"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 305
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 439
Аля,Невероятно!Вълнуващо!Разплакващо!Благодаря ти!:)))
Галя,остави ме без думи...сладки съкровища да са ти здрави и да ти носят само радост!
...надявам се,наистина да успяваш да минаваш насам по-често,защото ни липсваш! Hug

# 271
  • Мнения: 2 433
Гея?! къде си? Къде е усмивката ти?  Confused Гаджето ли не слуша?

zoroto  Heart Eyes ще се разпиша сигурно, но на по-късен етап от живота си. Когато внуците щъкат около мен, докато спокойно си почивам на верандата, а около мен се носи свежото ухание на нацъфтялата наблизо липа. Сега трупам емоции дишайки дълбоко. а само зубърчетата в училище, въпреки че го раздавахме безплатно на входа  Joy Хехехехе... ех сладки спомени.


и аз това си мечтая....затова си строя тераса/веранда Mr. Green щото аз остарявам вече...и децата ми порастнали.... само едно ни астана малко!затова къщата е за "възрастна двойка с едно дете! JoyНезнам скоро пускала ли съм снимка на строежа... ама ..пускам сега, че отпуската чука на прага и да мога после да покажа преди и след Mr. Green
http://media.snimka.bg/6615/019485323.jpg
само ...липата ще пропусна.... не че нещо...ама с тая сенна хрема предпочитам да се лиша от нея! JoyЩе се огранича с ореха.... Mr. Green

Мирелка ми се обади току що. Влезли са вече в Испания. Тръгнаха миналата нощ. ще стигнат тази нощ. Ще "спят" на гарата....защото влака за фестивала  е чак сутринта.
Иначе са на фестивал Mr. Greenсамо една грепа от БГ отива на тези фестивали и вече трета година нашета се преборва. Тази година е в Испания, миналата в Германия, а по предната Франция... и така. Този път обаче казаха че нивото е много високо... и не се надяват на първи места, ама дано!

Гале - прекрасни са децата. Да са ви живи и здави! Hug
Светле, Гейооо, Де е усмиФФката ,а?????Бърже да я найдеш! Crossing Arms При мен отпада  пробата ми за тортата с памперси... Tired оказа се че дядото нещо е сърдит за името на внучето...а ние сме на гости у дядото...и не е най-удобно да се появяваме с подарък... та така!

Аля, браво за плажа... ма хич не ви е срам вас морските девойки Crossing Arms Ние тук от провинцията едва си позволяваме да дойдем за 3-4 дни на море да "печем гЪзо" ., а на вас морето ви под носа - и пак не ходите!!!!! Twisted Evil Няма правда в тоя свят!!!Няма..... newsm08

Света -  хубаво да си изкарате. да си дойдете заредени и щастливи -  в което разбира се съм сигурна!!!! Hug

Айде лека вечер от мен!!!!Аз имам още 6 работни дни до отпуската само. Ще ми се отели вола.... ама види се вече! Hug

# 272
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Dobro utro momicheta. Srestata beshe strahotna! Vsichki macki super sveji. Geja izglejdashe strahotno, vapreki potanalite gemii. Snimkite ste svalia dovechera che ne ostana vreme.

Hubav I slanchev den!

# 273
  • Мнения: 2 282
И мен ме изкефи, цялата настръхнах, ама ако ми кажеш защо се и разциврих, сигурно е от песента........
а, мен песента ме вълнува във всякакво изпълнние. Но това тук е специално... първото, което винаги ми идва на ума, когато го гледам, е "ако до всяко добро същество застане поне още едно..."
и така... толкова е лесно да обединиш хората около нещо хубаво. Хората... това са огромна сила. Само трябва да се насочи позитивно...
И аз като вас не мога да се удържа всеки път, когато го гледам...  Hug радвам се, че сте го почувствали по същия начин.
Джулкаааа, не ни завиждай за моренцето... щото и аз ще почна за хубавата къща в планината  Laughing добре се получава! А аз всъщност май пвзех пример от Надина, тя беше написала, че ходят с децата на плаж, затова зарязах всичко Simple Smile
Смятам да сложа и аз някоя и друга снимка Simple Smile

# 274
# 275
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ку ку!  Mr. Green

Настроението се подобри след като си закупих костюм, риза, сандали, чанта и бански   hahaha Joy

Джулка догодина викам да ни поканиш на освещаване на къщата!  Hug Успех на Мирелка!

Гале прекрасни деца имаш!   Heart Eyes Да са  ти живи и здрави!

Аля и мен ме развълнува много!

