Бременни и майки от проблемното 2010 - тринадесета част

  • 36 496
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 167
Честито на Тани,да и е жив и здрав малкия Борис,да е жив и здрав и много щастливо и послушно дете.
От вчера се опитвам да прочета и видя вече дали се е сбъднала мечтата и,но все няма нет тук в гората.На гости сме на семейството на, което сме кумове на свадбата.Страхотна природа ,красота и чист въздух.

# 706
  • София
  • Мнения: 324
Laughing lorelei75, педиатърът ли ти каза, че е заради кърменето?  Laughing Защото моето незахранено бебе на 6 месеца имаше хемоглобин 132  Crazy На 1 годинка - ядящ солидни количества твърда храна - 103  hahaha Което значи, че на кърма му е било по-добре.
Много е важно с какво се храни майката  Peace А че в АМ има желязо, има. Само че пък в него няма антитела и други полезности, които присъстват само в кърмата.
да така е - напълно си права за полезностите  Grinning, затова и смятам още да се кърмим - сутрин и вечер, колкото е възможно. А за хемоглобина - заради кърменето е - не един педиатър ми го каза. Просто в един момент кърмата не е достатъчно хранителна вече - бебетата са големки и трябва и други работи да хапват. Така де - аз като цяло имам доверие на докторята - нали в крайна сметка заради тях го има нашето бебе  Sunglasses

# 707
  • Мнения: 176
Честито Тани!Бъдете много щастливи.И ти успя и сбъдна мечтата си!

# 708
  • Мнения: 4 346
Честито на мама Тани   bouquet
Пожелавам на малкото човече да расте здраво и силно и много да радва мама и тати  Heart Eyes


Коментарите по повод захранването са ми ужасно полезни и чета с интерес. Изчетох няколко статии от кърмаческият, ама той моят хубостник не ми остава много време за четене. Смятам да се захранваме след 6-тият месец, ама да видим какво ще стане до тогава. За последният месец е наддал 850 гр. и педиатъра каза да продължавам на кърма, че за сега си наддава идеално. Педиатърката ни пък по ЗК още от месец и половина ми каза да почвам със сокчетата  ooooh! Само кимнах и отминах. Ние за сега сме ето така:

 Joy Joy Joy Joy

# 709
  • София
  • Мнения: 324
Тани, голям сладур, браво   Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 2 422
ТАНИ ЧЕСТИТО И ТУК ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ПОСЛУШЕН МАЛКИЯ БОРИС

А това 100% процентовото направо да го намачка човек да го настиска охххх Hug

# 711
  • Мнения: 3 246
Честит син на мама Тани, жив и здрав да е малкият Борис   bouquet Hug

Цецито, много съжалявам, много мъчно ми стана, една огромна  Hug

Тани, страхотен е малкият бонбон Hug
аз много време не съм писала, но нямах интернет известно време, имеме си вече християнче, иначе растем и май ще се кандидтираме за най-дебело бебе Grinning, но Дани вече е 10.900 и е невероятен, но много сладък шишо, просто е спокойно дете и поспаливичко.....

# 712
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
Тани, имаш чудесен син! Много да го нагушкаш и нацелуваш от всички нас!   bouquet
ЕЕЕ, Кали, честито християнче! Бог да го пази и закриля! Да е все така спокоен и сладък Дани!  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 3 294
Тани , много сладък кокорчо си имаш , пу пу  Hug

Кали , кг. не трябва да ви притесняват , след годинката така се трансформират бебетата , на Юли не му остаха гънчици , а преди няколко месеца си имаше доста , че и бузки имаше .  Hug Важното е да са здрави  Peace Честито християнче  Heart Eyes

Хемоглобина на бебетата на 6 м винаги е доста по висок от колкото на 1 година , не заради кърмене , хранене и т.н. а това си е процес . Така че това не трябва да е ориентир за хранене и захранване или да се отчитат грешки при храненето .  Peace

# 714
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Честито на мама Тани! Да ви е жив и здрав малкия Борис и само радост да ви носи!   bouquet

# 715
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, препоръчайте добър специалист за позната, която е с диагноза СПКЯ? Досега са я лекували с противозачатъчни... изследванията й не са много добри  Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 1 167
Здравейте и от нас днес вече  на 5 месеца .Почерпка:  party023 newsm38 cookЕто малко снимки  на малката рожденничка: http://lilisto2.snimka.bg/baby/bebka.501035.20975148
А и днес и мама и тати имат годишнина откакто са заедно -13годинки.
Ние вчера се завърнахме от гостуването при семейство на което сме кумове.Снимки http://lilisto2.snimka.bg/nature/na-gosti-v-m-glij.540282

Аmanita  аз ходих във Варна в Майчин дом там се лекувах и като не се получи се наложи операция и след като ми ги изчистиха с операцията продължих с лечение и на другите  неща до постигане на сегашния резултат.Успех на твоята приятелка и дано се излекуват само медикаментозно.
 
А нещо има грешка в линийките   newsm78 или  нали днес е 10.........

# 717
  • Мнения: 3 294
Лилка , честита месечинка , много сте сладки с малката , колко е пораснала , дудунка . Честита ви годишнина на вас двамата , весело изкарване   bouquet  bouquet

Аманитка , аз съм с СПКЯ , но не мога да помогна особено , не съм се лекувала , моето лечение , ако може така да се нарече беше с цел забременяване и беше при Владимиров . Питай и в темичката за СПКЯ тук в проблемното . Успех на приятелката ти  Praynig

# 718
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Лилка честита месечинка,много е порастнала малката принцеска Hug Heart Eyes
 

# 719
  • Мнения: 190
HugЗдравейте момичета--дайте ми съвет...Моята Симона,нещо не харесва жълтъка на яйцето,сигурно вече и писна да го яде.Пробвах с различни пюрета,хапва няколко лъжички и започва да плюе,от попарата също не е очарована.Сиренето и го давам или чисто или в кашата. newsm78 гледам да и давам разнообразно меню поне доколкото е възможно за месеците и ,явно ще трябва да добавям и нови храни...Много ще съм благодарна, ако ме подсетите нещо,което аз съм пропуснала.Скоро ще пусна нови снимки,да видите колко сме пораснали,вече се разхождаме и преподреждаме всичко до което се докопаме... Grinning.Поздрави и много целувки на всички мами( бъдещи и настоящи ) от нас ..Може да ми пишете и на лични ,да не задръстваме темата newsm10 newsm51  love001

Общи условия

Активация на акаунт