"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 291
  • 729
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет, ненагледни мои!
Кака ви Блажка се завърна от  планината - починала, реанимирала, освежена.
Изкарах си супер почивка в ето този комплекс
http://www.balgarka.com/
Светли, комплекса е супер, на 12 км от Трявна, разкош! Ходихме и до Трявна - много ме кефи това градче, но идеята да почивам в град не ми допада, предпочитам такива затворени комплекси.
Снимки нямам, понеже забравих фотото, но се надявам другите мацки, с които бяхме да ми пратят и ще ви осветля.  Комплексът е правен с пари и мерак, за всичко е помислено.
Бяхме 4 приятелски семейства с децата. Имаше лудница и разправии, но като цяло си беше гот.
Размазахме се в градинското джакузи с 1 приятелка, което нашите деца го обърнаха на басейн и скачаха и бесняха. Накрая се изхитрихме и ги паркирахме пред ТВ, а ние продължихме да се киснем с чаша мента  Laughing
Страхил заминава във вторник и се разката по време на почивката да ходи до София за американска виза, във Варна - за медицинско и почивката я изкара по пътищата.

Ади, Плами, аз за среща съм навита - без понеделник, че ще стягам куфарите.

Нинка, какви ужасии! И аз също не бих оставила нещата така. Егати и нахалничкте тези даскалици - да преместват дете, което е потърпевшо.


Прегръщам ви всички - пак ме чакат 100 перални+ уиски  Wink

# 466
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хелоу лейдис. Седнала съм си с коктейлче с мента и водчица на покрива на хотела и мързелувам та знае ли се.

На плажа пред хотела има едни гигантски легла на които се търкаляме по цял ден... пак лющейки мента ама без водката. Ще се върна сигурно поне с 5 кила от морето.

Варненската дружина ще има ли сгледа? Само да ви предупредя нещичко. През деня нямам време да пускам пецето. Пускам го вечер като сядаме да отмаряме след кратката разходка. Така че ако ще се виждаме и пишете през деня пуснете един смс да знам.

Хайде чао, че ми се стопи леда...

# 467
  • Мнения: 2 282
Добре си дошла, Дринка! Варна, среща в сряда или петък? Ще трябва да запознаем младежа с местните дреболяци, затова предлагам с децата Simple Smile

# 468
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз за сряда и петък съм ОК.
Ади, в кой хотел сте отседнали? Да знаем ориентировъчно къде да се съберем, с децата и Ники естествено  Wink

# 469
  • Мнения: 439
Честит Празник на всички носещи името Мария!  bouquet


ние ходихме днес с Васката да му дадат първо причастие...мисля,че му беше интересно! bishop
Ади,приятно и запомнящо се "тормозене" от кълка на кълка...ще ме умориш Joy

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 13:55 от bella_

# 470
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет момичета.

Честит имен ден на всички празнуващи днес!
И моето майче празнува... и бабата на Ники, която беше невероятен човек, но вече не е сред нас. Ходихме на черква и запалихме свещички за всички.

Варненски дружки в сряда ми е по-удобно, защото петък ни е последния ден и ще трябва да събирам багажа.

Боги, в Долфин Марина сме. И да си призная във Варна знам само Пикадили нещо си и общината. Ама ще се оправим ако кажете точен адрес и ще се донесем.

Дилянка, знаеш ли каква мъка е... и двете кълки вече ме болят. Утре не знам как ще карам.

Пък днес си направих татуировка на рамото... временна де. Малко неизживяно тинейджърство, ама лято, море, млади хора... и кака Дринка и тя с младежта...

Хубава вечер!

# 471
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Предлагам срещата да бъде в сряда 18.30 в ЕНотека (Пицарела) над АГ.

Ади, щом знаете Пикадили център, над него е АГ болница, непосредствено до него е Стоматологичния факултет и до него е въпросната пицария Енотека, в един двор с бяла ограда.
Дискотека Час Пик е в същия двор. На самия булевард е.

Ако не можеш да се ориентираш, звънкай. Аз съм ти затрила телефона, но можеш да ми звъннеш 0889 307 494.

Аз и тази седмица съм отпускарка. Заведох Сами на градина и ще си почивам. Е, днес ще оправяме багаж (най-вече Страхил) и ще правя супа топчета, че миналата седмица правих и не успя да хапне, че го беше треснал коремния вирус...
УСпешен ден

# 472
  • Мнения: 2 282
И аз ще дойда в сряда. Оказа се, че петъка не е добър вариант, защото ще водим децата във враца за няколко дни. Вероятно ще пътуваме в сряда вечерта, но не пречи да се видим преди това.

СРЕЩАААА!!!
Пицарела под Проектантска, сряда, 18:30, с децата:
1. Ади
2. Боги
3. Аля
4. Сона
5. Кламерчето
6. Мира

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 12:08 от Сребърен облак

# 473
  • Мнения: 378
Ей,

Направо ви завидях ей. Дано стане хубава срещичко с много народ, а после ще чакаме разкази на очевидци както и снимков материал.
Ние пък ходихме уикенда на нашето ранчо за което съм ви писала. Вечерта като стана едно прохладно, едни щурчета щурат наоколо, вятъра шуми и клати листата. Покой, тишина , прекрасен ароматен въздух и заспали деца - е не е ли идилия а?
А на другия ден - екшън с барети - рожден ден с 20 човека , барбекюта и салати, салати, салати.... Абе хубаво си е на село.

Айде до скоро .

цалуфки от нас

# 474
  • Мнения: 391
Еххх друго си е на морето в тази жегичка. Аз имам още един работен ден и съм отпускааа.
В събота ходихме до Белоградчишките скали и до Магурата. Много добре си изкарахме, ама за 1 ден си е доста път. В нделята с Веско си бяхме цял ден вкъщи, мързелувахме си, пихме си мента със спрайт и си гледахме филми. Даже един от сайта на Облачка изгледахме, мисля след сряда да си сваля още.

От няколко дена ми е влезнала мухата да се подстрижа доста по-късо, но се чудя преди или след морето. А на Веско пък хич не му се ще да се подстригвам  Laughing

Дилянка, честито на Васката! Много не съм запозната с ритуала, но се радвам, че му е харесало.

Боги, чудесно е в Трявна, ние за НГ звъняхме в този комплекс, но вече нямаше места и ни дадоха телефона на една друга къща. Като имаш снимки, задължително да покажеш.

Айде приятна вечер на всички!

# 475
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Вечерен отчет от мързелуващите.

Сутринта съвсем в духа на ол инклузива реших да ида на гимнастика. То вярно, че съм се поизпуснала ама след 10 минути, не знам от жегата ли, от неизпитото кафе ли... като ми стана лошо, та щях да припадна. Ники търчи за вода и цял ден ме бъзика каква съм кекава.
Той пък ходи на волейбол и се преби и решихме, че по добре дебели и мързелуващи от колкото спортуващи и контузени.
А Пешо по цял ден кисне в басейна и е голяма драма да го извадиш. А тук има толкова забавления за деца. Едни надуваеми замъци, батути, детски джунгли... ей отигра се детето.
Днес му купихме най-големия пръскащ МЕГА БЛАСТЕР (той така си му казва) и утре са се заканили да ходя кат мокра кокошка цял ден.
Тук е една зеленина, подстригана тревичка, рози... чудесни снимки съм направила, ама няма да остане време сега да ги свалям и качвам.
Изобщо изкарваме си чудесно.

Боги, моля те напиши ми на лични точно как да стигнем идвайки от св. Константин и Елена. Пък ние ще го гледаме по картата. Ако се загубя ще звънкам.

Хайде хубава вечер момичета!

# 476
  • Мнения: 1 187

СРЕЩАААА!!!
Пицарела под Проектантска, сряда, 18:30, с децата:
1. Ади
2. Боги
3. Аля
4. Сона
5. Кламерова

Хелоу лейдис...  Hug
Мятам ви отгоре на долу:
Ади много ви се радвам как си се кефите на почивката... така трябва, релакс на макс.
А за спорта и аз го позамразих в тези жеги... то не се диша, лепкаво време е, само за маса  Crazy
Мишленце, и аз от кога се каня да се подстрижа и все не се донаканвам, ама ти го направи. Нещо свежо, нещо ново, нещо различно... само си намери добър фризьор, че има и такива от които се плаша.
Зорото, вярно е, не хубаво, страхотно е на село и как съжалявам само, че и ние си нямаме такова  Cry Искаше ми се да заведа децата цяло лято да играят в някое село, да карат колелета на воля, да играят цял ден на вън без да ги мисля, а тук ме е страх дори до магазина да ги пусна.
Боги изпрати ли си момчето?
И ми се струва че Ади знае Пикадили парк, а не Пикадили център  Joy ама там с обясненията вие се оправяйте, че аз най-много да я изпратя в Пикадили Владиславово  Crazy Иначе за мен не  проблем и на Пикадили парк да е срещата. Нали съм мобилна  Peace
Bella това първо причастие не е ли само за католическите дребосъци? С хляб натопен във вино. Мен преди години в Полша в една църква ми дадоха такова нещо, но напълно неосъзнато от моя страна. Я разказвай как е Васето, какво си правите двамата, гледам готини усмихнати снимки във фейса  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 09:44 от klamerche

# 477
  • Варна, България
  • Мнения: 730

Боги изпрати ли си момчето?

Сутринта в 6.30 го изпратих.
Сега се настройвам на нова вълна.
Въпреки дрязгите, които имахме и с които ви занимавах, последните дни бяха спокойни и щастливи (като пред заминаване и дълга раздяла), ми е криво и самотно.
Тези дни ще са ми за релакс, отдадени изцяло на мен.
Селави...

# 478
  • Мнения: 1 930

Боги изпрати ли си момчето?

Сутринта в 6.30 го изпратих.
Сега се настройвам на нова вълна.
Въпреки дрязгите, които имахме и с които ви занимавах, последните дни бяха спокойни и щастливи (като пред заминаване и дълга раздяла), ми е криво и самотно.
Тези дни ще са ми за релакс, отдадени изцяло на мен.
Селави...
spoko

 ...тук съм...ама съм скапана.....

# 479
  • Мнения: 1 187
Светле ти на две смени работиш сега... милото ми мъниче.  hug
Не му ли се вижда края на ремонта. До къде я докарахте.

Богиии  Hug гушкам те да знаеш. Утре и фейс ту фейс.
Лек път на вашия татко, попътен вятър и спокоен рейс.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт