Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Каквоо?И акт за раждане ли трябва?Уффф,трябва да се ходи май до другата къща.Абе 100 пъти чета за необходими документи при записване и все нещо ново изниква. ooooh!

Аз съм ваш'та леля,аз може и да съм пропуснала ама детето какво иска?Мисля че е редно да се съобразиш с неговото желание.Нищо насила не става.Ако то е съгласно,отивайте на второ класиране,ако ли не-с чиста съвест го записвай където е приет. Peace Hug
Ох,тони да не те объркам.Не съм сигурна за акта за ражадне,но май някой беше казал,че трябва.Не се разкарвай,не съм сигурна.Абе май не трябва,дъщеря ми ме е объркала newsm78 newsm78   Извинявайте!
Те ще представят свидетелство,все пак!Не вярвам да им искам!

# 31
  • Мнения: 1 252
Аз съм ваш'та леля, Томас Едисон, Маджик Джонсън, Том Круз, Уинстън Чърчил, Хари Белафонте, списъкът е ужааасно дълъг, помисли си за техните майки, когато са били деца и пак за техните майки, когато вече са били на върха, а?

Благодаря Sash Hug много добре ги знам, но как са майките на тези , които не са им посочили верния път
А той негласно показва как иска да си остане в страото училище и да опита след осми клас.
Тъй като, аз самата съм жертва на свръхамбициозна майка , се вслушвам най- много в желанието на детето,
А после ме яд Grinning
Не съм се отказала , ще чакам , до последно ще чакам , но с този бал е под нивото ми да се "разправям" в РИО.
Все пак вярвам и в Съдбата, нищо в тоя свят не случайно , всяко нещо е урок за нещо, а урока се научава с търпение
Нали с много търпение сме тук- на финала, а това не е малка ПОБЕДА

# 32
  • Варна / UK
  • Мнения: 375
Добро утро мами  Hug

Ками, благодаря за новата тема   bouquet

Аз съм ваш'та леля, Томас Едисон, Маджик Джонсън, Том Круз, Уинстън Чърчил, Хари Белафонте, списъкът е ужааасно дълъг, помисли си за техните майки, когато са били деца и пак за техните майки, когато вече са били на върха, а?

Sash, добавям и Айнщайн, като малък учителят му по математика е казал, че хич не вдява от тази наука  Laughing

Днес и ние ще се записваме, надявам се до 13h да сме приключили. Иначе в офиса съм казала, че сигурно ще ни отнеме цял ден и ще се вясна към края на работното време  hahaha

# 33
# 34
  • Мнения: 204
Каквоо?И акт за раждане ли трябва?Уффф,трябва да се ходи май до другата къща.Абе 100 пъти чета за необходими документи при записване и все нещо ново изниква. ooooh!

Аз съм ваш'та леля,аз може и да съм пропуснала ама детето какво иска?Мисля че е редно да се съобразиш с неговото желание.Нищо насила не става.Ако то е съгласно,отивайте на второ класиране,ако ли не-с чиста съвест го записвай където е приет. Peace Hug
Ох,тони да не те объркам.Не съм сигурна за акта за ражадне,но май някой беше казал,че трябва.Не се разкарвай,не съм сигурна.Абе май не трябва,дъщеря ми ме е объркала newsm78 newsm78   Извинявайте!
Те ще представят свидетелство,все пак!Не вярвам да им искам!
В сайта на РИО не пише за акт за раждане. Пише свидетелство за завършен седми клас и заявление.

# 35
  • Мнения: 1 731
А заявлението го дават от самата гимназия където се записваме нали? Thinking

А,стига бе на Айнщайн тъй ли му казали? Joy

# 36
  • Мнения: 370
Благодаря на Ками за новата тема   bouquet
Благодаря за кафето и сока , любимата ми комбинация сутрин  bouquet
Аз съм ваш'та леля нищо не пречи да пробвате сега , варианта със СПТУ си остава за догодина , детето може да си се справи на пук на всички "умномислещи "  те от къде зная да не са врачки   #Cussing out
записвай го без колебания след една година той сам ще ти каже иска ли да продължи в гимназия или не
най- вече се съобрази сега с неговото желание ако иска гимназия не му разбивай мечтата действай

# 37
  • Мнения: 31
Че заявление трябва ли при записването?Това не е ли при второ класиране?Съжалявам,че ви притесних с този акт за раждане. ooooh! ooooh! Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 370
А заявлението го дават от самата гимназия където се записваме нали? Thinking

А,стига бе на Айнщайн тъй ли му казали? Joy
да там , в него детето ще запише сиповете който си е избрало

# 39
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз съм ваш'та леля, сигурно е кофти, за се сравняваш със свръхамбициозната си майка, не мога да преценя, но сега е друго, ти като дете не си била в такова несигурно положение. Може и наистина да се съобразиш с желанието на детето, все пак той като има обучителни трудности това не пречи да е ПЪЛНОЦЕННА ЛИЧНОСТ със собствено мнение (може пък този път да е вярно), но за бала не си права. Щом като балът му стига да бъде класиран, а той не е, тогава имаш ПЪЛНО ОСНОВАНИЕ да търсиш неговите права. И никой от РИО не може да ти каже копче. Пък теб изобщо не бива да ти е под достойнството, защото какво по-достойно от това, което сте постигнали до сега?

# 40
  • Мнения: 2 138
Добро утро и от мен. Като успея да вдигна сина отиваме да се записва. Отказва да участва във второ класиране. И без това първото му желание е в същото училище. След голямо умуване реши че иска тази специалност повече - Информатика, математика и физика с АЕ. В неговия клас ще са 2 момчета които учиха в неговия клас от 1 до 4 клас, и още 3 приятели на негови приятели с които се познава от рождени дни. В класа са 21 момчета и 5 момичета.
Аз съм ваш'та леля желая ви да вземете най-доброто решение. А на всички участващи във 2 класиране успех.

# 41
  • Мнения: 701
Днес щерката ще се записва в Априловска гимназия. Бихте ли ми казали дали ще трябва родител? Аз я пращам сама, защото таткото ни работи във Варна, аз работя в Севлиево и няма кой. Комисията работи до 18 часа, но се опасявам, че няма да пристигна навреме в Габрово. Ако може с баби или дядовци - добре, имам ги налични в момента, но все пак се надявам да я запишат без възрастен.

# 42
  • Мнения: 1 731
Milenna,прати някоя баба да ти е мирна главата. Peace

Аз днес искам да ви подаря една мисъл на Чарли Чаплин:
На най-важните житейски кръстопътища няма никакви пътни знаци. Бих добавила:сами ги поставяме. Hug
и нека винаги любовта ни води ,за да вземем правилното решение. Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 1 942
Milenna, гордей се с толкова самостоятелно дете (момиче все пак), пък ако трябва родител, колко му е да те подпише... Laughing

# 44
  • Мнения: 31
Milenna,прати някоя баба да ти е мирна главата. Peace

Аз днес искам да ви подаря една мисъл на Чарли Чаплин:
На най-важните житейски кръстопътища няма никакви пътни знаци. Бих добавила:сами ги поставяме. Hug
и нека винаги любовта ни води ,за да вземем правилното решение. Heart Eyes
Благодаря!накаря ме да се замисля,че децата ни,записвайки се в новото училище,поемат по нов път,по кйто ще вървят 5 години сами,с помощта на нас и приятели,а минат ли тези години те ще са готови за самостоятелния живот.Така е...растат нашите малки гълъбчета.... hahaha hahaha hahaha Grinning Grinning Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт