"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 286
  • 729
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 930
Бе и аз мисля, че е от малкото секс. Нощес след само 10 минутен спонтанен секс спах като пън...Плами, действай душо.....


.....и аз за тоя английски се чудя, той ходи без грам желание newsm78

# 541
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Привет, слънчица!

Бини,честита 3 годинка на чаровницата ИВИ! Много безгрижно детство и игри!   bouquet

Мъчат се да ме уплашат с работа, ама аз не се давам.
Днес, докато обиколя няколко канцеларии - служебно, и не съвсем (пих и кафе по път) - мина един час и шефката ми така  Shocked
Аз се правя на гръмната.

На мен пълнолунието ми действа избирателно. Снощи спах като умряла (без дори мъъъъъничко секс  Crazy).
Но преди това бях с приятелка, която от години живее в София на пицария с малкия и шибнах 2 бири, може и затова.  Mr. Green

За градинските занимания - мисля, че няма да го записвам на нищо. Леле, ква майка съм.  newsm78
Струва ми се, че са пари на вятъра, а и той ходеше без желание първата година на приложни изкуства.
Това е времето, през което децата, които не посещават разни школи си играят. Мисля, че му е по-пълноценно така!

От друга страна искам да го водя на нещо - да свиква, че освен игра има и други занимания. ЗА айкидо му е още рано. НА приятелка детето й ходи, но не е очарована. Въпреки това Сами иска да ходи (щото не знае какво е  Grinning)
Мисля да го водя на басейн - хем приятно за двамата, хем полезно... Щото си мисли, че морето е до колене.
Аз не ви разказах как на почивката за секунди се размина с удавянето. Благодаря на Господ, че ми го запази!
Имаше голям и малък басейн. Децата се плацикаха в малкия и в големия с пояси.
Сами обаче нали е упорито магаре - "ще махна пояса и само с дъската ще плувам, аз мога да плувам". Поне 5 пъти обясних, че дъската ще се изплъзне, че е дълбоко и т.н.
И ситуацията е следната - 4 майки на метър от басейна на шезлонгите. 2 татковци вътре в басейна и сме единствените край и в басейна.
В части от секундата виждам как Сами мята ръце и потъва. Не знам как се изстрелях и скочих.
Нашето магаре да вземе да махне пояса и да се метне върху дъската, която разбира се му се изплъзва.
Думите му бяха "Мамо, ти ме спаси! Беше права!"
Няма да ви кажа как се беше стреснал. За себе си да не говоря...

малко да бачкам

# 542
  • Мнения: 2 282
Никак не е малко "да си права" Simple Smile може и да е за добро, дано само не се е стреснал излишно!

Ето задачка-закачка на скучаещите.
Ние с мъжото от събота сме ергени. Много е готино и спокойно. Вярно, отново тренирам за изпит по карате Simple Smile а и сме планирали и започнали преустройство на спалнята, но си е друго да сме само двамата. Най-хубавото е, че не готвя и правим секс когато и където ни се прииска. А, направихме 11 години от сватбата, което отмина като чудесен забавен ден, в почивка и пазаруване, без да се сетя, че е деня на годишнината  Mr. Green после се оказа, че мъжа ми се е сетил, но нарочно не ми е казал чак до вечерта Simple Smile а подаръци и така си направихме доста Simple Smile Не се чудя, че забравих годишнината от сватбата, за мен истинската годишнина е на 15 септември, когато ще направим 18 години - точно половината от живота ми...

# 543
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Никак не е малко "да си права" Simple Smile може и да е за добро, дано само не се е стреснал излишно!

Прекатурихме го три пъти, усмихна се и на следващия ден пак газ в големия басейн  Laughing
Без излишни експерименти   Wink

Аля, хубаво е, че се радвате пълноценно на спокойствието! И честита годишнина!

# 544
  • Мнения: 1 930
Облачка, накара ме да се усмихна неволно....много хубаво и честита годишнина  bouquet

# 545
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Този батко

ни сервира


и Ние сме



Който го докара като дамата в червено, печели бонус   Laughing

# 546
  • Мнения: 1 930
искам бонус, искам бонус, искамммммммммммм.....

# 547
  • Варна, България
  • Мнения: 728
искам бонус, искам бонус, искамммммммммммм.....

Диск на Offspring...

# 548
  • Мнения: 439
искам бонус, искам бонус, искамммммммммммм.....
е то с искане,ако ставаше... ние пък искаме видеозапис на разкрача!

как можахме да забравим Ивето ooooh! ooooh! ooooh!
Бини,да ти е жива и здрава все така слънчева и чаровна!  bouquet
и наистина,като че беше вчера,когато Гея обяви появата на "Ивелина августовската богиня"  Heart Eyes

сутринта писах на дълго и нашироко и тъкмо щях да публикувам и спря тока...щях да се изям от яд #Cussing out #2gunfire
това ми е резюмето hahaha
Ади,когато прецениш звънкай само да не е по първи петли,на Нинка й изпратих тела ми снощи,но тя не ми върна нейният,ако ми звънне ще ви свържа Wink

# 549
  • Мнения: 1 930
' бе Офспринг, Офспринг, амЪЪЪЪ я глей к'ви гащета е обул......
пък вие много искате......

леле, 'баси мързела........

# 550
  • Мнения: 2 433
И аз съм от мързеливите днес... Embarassedама от много мързеливите...то бива бива...ама само една бира ми се върти в главата.... Mr. Green
Аз като тази в червеното зор ще го докарам... тъй че ще остана без бонус. , но пък на баткото одма се ортача... даже да не ми сервира бира...
За "извънкласните дейности" аз съм въздържана. Остава им 1 година да играят - не ща да го мъча с английски - има време... Като завчера 2 познати се ядосваха че отървали местата при частен учител по математика. Другите нямало да ги подгготвят добре за след 7 клас. Зачудих се аз, щото си мислех че децата им малки и зех че питах. Оказа се че сега ще са в 4ти клас... ooooh!Ми кога ще играят тези деца бе???
Иначе за спортове - признавам- полезно е - но няма кой да го води. Мирела иска да го запише на пеене в нейната формация - клас бебета, и се зарича че ще го води...но да видим дали няма да размисли.
Иначе съм заредила кламерчето до дупка. Място няма да издишаш даже Twisted Evil и "колегата" сервира ново 5
Отишъл и раздал талони по заводите с -20% , ми аз работя на +30%...как да дам 20...ама никой негледа какви са първоначалните цени ooooh!всеки мята талончето и бяга към конкурентната книжарница. И сега????Пак съм пред дилема...ми то иначе как ще ми побелее косата , ако нямам нерви на главата , а???
Та така!
Да зема все пак да ударя една бирка...белким ми мине Crazy




Бини Честит Рожден ден на Ивето! Зло да я забрави! Щастливо детство и желая!

# 551
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Ще запали Чаршафите

# 552
  • Мнения: 2 433
с този огън на задника...... Twisted Evil

# 553
  • Мнения: 1 930
с този огън на задника...... Twisted Evil
абе ша гасиме пожара, бе, няма да се даваме.......

# 554
  • Мнения: 1 046
Ауууу пак съм отървала мъжкарите, ама аз нали си имам трима  ooooh!

Хич не съм ви на настроението, тресат ме едни предни зъби на бебето и ще откача, ако сте позабравили  Mr. Green да  Mr. Greenви припомня-мрънкане нон стоп, до степен - идва ти да го хвърлиш чак или да се затрия някъде и никой да не ме види повече....

Отделно сме отново пазачи на къщата, нашите се мотаят по планините. Е, не мога да си изкривя душата, имаха нужда от почивка....

Поканихме си гости "под асмата"- скара, бира,  Party, обаче Бобиндата се разцърка до такава степен, че на хората им стана неудобно от толкова рев и кривотия и си тръгнаха. Сега си стоим кротко 4-мата и не смеем да поканим никой, да не би и той/те да избягат.....

Точно онзи ден си говорихме с Драго за допълнителните дейности - от английския видях, че няма полза, от друга страна сега е вече по-голям. От модерните танци тоже, ще видя ако тази година има повече деца на народни може там да го прехвърля, басейна е ясен - имат си в градината и ще ходи там. Иска ми се на спортна гимнастика да го запиша, но пусти мързел-признавам без бой-нямам идея как ще стане......Точно това, което обяснява Боги ме притеснява за басейна, той сега с пояса си е повярвал, че може да плува, та не знам без него как ще е  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт