ОСМОКЛАСНИЦИ- последна випускна ІІІ

  • 31 197
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • България
  • Мнения: 2 164
 Кабо Алма винаги бих подкрепила такава инициатива. Девойката нещо е зарязала колелото, но малкият все повече го използва, а и пътят от нас до училището му е подходящ за велопоход, но все още ме е шубе да го пускам сам Sad. Май ще трябва и аз да яхна колелото на каката и да си "джиткаме вместе"  hahaha

# 676
  • гр.София
  • Мнения: 465
Аз се крия, защото завиждам на Дороти, че й предстои, пък аз мойто море го забравих вече едва ли не...
И на мен пак ми предстои PartyСамо да дойде петък и заминавам за дълго,за мноооого дълго-само аз,семейството и морето!
И няма да си взема лаптоп ThinkingДа видя дали се умира без нет Joy
Кабо Алма,аз в твойте деца се кълна-с тази прекрасна майка нямат избор!Браво на Сашко-добър начин за натриване на носове Joy Joy
Подкрепям инициативата ти за велосипедите,но не мисля,че ще му разреша да кара колело на училище-толкова ме е страх,че съм щастлива,че последните две лета колелото си стои в мазето.Само ми помпаме гумите с идеята да го кара и така до другата пролет Sad

# 677
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Кабо Алма, поздравления за студента и хубавата специалност, която е избрал    bouquet
За велосипедите - опасно ми се струва придвижването из София по този начин. Тук-там има специални алеи, но докато стигнеш до тях... Също така, съм виждала, при наличието на алея, колоездачи да карат по пътното платно.

Аз съм ваш'та леля , вероятно се е стресирал от падането. Ако има някой приятел, с който да карат заедно, мисля, ще бъде по-лесно.

# 678
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Кабо Алма, супер идея. За училището на голямия ми син знаеш - място има, но още няма клетки за велосипед.

Аз искам нещо на три или на четири колела велосипед, не мога да карам и никога не съм карала, обичам да ходя пеша.

Честито студентство на всички.

Лаптоп на почивка не нося, хем да си починат, хем горкият лаптоп, освен храна и пясък, много ще му дойде. Моя приятелка спасила сврака и сега излишната храна си завира животинчето и си я крие в клавиатурата и. Хранели се с кайма - представяте ли си картинката  Joy .

# 679
  • България
  • Мнения: 2 164
Dorothy ти не си ли вече на морето?  newsm78

# 680
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тръгвам утре сутринта.

# 681
  • България
  • Мнения: 2 164
 Пожелавам ти хубаво време и добра компания  Hug!

# 682
  • София
  • Мнения: 754
Дороти - весело и слънчево море!
Лельо - дислектиците не карат колело, е почти, ако си упорита ще стане. Елена като по-малка направи с татко си няколко опита и загуби интерес/ То и при нас няма къде да се кара. Така че не съм настоявала, но ме е яд все пак.
Кабо - браво на децата ти - браво на теб и таткото. Да сте здрави и все така да сте задружни.
Относно велосипедите - твърдо вярвам че все повече ще навлизат. Въпрос на време и култура е, но ще стане. Малко по трудно и бавно стават нещата но трябва да се върви в тази насока. В цивилизования свят е така.

Лейди - давай снимките че се изнервихме - море, спасители, инструктури...

# 683
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря за пожеланията. Малкият ми кара колело, но с малките деца в квартала. Има къде и само тук, не се отделя.

# 684
  • България
  • Мнения: 2 164
Ирина Б. какво значи "много дълго" за почивка на море? На ме винаги ми е много малко  Joy Joy Joy Не, че съм ходила за повече от 10 дни в последно време, но мисля, че и 20 ще са ми малко.... особено много ми харесва безвремието на гръцкото море.... това е моята почивка....

# 685
  • гр.София
  • Мнения: 465
Sofia V,15 са дните!Не че ще ми е достатъчно,но ме крепи идеята,че ще потретим тази година Wink
И току-виж ни хареса Laughing
Слънчево море на Dorothy!

# 686
  • България
  • Мнения: 2 164
Ирина Б. идеята е чудесна! Весело изкарване!  Hug

# 687
  • Мнения: 389
Приятна почивка на всички които отиват на морето
Направо ви завиждам , аз тези 7 дни в Турция вече ги забравих  Cry
малко ми бяха .Водна зодия съм и морето наистина ми е страшно необходимо
Обичам да ходя рано сутрин когато няма хора и морето е празно и чисто
Така се зареждам

Приятен ден на всички

# 688
  • Мнения: 3 740
маргарита, това за колелото и дислексията не го знаех. Има ли обяснение?
Лельо, моя колежка се научи да кара колело на 40 години. Като любовта е - подходящо за всички възрасти. Simple Smile
Скубиду, права си за условията, но нали затова се опитваме да насочваме вниманието към този проблем. Не че ще стане бързо и лесно, ама поне да знаем в каква посока вървим.
Ирина, и аз съм в ужас всеки път, когато са с колелата, но няма как...
А на всичкото отгоре, да ви се оплача - на Бобо тези дни му откраднаха колелото. Хубаво колело, за 600 лв., при това половината той си ги плати и беше толкова щастлив... Ама явно и на друг му се е видяло хубаво и го отмъкнал направо от магазина, в който работи Бобо. Какви хора има, ей. ooooh!

Аз също съм фен на гръцкото море. По-специално на дивите безлюдни плажове - мразя усещането за мокър бански. Ние правим кратки забежки, но пък начесто. И все не стига. Simple Smile
Приятно гмуркане на всички, които са се запътили към морето! Hug

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 820
Привет Laughing и аз да се присъединя към феновете на гръцкото моренце и кухня Peace
Дороти,Ирина   много слънце и приятни и незабравими  емоции Ви пожелавам  Hug
Кабо Алма , ужасно неприятна ситуация  Confused
Нашта леля ,моя приятелка класическа балерина , изключиетлно нежна и грацилна ,като замина да живее в Дания,  нямаше избор и на 33 се научи да кара колело.

Общи условия

Активация на акаунт