

1. Миринда
2. Гея (тя вече се нави  Joy)
3. Дрина (тука съм)
4. Спокойната
5. Зори
6. Ло и Ема
7. Мишленце
8. .................


Чудно!
Моят телефон хич не го и крия - 0888 26 06 42  Joy
Снимките са уникални, направо се спуках от завист! Еличка извади страхотни сини очички, Нати и Ивка са сладурани, Криси и Вики - както винаги във вихъра си, а Сами (като едно гордо петле) - Чаровния принц... Само ми се струва, че Раличка може да поревнува малко  Joy

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 23:07 от Mirinda

# 238
  • Мнения: 1 187
Ади извинявай, че аз така ъх, мъх, въх... две приказки на кръст не можах да сложа в изречение... амъх, чи, как, що... въй.  Crazy Crazy Crazy  Ама то това е морския бриз който ме лъхна  Wink Embarassed и опиянението което последва.
Бела, бела... нямам ти телефона девойко арна, прати ми го и на мен на ЛС, като либовен имейл  Heart Eyes
Да ви кажа изкарах си много добре... децата са възхитени от играта с приятелите си, от къпането под леките капчици дъжд, от всичко... Наистина беше една много приятна вечер. Жалко че не можахме да си кажим всичко, особенно с Бини, която намина и замина много бързо... но пък се радвам че се запознахме. Страхотно момиче е тя, не й давам повече от 20. И между другото пазарят от един и същи магазин с Вики  Mr. Green за младежка мода. Големи са сладурани Нати и Ивка   Heart Eyes
Сами не за първи път ме изуми колко трезво разъждава и как никога не спира да се усмихва. Прекрасно дете. Само да го погледнеш и вече се смее от сърце. Презареждам се от това дете с позитивни емоции.
Двете сестрички Кати и Ели са очарователни. Ели толкова нежна, очичките й блестят... А как всичко знае... малка  многознайка. Много готина, много. А Кати искам да ме научи да говоря на пилешкия език. Пика Пити ПиПиПи...  Animal Chicken А да ви кажа и за Аля.... та тя е нов човек. Напълно преобразено слънчево момиче, с огромни, сини, но тъжни очи. Изглежда преобразена...  Heart Eyes Гушкам те Аля. Много, много... силно  Hug
Боги да си изкарате хубаво почивката, и да събереш много усмивки, спокойствие, слънце и топлина.  Heart Eyes И ...
Гушкам и теб с цялото си сърце.
Обичам си ви много момичета. И ми е адски готино, че сте мои приятели.
Наде... липсваше много. Другия път без теб не тръгвам да знаеш  Heart Eyes  

# 239
  • Мнения: 1 187
Алоуу тук цензура няма ли брех... какви са тези телефони на показ... я малко дискретност дами. Цъ цъ цъ... ни въ и срам... тюююю... Боги гледам и директна оферта обади... Алоу омъжените, по-скромно я раздавайте.  Grinning
Аз докато се напиша и гледам Богито и снимки метнала. Кога успя се пита в задачата. Аз ще се правя че не се виждам Animal Pig и ще се зарадвам на детските усмивки. Разкошни деца. А малкото ми топче Heart Eyes, все муха на снимките... като мама си.  Mr. Green
Аз да ви кажа след срещата отидох да си прибирам мъжа от маса  Joy Да не си помислите, че само жена му миткосва.  Naughty Мислех да се установя по-за дълго и аз до него, но на госпожиците много им се доспа и на бързо ги паркирах по леглата. Както казва Надето... на първо място децата   Mr. Green Та така... хубава вечер, и да се наспите сладко сладко. Ех...

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 00:04 от klamerche

Общи условия

Активация на акаунт