Айде бай, че е ПЕТЪК!  Mr. Green И много детски усмивки!  Hug

# 276
  • Мнения: 212
Хелоу!
Мириндич не е забегнала никаде... все още  Mr. Green Стягам багажите...На Невена за морето в неделя, на нас - за на село.
Искам да споделя моята програма за лятото, ако се засичам с някоя от вас ще е много готино  Hug
Сега заминаваме за Гложене (до Тетевен, Боаза, Рибарица), а в началото на другия месец - на Горни Лом (до Белоградчик). В СФ ще се приберем чак след 20/08  Joy
Невена е супер въодушевена от морето, купихме нови сандали, нова плажна кърпа (на Ягодов сладкиш, естествено  Rolling Eyes) и понеже се оказа, че имаме само цял бански, който да й става, купихме.... 3 броя нови (с поличка, без поличка и само монокини  Naughty).
Малечко за пореден път се разкашля и за пореден път докторката каза, че е чист.... откъде иде тая кашлица не знам, ще се гръмна направо. Надявам се като сменим въздуха с балкански да се оправи  Praynig
Дринка, чакаме снимките!
Джули, много ви е хубава къщата, ще дойдем на гости като я направите (някак си така скормно се самопоканих...) И.... ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват, да си винаги така усмихната и свежа!
Ще гледам утре пак да ви пиша, поне заради едното "довиждане", че като почна да обикалям селата оставам без РС и нет  Confused
Ходихме сутринта в парка, Невена язди пони, беше много щастлива. Ето и няколко снимки от тия дни:
http://marinafil.snimka.bg/family/yuli-2010-g.518313.19664906
Айде, до скоро!

P.S. Току-що видях, че и майка ми е качила нови снимки на децата, ето ги -

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=453064&id=1811968512&fbid=1233010084678

# 277
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ку-ку

http://picasaweb.google.bg/adi.dimitrova/20100715SrestaOktomvriiki

Ето ги снимките.

Ще пиша по късно или утре.

# 278
  • Мнения: 2 433
ааа.а....никво догодина..... таз година. Сега в отпуската , освен ,че ще прбваме новият си басейн... Mr. Green ще трябва да поработим добре. Все още не губя надежда да изкараме една снежна зима там. Но.... всичко опира до пари.... та те така!
днес , правилно....имам имен ден. То и аз днес научих де Mr. Green но! Naughty истината е че хем съм Света, хем мъченица bowuu
Уф....умрЕла циганката дет ме фали.....
Утре заминавам на Хасково. Ще се "видим" в понеделник! Mr. Green

# 279
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Честит имен ден Маринки, Мандаринки, Миринди и всички празнуващи днес да сте живи и здрави и усмихнати и щастливи!

Юле честито и на теб на патерица. И аз като тебе сега научавам. Ама ще си го запиша и догодина няма да оттървеш честитките.

Хубав уикенд момичета!

# 280
  • Мнения: 212
Хайде една подобаваща почерпка за празника ми  Mr. Green



Стягам багажи, потя се над ютията, ужас некъв. Ако ми остане време после ще пиша.

Илия три пъти ми се обади от сутринта (на работа е) и не ми честити... както всяка година е забравил...  Cry

# 281
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Ние в събота се завърнахме от морето.Изкарахме си една страхотна почивка,макар и съвсем кратка.
Много се радвам,че се видяхме с Боги,Аля,Кламерче и тяхните прекрасни деца!Другата година се надявам да е за по-дълго,а пък може и вие да дойдете насам до тогава.Много ви обичам!Разгледах и снимките,нашите ще кача тези дни като съм по-свободна.А от събота вече съм и на работа,пък така не ми се работи.Децата отново на градина...старото ежедневие започва.Смятам другият месец да отидем за три дни на Добринище,та да посетим и планината.
Пропуснах и именничките онзи ден.Бъдете здрави,красиви и много щастливи! Hug
Света,честито и на теб със закъснение!  bouquet
Здраве,щастие и много любов ти желая!
Хей,софиянки,много хубава среща ще имали в мое отсъствие!Другият път ще дойда и аз,надявам се.Ама много сте красиви всичките!
Целувки.
Обичам ви!

# 282
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, момичета! Търся съвет. Дребната е много чувствителна и понеже много сме и липсвали отказвала да ходи по голяма нужда цяла седмица (въпреки, че яде круши, праскови, кайсии и активия) - преди 2 години направи същия номер. Този път само ревеше по телефона за мен и аз се принудих да пътувам за събота и неделя за Шумен. Отидох и веднага се отпусна и ходи по голяма нужда и то не само веднъж. Съжалявам, че ви занимавам с толкова прозаични проблеми, но търся някакви алтернативи да се справя с положението, защото по-нататък в живота все ще имаме било кратки или по-дългосрочни раздели.

# 283
  • Мнения: 1 046
mmz нямам съвет, просто ще го израсне с годините, а до тогава просто раздели за по-малко дни. Знам, че не е решение и най-вероятно сте опитвали какво ли не и с добро и със заплахи, но трябва сама да се пребори с това. Не знам на Облачка есенциите дали няма да окажат някакъв положителен ефект  newsm78

# 284
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
mmz и ние минахме през такъв период. Опитай с някаква награда или игра. Ако свърши работата, ще играете на нещо или ще получи подарък. 5 дни ми се вижда много. Ако продължава може би трябва да се посъветваш с лекар и в наложителни случаи да дадете разхлабително. А тя оплаква ли се от болки в коремчето? Това създава ли й дискомфорт?

Общи условия

Активация на акаунт