Майчета 2009!

  • 27 707
  • 727
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 7 766


   
   

 

 








 





ВСИЧКИ НАШИ МАЙЧЕТА И БЕБЧЕТА
30 МАРТ Бебе Радослав на мама stela74 от Ямбол
 2 АПРИЛ Бебе Симона на мама pystroo4ka от Добрич
13 АПРИЛ Бебе Георги на мама eli_dechkin от Русе
 16 АПРИЛ Бебе Мая на мама tsveti77 от Пловдив
 17 АПРИЛ Бебе Диана на мама krem4e от Варна  
 18 АПРИЛ Бебе Евелин на мама rosita от Стара Загора
 19 АПРИЛ Бебе Дария на мама zrun4o от Плевен, Бебе Виктория на мама Vencho2008, Бебе Петър на мама delilah_qk
21 АПРИЛ Бебе Кирил на мама a witch
 22 АПРИЛ Бебе Магдалена на мама Dido4ka от Варна, Бебе Йолана на мама pepe от Русе, Бебе Иван на мама EvaChavdarova от Бургас
  23 АПРИЛ Бебе Борис на мама idar от София, Бебе Ростислав на мама Katrinka от София
24 АПРИЛ Бебе Александър на мама diveto от Хасково
 25 АПРИЛ Бебе Микаела на мама beboranka от Русе, Бебе Катерина на мама Vyara D от София, Бебе Алекс на мама XunonomaM4e от Варна,
 Бебе Адрияна на мама minesota от София
 27 АПРИЛ Бебки Сияна и Дария на мама Zaio Baio от София, Бебе ... на мама Ammeli от София
 28 АПРИЛ Бебе Калин на мама Дикси от Плевен, Бебе Велизар на мама Vaiza от София, Бебе Любомир на мама Desive78 от София,
 Бебе Борислав на мама Дебелата Берта от София
 29 АПРИЛ Бебе Георги на мама Ralichkou от София, Бебе Катерина на мама ***Val4eto*** от Свищов, Бебе Рая на мама rali4ka от Дупница
 30 АПРИЛ Бебе Ема на мама Бейлис в шоко от Пловдив, Бебе Любов на мама pappi от София  
1 МАЙ Бебе Калия на мама Cherymoya от София, Бебе Йоана на мама PEPSUN
Бебе Максимилиян на мама Desislava Goranova от София, Бебе Ивайло на gala81_81 от Добрич
2 МАЙ Бебе Сияна на мама diana0880  
 3 МАЙ Бебе Яна на мама kp@cu от Плевен/САЩ, Бебе Тодор на мама loranholl от София,
Бебе Самуил на мама Eleanor Lehne от Габрово, Бебе Александър на мама katilias - Австралия
 4 МАЙ Бебе Никола на мама Немирница, Бебе Елена на мама Aila от София, Бебе Сиана на мама malachika от София,
Бебе Людмила на мама tedy cat от София, Бебе Стилиян на мама Mimity от Бургас
5 МАЙ Бебе Димитър на мама deliana от Стара Загора, Бебе Белослава на мама Ваня1975 от Карлово
Бебе Максим на мама Maria-Chiara от Бургас, Бебе Амир на мама Nevinna
6 МАЙ Бебе Иван на мама ¦...Luni4ka...¦ от Варна
  7 МАЙ Бебе Любомир на мама Just_VANIA от Благоевград , Бебе Теменужка на мама krasi kh от София
 Бебе Калина на мама pavleto от София, Бебе Мариана на мама *Vanya* от София
 бебе Емилия на мама Джиджи-биджи от Варна, Бебе Кристиян на мама princess77 от София
 8 МАЙ Бебе Владислав на мама plami 213 от София , Бебе Кристиян на мама maeva0959 от Варна
  Бебе Никол на мама hris30 от Русе, Бебе Гено на мама genobori от Варна, Бебе Ема на мама ifand от Пловдив
  9 МАЙ Бебе Рая на мама roni.k /geribg/ от София, Бебе Диана на мама Аско София,
Бебе Виктор на мама elfichka от Пловдив,  Бебе Теодор на мама nina76 от Бургас
 10 МАЙ Бебе Део на мама Lulu80
 11 МАЙ Бебе Момчил на мама Arksi от София, Бебе Велизар на Mama Mira от Пловдив, Бебе Виктор на мама Lianka от София,
 Бебе Божидара на мама MARMORANA от Бургас, Бебе Мария на мама Elitta от Пловдив,
Бебе Александра на мама HoNeY_ChIlD от Варна, Бебе Николай на мама Елена от Варна
12 МАЙ Бебе Добри на мама mama rosi от София, Бебе Жанета на мама kazablanka_v от Варна
 Бебе Ксандър на мама Felina от Варна, Бебе Марина на мама ninishte от София,
Бебе Аглая на мама filimonka от София, Бебе Дани на мама rumy969 от София,
Бебе Димитър на мама freeclimber от Бургас, Бебе Преслав на мама Sisi_Angelche от Плевен
 13 МАЙ Бебе Мира на мама Ана Борисова от София, Бебе Ани на мама waterlilia от София
 Бебе Денислав на мама Marsia_kzl от Козлодуй, Бебе Росен на мама mam@cvety  
 14 МАЙ Бебе Александра на мама bani от София, Бебе Кристиан на мама vveessii от Ловеч
 15 МАЙ Бебе Лилия на мама taniab от София, Бебе Евгения на мама CrazyDeina от Варна, Бебе Божин на мама Мигла от София,
 Бебе Виктория на мама geryg, Бебе Габриела на мама Ленчето от Горна Оряховица
  16 МАЙ Бебе Денислав на мама dave86 от Бургас, Бебе Калина на мама Vesela13 от Варна, Бебе Ивайло на мама f4eli4ka
17 МАЙ Бебе Емили на мама kamel от София
 18 МАЙ Бебе Михаил на мама Mushinka от София, Бебе Гергана на мама mim4eto t от Пловдив  
 Бебе Ники на мама QWERTYASD от София
 19 МАЙ Бебе Яна на мама Platina от София, Бебе Владимир на мама Mimosaria от София
 20 МАЙ Бебе Кристина на мама Ivilina73 от Варна, Бебе Мина на мама Siska79 от Велико Търново
 Бебе Дани на мама bebZz от София, Бебе Лора на мама Ishizo, Бебе Димитър на мама anisvet от Велико Търново
21 МАЙ Бебе Евгени на мама Madam Stasita от София, Бебе Елена на мама Animated от Елин Пелин
 Бебе Елица на мама Kay Renn от София, Бебе Венета на мама eugenya от Дупница
 Бебе Борис на мама Барбарела от София, Бебе Емили на мама bellaa от Варна
 22 МАЙ Бебе Рая на мама Slavaa от София, Бебе Ани на мама essivessela от Варна,
Бебе Изабела на мама Nijntje, Бебе Жорко на мама Zlatyii, бебе Виктория на мама petq_pl от...
23 МАЙ Бебе Кристиан на мама JeenySJ от София, Бебе Виктор на мама ive от Варна
 24 МАЙ Бебе Рада на мама dendri от София
 25 МАЙ Бебе Радина на мама Glum от София, Бебе Любомир на мама Oli4ka от София
 Бебе Любослав на мама vpd от Русе, Бебе Ясен на мама Sheherezada31 от София, Бебе Криси на мама Pisanata от Плевен
26 МАЙ Бебе Владимир на мама plami_a от Пловдив, Бебе Ива на мама radost_leo София, Бебе Хриси на мама Мария П от Гърция
   27 МАЙ Бебе Иваяна на мама Ivaqna от Бургас
28 МАЙ Бебе Самуил на мама Tiliata от София, Бебе Иван на мама Miika от София, Бебе Андрей на мама Burberry, Бебе Андриян на мама dari_bg oт
29 МАЙ Бебе Елица на мама bubcheto от София, Бебе Мартин на мама Baileys78 от София
 31 МАЙ Бебе Иван на мама лято от София, Бебе Кристиан на мама sisimoni от Враца
1 ЮНИ Бебе Александра на мама madlena_bg80 от София, Бебе Христо на мама Smehorana от София
Бебе Георги на мама *draka* от София
 2 ЮНИ Бебе Стоян на мама Tivia от Пазарджик
4 ЮНИ Бебе Теодор на мама Galia1982 от София
6 ЮНИ Бебе Тодор на мама bobito2 от Варна
10 ЮНИ Бебе Данаил на мама kusmet4e от Силистра

