"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 276
  • 729
  •   1
Отговори
# 450
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Верно, че и Белка зачезна  Naughty само четеш момиче

Иначе камериста мина и замина, а репортаж ще гледаме довечера в 18.30 и 22.30 поо TV7. Сигурно само ще се мерна зад кадър, щото той шефа си говори, ама май се здуха мъничко човека.


Аз пък неспах, ама таками се пие бира и джин, че думи нямам   Embarassed

# 451
  • Мнения: 439
Тук съм бе...чета ви  Wink
радвам се,че Светлето се разписа Heart Eyes
ядосвам се на мах на написаното от Нинка...как си изтърпяла всичко това досега?!...и аз съм готова да дойда за избиването  на тия #2gunfire...нагушкай го Ники и от мен Hug
и аз се кьорих до към 22.30 снощи за падащи звезди ама ц...то май от там нататък е започнал...четох,че е било голяма красота по разкази на очевидци...ще чакам и Облачка да разказва!
Пламсън,искам и аз мохито...може ли да се присламча? Heart Eyes
Ади,приятно цамбуркане...водата верно е чай! Hug
Нинка,довечера ще гледам ТВ7
Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 14:15 от bella_

# 452
  • Мнения: 2 433
....
Аз пък неспах, ама таками се пие бира и джин, че думи нямам   Embarassed
Аз пък тъкмо минах да видя нашите.... демек да закараме мама с телевизора и татко наля по чаша студена , много студена бира! Mr. GreenСега как ще работя??????? ooooh!`ич незнам!

# 453
  • Мнения: 1 930
....
Аз пък неспах, ама таками се пие бира и джин, че думи нямам   Embarassed
Аз пък тъкмо минах да видя нашите.... демек да закараме мама с телевизора и татко наля по чаша студена , много студена бира! Mr. GreenСега как ще работя??????? ooooh!`ич незнам!

аз пък неща да чуя за бира - нощес докато прайхме замазката, що студена бира излочихме....майкоуууу - то зат'та днес съм парцал...

# 454
  • Мнения: 2 433
лечението Гейоооо е ясно!!!!! Mr. Green Клин , клин ибива - бягай до магазина за едно студено....
Лелеее... имам още 4 работни часа...УЖАС

# 455
  • Мнения: 1 930
лечението Гейоооо е ясно!!!!! Mr. Green Клин , клин ибива - бягай до магазина за едно студено....
Лелеее... имам още 4 работни часа...УЖАС
Ма луда ли си, ма Пено, да бягам до магазина.....аз в офиса само кафенце пийвам, ходя на токчета и се държа като дама. Ма кака ви като се прибере......то замазка без бира - мое ли newsm78...
Аз имам 3 работни часа.
Бе вие прали ли сте с тоя прехвален Скип? Отде да го намеря newsm78. Искам да го пробвам, аз нали съм с гадните алергии и само със сано пера.

# 456
  • Мнения: 38
Момичета, препоръчайте ми хубав хотел или къща в Трявна, че се каним септември да ходим до там ( пролетта не успяхме да стигнем до там, та сега пак се каним)
Нинка,  не знам какво да кажа, заслужават да ги съдиш наистина, а довечера и аз ще гледам ТВ7.
Дринка, приятно изкарване на моренцето.

# 457
  • Мнения: 1 187
Светли довечера ще разпитам нашите, че те редовно си ходят на Трявна  Hug и ще ти дам някакво прясно ифно. Как сте вие?

Мале тук бира, джин с тоник /в къщи се изстудяват за довечера/... мохито... мале умирам колко съм жадна само. Имам нужда от нещо ободряващо - веднага ... а остават има няма 2 часа. Толкова много.  ooooh!

Светли, казваш с токове, с униформа... малей... милото. Ама и аз по първоначално спуснатите данни предположих че ти е зле от недоспиване и много бач, а то... къде била истината... бира казваш до сред нощите. Хммм...

Как е в Бургас? Живее ли се. Там ще донеса мохитото, че у варненско не се диша...

Довечера, ако не забравя, а най-вероятно ще... ще си пусна ТВ7  Wink щото то любопитството в мен е голямо, но акъла хич го няма... и вече знам, че ще забравя до тогава.

На мен в главата ми само разхладителни алкохолни напитки да искаш.  Crazy

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 15:15 от klamerche

# 458
  • Мнения: 439


ич не се диша жега и влага е...гледам в "синоптика" с надежда за дъжд,ама няма така ще е и другата седмица Tired
...ама ти е ела,няма да те върна даже напротив! Heart Eyes

# 459
  • Мнения: 1 187
Решено е... ТРЪГВАМ...
ще мина през Бургас, за малко през Царево, после в София ще се завъртя, но ще гледам да е около 22 септември...  Mr. Green

... и докато пишех всичко това ... получих предложение ... от шефа...
да си ходя... тръгвам сиииии.... адиос амигос.   yesyes

# 460
# 461
  • Мнения: 1 930
Скритият гост много ме кефи...ммммммм друго е да си ченге Laughing

Аз имам още работа, обаче....ама айде Калмеритоу, отивай да разпускаш Heart Eyes

# 462
  • Мнения: 2 433
лечението Гейоооо е ясно!!!!! Mr. Green Клин , клин ибива - бягай до магазина за едно студено....
Лелеее... имам още 4 работни часа...УЖАС
Ма луда ли си, ма Пено, да бягам до магазина.....аз в офиса само кафенце пийвам, ходя на токчета и се държа като дама. Ма кака ви като се прибере......то замазка без бира - мое ли newsm78...
Аз имам 3 работни часа.
Бе вие прали ли сте с тоя прехвален Скип? Отде да го намеря newsm78. Искам да го пробвам, аз нали съм с гадните алергии и само със сано пера.


Естествено , че замазка без бира немо`е Mr. Green Имаш още 35 мин. Стискай зъби и се приготвяй за бягство!!!!! Mr. Green
Кламерче - чудесно предложение ти е спретнал шефО - сОвсем прилично при това!!!!!!! Twisted Evil

П.П. не е луда кака Пена...а я мързи да гледа... Whistlingдреме на бюрото..и си гука с шефа, дето и него не му се излиза навън. Хем има монтаж... ама в тоя аз фолиото ще стане на ластик - как да се лепи???

# 463
  • Мнения: 378
Ей,

какви работи сте наговорили тука. Пиене, разхлаждане - красотичка.
Нинка- и аз много се ядосах - ня ги оставяй моля те. и друг път ще го направят. Ади е права -за един сопол ще се оабдят а за такъв сериозен инцидент - няма. Гони ги до дупка.
Ако можеш извади и предното медицинско и сегашното и си постави исканията в писмен вид - да видим как ще ги подминат.
 Ега си безотговорността!!!!

айде - оставям ви - хубав уикенд и до другата седмица.
цалуфки!

# 464
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
хелоу лейдис,
усещате ли хладния бриз дето духа. Кака ви Дринка сърба коктейла и реанимира.
Пешко заби една девойка в хотела и вече си играят на семейство. Боже до къде я докарахме.

Светли ние ходихме в много приятен хотел в Трявна. Семеен хотел Фамилия http://www.hotelfamily.bg/index.html
Не е нещо специално, но е в центъра и не беше скъпо. Много ни хареса. Само виж каква е прогнозата, защото ние също ходихме септември и се спука да вали.

Момичета оставям ви, че трябва да пооправя багажа.
Утре ме чака тежък ден - от кълка, на кълка, от басейна в морето... мъка, мъка...

Общи условия

Активация на акаунт