уффф нещо съм неразположена, в буквален и преносен смисъл....
Не съм в ред днес, дори шефа ме попита, всичко наред ли е, ?
Какво да ви кажа милички за тези градински драми:
Трудна, сложна и мъчителна е тази работа. Вчера малкия беше доста спокоен, доволен и значим сред децата, те. държеше се на ниво сред батковци и каки. Личи си че е по-голям и осъзнава зачението и задължението му "да ходи на ДГ". Знае кой ходи и изкарва парите, знае че той ходи да играе, рисува, яде, спи и тогва мама идва. Беше доста сладък, казах ви и вчера. Сега сутринта е бил спокоен, но едно малко ете е ревало мнгосилно и той се е разстроил леко, поплакал е де, но Николай си е тръгнал.
Снощи ми се стъжни при една обиколка из МОЛ-а, грабна една игрчка и каза-взимаме я, спокойно и кротко седнахме с баща му и него на едно столче и поговорихме, че в къщи имаме такива багери и глупости, че сме дошли да хапнем и да се разходим, търсим нещо и когато имаме работа, той трябва да се съобрзява и с нас, както ние с него, естествено той не вдяна нищо, пищеше истерично, чак ми идеше да овършея пода с него, но не- желязна до краен предел. Баща му го заведе да си вземе любимите неща за ядене, поне заради това да спре да се инати, абе ей гаднярче инато, не спря. Реших че тръгваме -без да сме яли и да сме купили квото и да било.
Аз се обидих от държанието му, тръгнах напред, те да си викат отзад-зарязах ги - , може и да ви се стори смешно, но той спря - викаше ми :"мамо, мамо обещавам че повече няма да плача, няма да купуваме нищо, не искам"....
Накратко споменах, че съм му обидена и че с подаръците трябва да свикне, че не се получават всеки ден, а по празник и когато някой е заслужил.
Започна да повтаря, че е гладен и че иска да яде
,,, ххахаа вика му а ти стоя ли да се дереш 10 мин пред храната, питахме ли те, отрече ли? Така или иначе отивахме до другия МОЛ, но той не знаеше, .... Обеща да слуша и да се държи прилично, понеже АЗ решавам да купим храна, ще отидем да ядем, а не защото той иска... абе сценки и игрички.
Вече са големи и много добре рзбират гадинките какво и кога.
Чак се извинява.
аааа можело било
Таш - незнам.
Нещо такова -
/
Да идвате в зоопарка и да се не обадите, а можехме да спретнем чудна срещичка
, не ги слушай другите.Я виж Дита-"задръстена", ама колко и е добре така
. Кат ревна за една книжка от скормните 30 лв. Викам аз дай една друга, тая не е интересна,... а тя - интерестна е мамо, Нини не чела тази книжка, сигурно много интересна
. Обеснявах аз, обяснявах , че търсим обувки, а тя ....Нини има джапанки, Нини не иска обувки
една целувка, Нини слушка много....Ходи се карай после..
. И на мен ми е свито бе, уф все я мисля тая градина.
Надявам се скоро да отмине тази мъка
!
.
Аз даже не знам колко лели и сестри са в групата
Отгоре на всичко излязоха само 6 буркана,срамота! Ако нещо в магазините си заслужаваше не бих се занимавала,сума труд и пари,дано поне не бомбират и тия,ама без домати и някой друг буркан чушки може ли цяла зима