СТРАСТИ - градините в София кампания 2010/2011

  • 36 546
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3
Здравейте майчета.Синът ми е набор 2007 и сега е на 2,9 години.Не го приеха никъде в детска градина ,а на мен спешно ми се налага да започна работа.Точките,които имаме са 7.Дайте ми съвет какво да правя.Много ми е спешно и жизнено важно.

# 256
  • София
  • Мнения: 39 820
До 4ти септември няма какво да направите. Тогава ще е следващото текущо класиране. Системата най-вероятно ще бъде заключена в 18:00 на 03.09.
Разгледайте свободните места за 2007ми набор в системата, и съответно списъците на чакащите. Съвети за шансове не мога да дам.
Кремиковци  Laughing Смея се защото на мен в едната посока ми е към 17км. Но пък има обявени своб. места и точките на чакащите деца не са високи.
Това е за ИСОДГ.

Имате няколко варианта, частна градина, бавачка, баби, почасово гледане в детски клубове или занимални.

# 257
  • Мнения: 1 479
До 4ти септември няма какво да направите. Тогава ще е следващото текущо класиране. Системата най-вероятно ще бъде заключена в 18:00 на 03.09.
Разгледайте свободните места за 2007ми набор в системата, и съответно списъците на чакащите. Съвети за шансове не мога да дам.
Кремиковци  Laughing Смея се защото на мен в едната посока ми е към 17км. Но пък има обявени своб. места и точките на чакащите деца не са високи.
Това е за ИСОДГ.

Имате няколко варианта, частна градина, бавачка, баби, почасово гледане в детски клубове или занимални.
Не пишеш от кьде си,че да ти подскажа най-успешен вариант Wink

# 258
  • София
  • Мнения: 39 820
Пише си в профила ми Simple Smile Другата година съм решила или Нови Искър, или селцата в този район. И пак пътят до там е доста.

# 259
  • Мнения: 277
Здравейте!
Редно ли е тук да попитам за някакъв списък с частни ясли? Детето ми е на 10 месеца, но след 5-6 месеца ще се връщам на работа.
Благодаря предварително!

# 260
# 261
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
можете ли да ми кажете,ако знаете.Ако детето ми го класират на 4ти септември като приет в детската,на коя дата трябва да започне да ходи?
Мерси Heart Eyes

# 262
  • София
  • Мнения: 39 820
Срокът за записване мисля, че е седмица. Предполагам тръгва веднага след записване. Или ще се даде гратисен период от седмица-две за направата на необходимите изследвания. Не съм сигурна. Това се уточнява при записването.

# 263
  • Мнения: 1 596
Срокът за записване мисля, че е седмица. Предполагам тръгва веднага след записване. Или ще се даде гратисен период от седмица-две за направата на необходимите изследвания. Не съм сигурна. Това се уточнява при записването.
Благодаря ти Ан Мари.
А изследванията са чревни и кръвни нали?
Ако има някаква темо по-специално за изследванията ще ми я дадеш ли(линк),че доста трудоемко ми се вижда Confused

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 16:22 от mamma_mia

# 264
  • София
  • Мнения: 39 820
А изследванията са чревни и кръвни нали?
Ако има някаква темо по-специално за изследванията ще ми я дадеш ли(линк),че доста трудоемко ми се вижда Confused
Тук обсъждат подобни въпроси Всичко необходимо за детската градина

# 265
  • София
  • Мнения: 6 011
За изследванията ще те насочи най-добре педиатъра ви.  Peace
От градината при записването ще ти кажат какво искат като ваксини и т.н.
Срока за постъпване доколкото знам е последният ден на м. септември, може да се уговориш друго с директорката, но трябва да си извиняваш отсъствията.  Peace

# 266
  • Мнения: 1 596
А изследванията са чревни и кръвни нали?
Ако има някаква темо по-специално за изследванията ще ми я дадеш ли(линк),че доста трудоемко ми се вижда Confused
Тук обсъждат подобни въпроси Всичко необходимо за детската градина

Благодаря ви АнМари и Ника Heart Eyes

# 267
  • София
  • Мнения: 1 541
на нас ни казаха от 1 до 15 септември - когато пожелаем да заповядаме
искат картон от яслата , чревни изследвания ( ако детето не е посещавало последния месец преди записване ясла ) и бележка от личния доктор , че детето няма контакт със заразно болни .
п.п. ако детето не е посещавало ясла мисля ,че искат и васерман на  родителите
п.п.п. за яслата искаха

# 268
  • София
  • Мнения: 2 296
на нас ни казаха от 1 до 15 септември - когато пожелаем да заповядаме
искат картон, чревни изследвания ( ако детето не е посещавало последния месец преди записване ясла ) и бележка от личния доктор , че детето няма контакт със заразно болни .
Същите са изискванията и при нас.

# 269
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
на нас ни казаха от 1 до 15 септември - когато пожелаем да заповядаме
искат картон от яслата , чревни изследвания ( ако детето не е посещавало последния месец преди записване ясла ) и бележка от личния доктор , че детето няма контакт със заразно болни .
п.п. ако детето не е посещавало ясла мисля ,че искат и васерман на  родителите
п.п.п. за яслата искаха

На мен ми казаха да отида началото на м.09 , за да кажат кога ще почне детето. Ще ги извикват на малки групички, за да не се изсипят 20 ревящи сладкиша накуп Simple Smile А васерман за градината мисля, че не искат. При записването мятото на мен ми дадоха един списък с необходимите изследвания, ще го кача довечера, ако не забравя  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт