Вкусовите предпочитания на бременните според пола на бебето!

  • 68 381
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 814
Има определени храни, за които се смята, че могат да програмират пола на бебето.
Даже в сп.9 месеца имаше статия "Яжте месо за момче, зеленчуци за момиче".

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз не вярвам на това, че ако ядеш повече от еди кое си ще е момче или момиче. И с двете бремености се тъпчех със сладко, кисело и солено и имам момиче и момче. Разликата само беше че с първата бременност по цял ден ядях мандарини, а с втората праскови.
Не си разбрала правилно, не е въпроса ако ядеш и да се получи пола на детето. Grinning Не можеш да се насилваш да ядеш шоколади и сладко, само защото искаш да е момиче. Няма начин да се получи. Най-вероятно е от хормоните и тези, които определят пола на детето да ни променят вкусовите предпочитания. И аз ядях всичко, и сладко, и солено, и прекалено кисело, което нито сега, нито преди да забременея съм ядяла. Само дето ми се искаше повече солено и кисело, и по-рядко сладко. Peace


Разбрах за каво става въпрос, но не съм се изразила правилно, както и да е. С нито една от бременостите не ми са се променяли вкусовете.

# 62
  • София
  • Мнения: 521
Не вярвам особено, но все пак за Протокола: имам момиче и всеки ден ядях поне по 1 шоколад, но аз  по принцип съм сладкоядно животно  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 610
С каката ядях много портокали и след 5тия по-малко сладко-никога не съм била фен на сладкишите.
Сега с 2рата девойка в началото само кисело и много плодове.Иди разбери кое за какво е?  #Crazy newsm78

# 64
  • Мнения: 350
Не е вярно,аз имам момиче,а наблягх само на солено и кисели крастевички,сладко не съм хапнала.

# 65
  • Мнения: 7 426
  Бременна с момче,налитах на лютеница,сирене и натурален шоколад.
  Бременна с момиче - на домашни туршийки.А първите три месеца ми прилошаваше от сладко,даже и сладка ябълка не можех да изям.  Crazy

# 66
  • Мнения: 514
С първата бременност хапвах повече киселко и солено - имам момче.
Сега с интерес чакам да разбера пола на бебето, пак ми се хапва повече кисело и солено - да видим дали пак ще е момче Wink

# 67
  • Мнения: 2 908
Нищо специално не съм яла с първата бременност-и сладко, и солено и кисело-имам момиче. Сега е същото-ту наблягам на кисело, ту след това се нахвърлям на сладко-не знам какво ще е  Mr. Green Странно ми е как така хора наблягат на едното или другото.  Rolling Eyes Ама аз съм явно странна птица- и до сега се чудя как на бременни им се гади-не съм изпитвала никога това чудо Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 898
Какви предпочитания?! Всичко, което става за ядене  smile3511..........

# 69
  • Мнения: 320
Бременна съм в 7-ми месец и нямам предпочитания едно пред друго.. Не ми се яде много месо, но аз по принцип не го ям много.. За сметка на това като видя моркови и сладолед и очите ми стават като палачинки  Grinning Така и до сега никой не успя да ни каже пола на нашето зайче със сигурност..Първо беше момиче, миналата седмица го видяха като момче.. и никоя от двете докторки не беше сигурна. Другата седмица сме при доц. Томова и в нея ни е надеждата Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 521
Какви предпочитания?! Всичко, което става за ядене  smile3511..........
LaughingРазсмя ме от сърце,наистина.
Първите месеци си налитах на кисело.И при двете бременности.Солено не ям изобщо.
Със дъщеря ми намразих шоколадови вафли и фъстъци,а ядях много прясно мляко и грозде.
С малкия ми се пиеше бира.А иначе изобщо не я понасям.Лелее,дано не излезе алкохолик това дете Laughing

# 71
  • Мнения: 68
Аз имам момченце на почти две години. Обожавах сладкото във всякаква форма и вид и то в промишлени количества. Много преди да разбера за бременността си, несъзнателно започнах да налитам на лимони, пикантни храни и газирана вода. Хрупах лимоните ги като ябълки  Shocked . После проядох и месо в огромни количества, а сладко - да не видя!!! Призляваше ми само от мисълта за сладолед, шоколад, вафли...   Crazy Така си остана и до сега. Може пък и да има нещо вярно в тези приказки.

# 72
  • София
  • Мнения: 618
За мен не важи  Peace
 с момичето - изядох един склад кисели краставички и ужасно ми се пиеше бира  Blush
 с момчето - натурален шоколад  Grinning

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Няма връзка и според мен.

# 74
  • Мнения: 1 536
И аз момче и предимно  солено ядях.По принцип винаги съм била  фен на  сладкото,през  бременноста не.
Първите 3,4 месеца направо го ненавиждах сладкото,странна работа беше.....
Мноооого маслини си хапвах по  едно  време.

Общи условия

Активация на акаунт