Отговори
# 15
  • Мнения: 1 879
Добро утро! Благодаря на всички , които ме окуражавате, много ви благодаря  bouquet
Но никой в къщи не, визирам съпруга ми - не ме подкрепя...
Казва , че детето не е 'пълноценно" ,  което още повече ме натъжава.   И..каквото - това ... Упреква ме , че съм прекалено амбициозна. Затова и абдикирах , защото представете си детето влезне и има трудности , а то ще има ! И пак аз ще съм виновната , че съм изисквала много...
Не е лесно , ще чакам , ако не в 145- то , с ресурсен и така до догодина.  С няккаво СПТУ.
Човек трябва да е реалист!
Хубав ден и записване  Peace

Аз съм ваш'та леля, моля те не ни карай да си представяме никакви лоши сценарии и сърдечно те моля и ти не си ги представяй! На човек му се случва това, което иска и заедно с това очаква! Направи това, което искаш и очакваш - и не слушай "доброжелатели", които много умеят да внушават пораженчески идеи, но на чужд гръб! Мамите от форума вече те посъветваха какво да направиш - за доброто на детето! А по въпроса, че можел да има трудности синът ти - ами ако има чак непреодолими трудности, тогава ще му мислиш и евентуално ще го преместиш, какво си се замислила отсега!

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 07:27 от Белмекенска

# 16
  • Мнения: 115
Добро утро!
Нощес сте дописали темичката.
Хайде да се запиша в новата и да се почерпя кафенце.
Ками   bouquet. Страхотна си!

# 17
  • Мнения: 1 252
Добро утро!
Идея си нямам къде ми изчезна вчерашния пост, затова продължавам да питам тази сутрин:
С какви документи и в кое училище се подава за участие във второ класиране?
Моля ви не ми трийте поста, че ми е спешно Praynig
Нищо не се подава - участва се документите за първо

# 18
  • Мнения: 2 577
Добро утро  Hug
Мерси за кафето, пийвам си вече  Laughing

Добро утро!
Идея си нямам къде ми изчезна вчерашния пост, затова продължавам да питам тази сутрин:
С какви документи и в кое училище се подава за участие във второ класиране?
Моля ви не ми трийте поста, че ми е спешно Praynig
ЗАЯВЛЕНИЕТО 3A BTOPO KЛACИPAHE CE ПOДABA B УЧИЛИЩЕТО, КЪДЕТО УЧЕНИКЪТ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО КЛАСИРАНЕ.
А АКО НЕ Е ПРИЕТ НА ПЪРВО, АВТОМАТИЧНО УЧАСТВА ВЪВ ВТОРО

# 19
  • Мнения: 1 731
Добро утро и от мен ! Hug
Ками,благодаря за новата темичка,както винаги оформена прекрасно.  bouquet
Вземам си от кафенцето и бързам да приготвя всичко необходимо за записването ,да не се налага да търча до Балчик в последния момент. Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 1 942
Добро утро!
Ками*, благодаря за бързата тема!
mimiska, благодаря за оптимистичното заглавие!
Polar lights, благодаря за чудните кафета. Аз тайно, докато already не се е събудила си сръбнах и от сокчето Laughing
Аз съм ваш'та леля, няма училище, където да не му е трудно, за съжаление, и ти го знаеш. Все пак е по-добре да е по-читаво училище, да си по-спокойна, че поне няма да се събира с "лоши другари", макар че за това няма застраховка, дори в т.нар. "елитни". Съжалявам за липсата на подкрепа в семейството, но то си знаеш, няма какво да те подсещам колко много си изчела по въпроса, че ТВОЕТО ДЕТЕ НЕ Е ВТОРА РЪКА И Е НАПЪЛНО НОРМАЛНО! Ако можехте да откриете скритите му таланти (аз съм убедена, че ги има) щеше да ти е по-лесно да се бориш и с тези в къщи. Пожелавам ти успех!!!

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Благодаря ви!  bouquet

# 22
  • Мнения: 521
Добро утро!

След час отиваме да подаваме заявление за второ класиране.
Аз разбрах,че само входящия номер е необходим.
Ще ги взема и двата входящи...

Дано имаме мъ-ъ-ъничко късмет-0.2!

Късмет и на записващите се днес,
и на учасващите във второ класиране!

Аз съм....леля,
хайде на второ класиране!

# 23
  • Мнения: 1 731
Чудех се сега за какво ни ги дадоха тия характеристики? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз съм ваш'та леля, Томас Едисон, Маджик Джонсън, Том Круз, Уинстън Чърчил, Хари Белафонте, списъкът е ужааасно дълъг, помисли си за техните майки, когато са били деца и пак за техните майки, когато вече са били на върха, а?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 924
 ДОБРО УТРО !
Ками , благодарности за темичката !
Хубав ден на всички !

# 26
  • Мнения: 31
Успех на второ класиране!!
Аз съм ваш'та леля,успех и горе главата!Споделям мнението на Саш. Hug Hug Hug
Мимиска,-чудесно заглавие-и аз да го кажа.
Ха,така ..Браво на вас!Изпихте кафето и дори ометохте сока.Не оставихме за Олреди..шегичка,пийте на воля... Hug Hug Hug  bouquet  bouquetА нали това за нужните документи за записване или пропускам нещо:
1.свидетелство за завършен 7 клас и копие от него
2.Медицински картон?
3.Копие от акт за раждане
И аз ще взема характеристиката,че да  не правя още един тур до нас за нея. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 40
Здравейте,

В петък някой питаше до колко пада бала при второ класиране, тъй като нямах интернет, сега отговарям. Справката е от 2009 г. и разбира се само ориентировъчна.
91 НЕГ - 32,428/32,322 момичета, 31,464/31,358 МОМЧЕТА
І АЕГ/АЕ,НЕ/- 32,25/32,25 МОМИЧЕТА, 31,928/31,358 МОМЧЕТА
164 ГПИЕ /ИЕ,АЕ/-32/32,966 МОМИЧЕТА, 30,928/30,822 МОМЧЕТА
 9ФЕГ /ФЕ,АЕ,БЕЛ,И/ - 31,82/31,786 МОМИЧЕТА, 30,642/30,178 МОМЧЕТА

# 28
  • Мнения: 1 731
Каквоо?И акт за раждане ли трябва?Уффф,трябва да се ходи май до другата къща.Абе 100 пъти чета за необходими документи при записване и все нещо ново изниква. ooooh!

Аз съм ваш'та леля,аз може и да съм пропуснала ама детето какво иска?Мисля че е редно да се съобразиш с неговото желание.Нищо насила не става.Ако то е съгласно,отивайте на второ класиране,ако ли не-с чиста съвест го записвай където е приет. Peace Hug

# 29
  • Мнения: 3 410
Добро утро и от мен!
Дано тези които се записват днес не чакат много на опашките и да има организация.
А варненските мацки да не си забравят белите панталони, че как ще ги намеря аз с вестника Laughing

Общи условия

Активация на акаунт