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 13:16 от eli_dechkin

# 1
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Събирам за последен път снимки за колажи! Ще ги събирам доста време така че споко. Пишете само името на детето. Нямам още много ясна идея как ще го оформя.
Пак съм се заФанала със сто неща и време няма и за сън. Добре че мъжо се справя с гледането на децата и домакинството  Heart Eyesче аз вече едва гледам.
Не успях да измисля "умно" заглавие за темата но русия ми мозък тотално заби. Ако някой има идея, веднага ще я приложа.
И друго щях да пиша но   33uu

П.П. Мадам, честито християнче!

# 2
  • Мнения: 336
Пляс 2-ра в темичката, като никога! Ели, благодаря за която  bouquet!
Честито християнче на Стаси!
Мигле, в някои от пюренцата на Бебивита също има грах, но може и да са само месни. Аз с такова го захраних и то точно вчера.
Няма ли да се оправя това време, бе smile3514 действа ми на нервите вече.

# 3
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Хайде и ние тук!
Стасита,честито ви християнче!Бог да го закриля и благослови!
Мигле,аз граха го въведох доста рано с пюре на Хипп разл. з-ци или нежни з-ци беше не се сещам  Peace А сега от кухнята в месеца веднъж има грах с месо!
Тук тези дни го даваха студено и мрачно ама не познаха  Wink По цял ден сме навън ,прибираме се само за спането че напоследък не спи нещо в количката най-много час,а вкъщи си откарва по 2-3часа  Peace
Нашия тати утре си пристига,и за този сезон май приключва с командировките и ще си работи по район ,дано  Praynig
Днес като си прибрахме с Еви аз подреждах играчките които беше разхвърлила за секунди и тя видя едно пате което й е сред любимите и от единия край на стаята като хукна и се препъна в обувката си тъй като я бях събула и челно в ръба на стола  Sad Като писна това дете та чак се засиня направо изтръпнах взех я да я гушна и да й дам водичка да се успокои и като си отвори устата ,шурна една кръв  ooooh!.Помислих си че е е счупила някой зъб тя реве аз с нея но после видях че си е прехапала устинчката  doh Милото бая си поплака!
eli_dechkin,браво бе моме на училище,две деца,домакинство и успяваш да сколасаш и до нашите колажи  smile3501  love001

# 4
  • Мнения: 397
Ели мерси за темичката   bouquet
Стасита честито християнче  bishop
Росита докато четях изтръпнах  Sad дано нямате повече такива премеждия!

Ние днес с любимия имаме годишнина - 5 години от както се залюбихме  kiss



Ние много скърцаме със зъби  Sick. Дали и вие сте като нас и трябва ли да се тревожа?

# 5
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
bobito2 ,честита ви годишнина,пожелавам ви още много много по 5!Да се обичате и подкрепяте!
И Евелин имаше период в който скърцаше постоянно със зъбите понякога и на сън но отмина!Не се тревожи,а и другите мами ще споделят!

# 6
  • София
  • Мнения: 5 924
Запис и от мен с благодарности на всичкоможещата Ели!   bouquet
Честито християнче на Стасита! И честита годишнина на bobito2, много любов и щастие!!

# 7
  • Мнения: 2 885
Ели, мерси за новата темичка!
Стаситке, честито християнче!
bobito2, честита годишнина!

Времето тук днес биваше, даже с баба излязохме да пием кафе.
Утре пак по задачи...Ей, втръсна ми. Ама добре ми влияе на вталяването  reverance

# 8
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Мадам, да ти е живо и здраво християнчето и с Бога напред!

# 9
  • Мнения: 128
Заповядайте омлетче за силен и засищащ старт на деня, мили мои.
И кафе за всички, влючително за Кайрен и Катилиас:


При нас скърцането със зъби, слава богу, отмина. Сега сме във фаза на активно опознаване на света, благодарение на което свалям килограми бързо и сигурно. Simple Smile Моят син трябва да го включат като задължителен елемент във всяка диета за отслабване.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Добро утро!  Hug Мерси за закуската и кафенцето!
Скърцането със зъби може да се дължи на: липса на незнам кой си витамин, на нервна почва или глисти. Големият не спира да скърца, през три дена правих изследвания и за почти 7 години мърляв живот никога не Фана гадини. Малкото без да скърца - имаше! Боби, какво е при вас   33uu Честита годишнина!

# 11
  • Мнения: 445
Айде и аз У темата! Заглавието ме кефи  Laughing, много си е добре
Вече забравих какво щях да пиша.....
Честито на Стасита, време е да обяви подаръците публично  Laughing
И мойто чаве скърца със зъби, много ме дразни. Глисти няма със сигурност.
Закуската добре ще ми дойде. Голямото чаве пак замина на море и в нас пак няма да се готви, та снощи вечеряхме с мъжо сладолед. Сега ми стърже, та ще се възползвам.
Килограми няма как да сваля, защото първо хапвам достатъчно, за да поддържам тези  hahaha, второ съм непукист и дребното като ходи да пада и мизерства аз само го гледам отдалеч. Намесвам се само в многооооо краен случай.

