Бременни и майки от проблемното 2010 - тринадесета част

  • 36 464
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 190
WhistlingЛилка- много сте сладки и кога пораснахте толкова-браво на вас,много целувки на малката красавица  bouquetМинди- ама и вие колкото растете,толкова и хубавеете ОХХХ а тази къдрава косичка направо ще я намачкам и схрускам Да сте живи и здрави и много  палави - целувки от нас   със Симона . Бела- много целувки и за вас със Жорко..          bouquetЛека и хубава седмица на всички  Wink

# 721
  • Мнения: 3 294
Сиана , мерси за комплиментите  Blush А жълтъка защо настояваш да го яде , Юли е ял жълтък сигурно три пъти досега , давай и месце по-честичко . А държавна кухня няма ли да ползвате ?! Мен лично много ме улеснява ДК и поне менюто им е разнообразно там , добре им готвят и Юли всичко харесва от там . Сутрин може да пробващ да даваш макаронки , кус-кус , щом не иска попара , или попарата я прави с чайче може така да я хареса .  Hug

# 722
  • Мнения: 3 246
Минди Hug
Лилка, голяма е сладурка Hug

# 723
  • Мнения: 190
#CrazyМинди като се роди Симона ние се преместихме да живеем в гр.Радомир,тука ДК няма,а пък и аз си и готвя,давам и месце със супите.Досега си ядеше жълтъка,но явно по-цял жълтък и дойде в повече...Докторката и сестрата настояват да яде всеки ден по цял жълтък..но аз няма да насилвам детето.Благодаря ти за съвета,а Юли си е много сладък май си го мазнала със мед  Laughing

# 724
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Сиана - какви са тези лекари???? Как всеки ден жълтък? Не бива така - жълтък се яде до 3 пъти седмично /даже и това е много/  и то не по цял жълтък, особено за възрастта на Симонка.
Нека да ме поправи някой ако греша, но аз така знам
Хайде чакаме снимки да я видим тази красавица  Hug

# 725
  • Мнения: 3 294
Сиана , Хлора е права , жълтък 1-2 пъти седмично , а на вашата възраст 1/4 до 1/2 на порция , а както ти казах не е задължително да го даваш , няма да лишиш детето от нищо ако не го даваш , така че щом не го иска не и настоявай . Можеш да го ползваш за застройки на супичките във съвсем малки количества  , / белтъка го махаш , той се дава след 1 - 1.6 г. / . Съветите на лекарите не искам да ги коментирам  ooooh! . Жалко че нямате кухня , но с готвенето се свиква  Hug

# 726
  • Мнения: 1 062

 Честит рожден ден, Минди Simple Smile
Много слънчеви дни, усмивки,
поводи за радост, приятни емоции и изненади !
ЗДраве, щастие и успешни дела !
Всеки ден да е пълен с нови приключения с малкия красавец !
Весел ден !

# 727
  • Мнения: 2 422
Минди честит рожден ден мила Hug Hug Hug  bouquet

# 728
  • Мнения: 190
  bouquetМинди ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!! желая ти много щастие,здраве и само хубави и усмихнати дни със Юли и тати Наздраве  newsm51 newsm51 newsm51 Момичета,колкото до храненето на бебчетата тука няма един лекар или сестра,които да ти дадат съвременни съвети #Cussing outаз сама се образовам-досега жълтък и давах 3 пъти в седмицата ,супите още не и ги застройвам.Само ще отбележа,че абсолютно същите съвети ми ги даваха и преди 23 год. досега тук в малките градове схемата на захранване си е същата...няма да коментирам повече....благодаря ти Хлора за информацията.Само да добавя,дадох малко риба-бяло месце в супа и Симона ми се изрина-та и това ще остане за след год.и половина да пробваме пак .Лек и хубав ден на всички Heart Eyes

# 729
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 800
Минди, честит рожден ден! Много щастие, късмет и прекрасни моменти със слънчевото ти момче!  bouquet

# 730
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Минди,честит рожден ден!   bouquet   bouquet   bouquet
Желая ти много здраве и безкрайни щастливи моменти с твоето семейство!

# 731
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 800
Момичета, заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт