ОСМОКЛАСНИЦИ- последна випускна ІІІ

  • 31 196
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Привет Laughing и аз да се присъединя към феновете на гръцкото моренце и кухня Peace

И аз се присъединявам, но съм фен на всички морета по света, не че съм ходила, но знам, че ще ми харесат Wink

# 691
  • София
  • Мнения: 1 634
Dorothy, пожелавам ти чудесна почивка!  Simple Smile

Margaritavas,
прекалила съм със снимките - имам около 500 + няколко клипчета!,..
Отсвам най-доброто и после ще качвам, обещавам!

Аз пък не съм била все още в Гърция,.. Само хубави неща слушам обаче!
Dessi, подкрепи ме със снимки  Hug

Foxy, и аз обожавам морето като място за почивка!
не мога да почивам пълноценно на планина и това си е!  Blush

Завиждам ви за дългите отпуски!  Crossing Arms  Една приятелка пристига от Кувейт в неделя - така ми се иска да й отделя 3-4 дни, ама да видим,.. Тя е видяла свят и лукс (стюардеса е)  , но като българските спасители и джет-инструктори няма други!  Heart Eyes Heart Eyes

Кабо Алма, съжалявам за колелото на детето!,.. Tired  Много кофти!,.. ooooh! 

Как прекарват ваканцията децата Ви? Четат ли книжки?  Thinking 
Христо е повече навън - на игра, на карти, среща се с приятели и помага на дънките 
Доволна съм, че го отведох на морето! Че съвсем се беше разочаровал след отказа за пълномоно , че никъде няма да ходи това лято,..

# 692
  • Мнения: 389
Мдааа  наистина гръцките  морета са страхотни  ,
много повече ми допадат от турската част на Средиземно море
Важното е да е почивка пък където и да е  Laughing

Lady-B  моят чете фантастика и крещи, че по-тъпа книга от Илиада нямало Joy
а малкия -вятър го вее на бял кон по цял ден не се прибира / сега му е времето/

# 693
  • Варна
  • Мнения: 262
 Здравейте гледам сте се замечтали за морето  а аз се върнах от балкана и още са ми пред очите  планините  , море вече не искам много е топло  пък и вече събрах достатъчно тен . Отпуската  свърши ще видя балкан чак за Коледа .  Rolling Eyes

Приятна почивка на всички  на който им престой.      grinning039

 п.п. Ако някой идва към Варна да се обади

Вчера викам на синът ми че е време вече да си подреди бюрото да изхвърли старите тетрадки и т.н.  а той ви вика СПОКО има още цял месец . Денят му минава така : от 10 - 15 ч. плаж , после почива и след 19 ч навън малко футбол или баскетбол и лаф с приятели , вечерен час 22.30 после пред компютъра .

# 694
  • Мнения: 7 163
Още един глас за гръцкото моренце! Peace

...особено много ми харесва безвремието на гръцкото море.... това е моята почивка....
Много красиво казано. Hug
Ние ще повторим края на август.

Девойката съчетава полезното с приятното.
В момента чете Агата Кристи.
Задължителната литература все още отлежава, но има време и още е рано да се прави равносметка.

Чакам да оплакна окото с някоя снимчица. Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 754
Обичам морето - много, но Родопите - там ми остана сърцето. Всяко си има своя красота. Просто в планината са по-малко хората, а аз бягам от тълпите, почивка=спокойствие. (да не помислите че остарявам  Joy)
... и обичам всички морета....
Кабо - всичко свързано с фина моторика при дислектиците ги затруднява - каране на колело, връзване на връзките на обувките, катеренето и други...разбира се всичко е индивидуално.

# 696
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Всяко място крие собствено очарование, но харесвам морето - българско, чуждоземно - няма значение, важно е да не е пренаселено. Grinning

Дъщеря ми мързелува усилено - разходки, филми. Зачете една книга, разбира се, не е от "оня списък", но повече няма да я агитирам, да се оправя сама.

# 697
  • Мнения: 141
Привет от задушна Варна ooooh!! Голяма жегаа.
Dorothy, ще ти пратя на лични телефона си, ако имаш време звънни. Дано не съм закъсняла...
Вкъщи се четат книги, но не от онези. И естествено продължава компютърното облъчване. Е за това съм бясна. Добре, че от време на време сестра му го измества , иначе там щеше и да спи.
Обичам си морето, но наистина няма такава красота като Родопитеее. А най-тъжното нещо за мен е зимното море.

# 698
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добра вечер Hug

Нашият меден месец приключва в понеделник,много ни залипсваха вече децата и с нетърпение чакаме да се приберат Wink Мисля след това да отидем първо в планината,имаме къща в Царичина,над Искрец и да постоим една седмица там,без нет Laughing и после евентуално заминаваме за Бяла, на море.Преди години,когато купувахме къщата там,водещо беше това , да има девствени плажове,където почти никой не стъпва. Иначе сме големи фенове на Гръцкото море,но за повече от 3-4 дни не сме ходили,а от Нова година насам съм фен и на Египетското море Grinning

Гого се обади вчера,че е изчел отдавна задължителната литература и сега чете каквото му падне.Записал се е в читалищната библиотека в Бяла и оттам си взима книжки.Оправно е детето Laughing

Кабо Алма,ние караме колела семейно,децата не смея да ги пускам сами,защото няма условия за колоездачите из София,инициативата ми се струва много добра,ще я подкрепим с присъствие,стига да не възникне нещо извънредно Simple Smile Поздравления за студента Simple Smile





# 699
  • Мнения: 1 101
Здравейте, момичета!
И моят глас е за гръцкото море и изобщо за почивка в Гърция. Не знам как се получава, но наистина само там съм усещала безвремието, за което става въпрос. Моето сърце е все още на Тасос, снимките ми оттам ми стоплят душата. Тази година обаче ще съм щастлива, ако изобщо топна крак в морето, където и да е.
При нас - големият започна от 1-ви август тренировки всеки ден и е щастлив, преди това денят му минаваше пред компа и след 17 часа на игрището.
Малкият е при майка ми,обаче бил виден телезрител и малко излизал навън. Само за една година - колосална промяна, преди не можехме да го приберем по цял ден, но израстването го прави странни!
Аз отивам на работа, но цял ден в главата ми ще бъде това

# 700
  • София
  • Мнения: 339
Здравейте, момичета. Чета ви, но нямам настроение за писане. Провокира ме ЗлаГад - много обичаме Бяла. Вече 4-5 години почиваме там. Наистина баирите са ужасни, когато си пешеходец, но пък е толкова спокойно и красиво. А ако искаш тълпа - Обзор е съвсем наблизо. Най-лошото е, че тази година няма да видим морето. Отпуск набързо и после ми предстои нов старт (правя важна промяна). Решили сме да отидем на палатка за няколко дена тъй като половинката много обича,няколко дена на планина, но дано времето не ни изиграе лоша шега.
Девойката е много доволна от лагера в Приморско. Сега й предстои седмица в Мармарис. През останалото време си почива - вкъщи (основно пред компютъра вечер) и навън с приятели. Книгите щяла да чете в края на ваканцията. Да видим.....
За колелото - преди 1-2 години ходеше с него до парка, но аз изпадах в ужас всеки път. Сега няма компания за такива дейности. Освен колите, непригодените тротоари, паркиралите коли,  сега са много опасни и бездомните кучета. Тези около нашите блокове имат нова програма - нападат всичко движещо се на колела. Абсурди безкрай.
Приятна почивка на всички!

# 701
  • Мнения: 2 716
Минавам само да ви светна с очи  Crazy

# 702
  • Мнения: 389
 Joy Joy hahaha
 Знаток  страшен аватар имаш направо заслепяващ
много е гот

# 703
  • Мнения: 3 740
Минавам само да ви светна с очи  Crazy

Направо ме прониза в сърцето.

# 704
  • София
  • Мнения: 754
Дами - петък е, следобяд - идва уикенда...
Пожелавам и на работещите и на тези които са на почивка - слънчеви и весели почивни дни!

Общи условия

Активация на акаунт