# 12
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 975
Добро утро!
Ели, благодаря ти за поредната хубава тема!
Благодаря за вкусната закуска и кафето, Мийка! Имам нужда  smile3507, защото Бела за 3-та нощ ни държа будни от 3 до 5, и пак спа в нашето легло...
Роси, дано му мине бързо устничката на Бебелин!  Hug
Стаситка, похвали се вече с подаръците, де!
Моите килограми вече са си в норма, след като 3-и месец обикалям с детето, първо хванато за пръстче, сега вече и тичам след нея...

# 13
  • Мнения: 849
Ха добре сме ви заварили в новата темичка!!!  Hug

Не съм чела внимателно, но все пак... Надеждата, Катя, честито, момичета - да е лека и безпроблемна!!!

ЕлиPraynig за твоята близка!

Стаси, и тук - да ви е живо и здраво християнчето и Бог да го закриля!

Ние бяхме на невероятно място. Казва се Сани, един от най-добрите гръцки курорти. Хванахме последната седмица от т.нар. нисък сезон, защото от днес цените им са космически. Но мястото с право е 5-звездно. Отделен курортен комплекс с два хотела, къщички, яхтено пристанище за луксозни яхти, разкошни магазини, барове и ресторанти, паркове, плажове... Във фейсбука можете да видите целия албум. Тук пускам само една-две снимчици за мамите, които не признават онази мрежа. Ако успея по-късно може да метна няколко и в снимка бг.
Беше страхотно! Времето беше в някои от дните мнооого хубаво, в някои от дните дъждовно и ветровито, но поне топло. И там определено има какво да се прави, дори да не е добро времето. Хлапетата си отвзеха на макс, за което съм много щастлива. Разходки из паркове и градини, по плажа, по огромните коридори и фоайета на хотела, хранеха се с що-годе човешка храна сами на столчета в ресторанта. АБе, големи емоции.
Много се впечатлих от начина, по който на секундата се решават проблемите там. Единствената ни грижа беше, че близнашката ни количка не влизаше в асансьорите, които водеха до ресторантите. Установяваме го почти ведната с пристигането. Питам на рецепцията за друг по-голям асансьор (има, ама не води до ресторантите), оказва се, че не върши работа. Веднага викат две пикола да свалят количката по стълбите и на секундата вдигат телефона и звънят в центъра, от който можеш да си наемеш колело, количка, триколка и т.н. За тяхна сметка веднага ни се осигуриха две единични колички, с които джиткахме из района и които хлапетата адски харесаха, между другото. Като ги погледнеха само и веднага даваха зор да се качват. Просто супер. Тук ако бяхме, я се реши проблема за края на почивката с някакво доплащане, я не.

Е, не се мина и без кофти изпълнения, разбира се. На връщане се отбихме до Вергина, където е столицата на древна Македония - Пела, за да видим гробницата на Филип Македонски (бащата на Александър Велики). По пътя на обратно един грък или беше пиян, или заспал на волана, ама налетя на колата на нашите. Баща ми по чудо успя да отклони, та се размина само с помляно странично огледало, ама си беше кофти тръпка. Малко по-късно пък му светна лампата на маслото (колата му е служебна, хубава, доста нова) и сме пътували на тръни до границата. Чудо!
Хлапетата ги опазихме здрави, слава Богу, макар че аз се бях подготвила с цяла торба с лекарства за какво ли не. Само Сияна я надъвка комар едната нощ, ама то не се брои  Crazy. Е, някои от тях все пак влязоха в употреба, ама за мен. Простудих се здраво на едно течение, до вчера се мъкнех с Т. Гадна работа, това малко ми съсипа последните два дни. А върха на сладоледа беше на прибиране, вече в България. Понеже ме болеше гърлото, а мъжа ми и баща ми спряха за кафе на една бензиностанция след Благоевград, помолих да ми вземат чай. И нали не ми беше добре (тогава си бях с Т), взех че го обърнах на крака си. Е няма такава болка. Крещя и не се усещам да си махна колана, за да стана. Свалих панталона и гледам - кожата моментално взела да се сбръчква. Единственото, с което разполагах за подобни ситуации, беше Фенистил гел. Боли, не боли, омазах се хубаво и мисля, че това ме спаси. вече втори ден няма мехури, болката отмина още вчера. Абе, кожа расте, ще я сменя, лошото е, че с акъла не става тая работа  Joy.

Тази нощ Сияна ми разказа играта - до 5 часа ту реве, ту кротува. Какво беше това чудо  #Crazy . Сега се събужда, ще бягаме при баба и Дарка. Лек ден и успешна нова седмица, мами!!!

# 14
  • Мнения: 125
zaiobaio, мястото наистина си е заслужавало:)
eli_dechkin   bouquet за темата

Общи условия

Активация на акаунт