Хотел Оазис, с. Зверино????

  • 43 714
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 98
Ходил ли е някой скоро в този хотел??? Чист и топъл ли е басейна и стаите, храната как е, цените????
В интернет изглежда много прилично, на дали е така и в действителност. Иска ми се да отидем някъде за уикенда, но да не е много шумно

# 1
  • Мнения: 289
За този не знам (довечера ще питам мъжа ми, спяха там с работниците му), но чух, че малко нагоре по пътя за Вършец може да се отиде в Дядо Йоцо. Имало(аз още не съм ходила) и механа, и хотел. Вижда се от жп линията, кацнал на един малък хълм. На мен ми изглежда доста добре.

# 2
  • Мнения: 183
Току що се връщаме от там. Прекрасно е!!!
Водата е топла, има много басейни, съвсем плитък детски, този с пързалките също не е много дълбок, 2 дълбоки басейна и във вип зоната също има един басейн като бъбрече с мостче отгоре, не много дълбок. Има спасители.
Обядвахме там - храната е много добра. Имаме малко дете на 3 г. и съм очарована. Всъщност беше пълно с деца.
Много важно за мен - хигиената е на ниво. Тоалетните са чисти, има хартия, сапун, новичко и поддържано е!
Това, което не се вижда в интернет е дискотеката към комплекса - съвсем нова е, открит дансинг, отстрани е със сепаренца, в бяло, нещо римски стил докарва. Вечер има фолк певици от Пайнер (довечера щяла да идва Джина Стоева). Не съм сигурна, че ако искаш почивка, няма да гърми дискотеката...
Иначе мисля че е скъпичко, но пък къде ли не е. Ние се вдигнахме от София да отидем специално до там. Пътя по магистралата е по-дълъг с 25 км, но пък е по-добър и се спестяват около 20-30 минути, иначе през Своге има много завои и на мен малко ми е кофти на завоите, а освен това няма как да развиваш скорости, просто си принуден  да караш бавно.

И да ви предупредя - хотелската част е пълна с резервации до средата на август. Така че, ако искате уикенд с преспиване, по-добре се обадете да проверите. Казаха ни, че през седмицата е по-спокойно, а и цените са по-ниски!

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 15:33 от elica2009

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте! Тъкмо се връщаме от там. Басейните са мътни и студени. Ресторантът е скъп, за това което предлага. Ние спахме в новопостроени бунгала, които щяха да са прекрасни, ако някой беше почистил банята от предните гости. Дори имаше забравени чорапи до леглото. За закуска, която бе вкл. в цената, ни сервираха кроасани Аро, което за нощувка от 60 лева беше малко смешно. Когато се опитахме да изразим своето недоволство, ни бе вдигнат скандал, че не искаме да си плащаме... Кога в БГ ще се научат какво е обслужване и аджаба как се прави?! Разочарованието е голямо, отнесоха се към нас отвратително!!!

# 4
  • Мнения: 0
  Здравейте , моето мнение за този комплекс е следното .....
много е красиво , модерно направено със страхотен вкус и подбор на нещата и доколкото разбрах продължават строежа и ще стане истински рай....
На който не му харесва да си стои в къщи е моето желание.. по начало българина има лош характер и завистта и злобата са неразделна част от самия него.. Всичко е на ниво , а къщичките са невероятно красиви , чистотата е на голямо ниво , персоналът е мил и внимателен ...Да се надявам догодина отново да посетя това тихо и спокойно място..

# 5
  • Мнения: 0

Комплекса е уникален много подържан,обстановката там те предразполага към отпускане и релакс всички са мили и обслужването е на много високо ниво.наистина си заслужава да посетиш това прекрасно място,което не е мираж,сред пустинята.... отсанахме много доволни от всичко- хигиена в комплекса е на много високо ниво, предлагат се първокласни неща които те изкушават!

# 6
  • Мнения: 1 417
Мисля, че е време отново модераторите да забранят публикации в подфорума на потребители с 0 постинга и очевадна реклама Close

# 7
  • Мнения: 1 776
Преди около месец посетихме комплекса за 2 дни с детето.
Като цяло не е лош, но както е обяснила silvaki, обслужването е на ниско ниво, а селския бабаитлък на... персонала е достатъчна предпоставка да изтрия това място от възможните бъдещи дестинации.
По повод връщането на ограничението за писане... това според мен не е решение, защото ограничава и нормални потребители като мен, които отдавна са регистрирани във форума, но нямат необходимия брой мнения.
Рекламните мнения като тези на kiki1960 си личат ясно и могат да бъдат модерирани лесно. Разбира се, това е допълнителен труд по поддръжката на форума, но...

# 8
  • Мнения: 3 807
За спане не става. Поне според нашите критерии - определено не е чисто. Спахме в хотелската част. Храната също е много зле, освен че менюто е бедно, продуктите не са качествени, готвенето няма да коментирам.
Басейните и тоалетните са чисти. Това не може да се отрече.

# 9
  • Мнения: 10 633
Басейните са мътни и студени. Ресторантът е скъп, за това което предлага.
+1

# 10
  • Мнения: 183
Леле, като ви чета, явно нещо много е западнало обслужването. Ние миналата година си изкарахме прекрасно. Още имам хубави спомени.
Тази година ходиха само мъжа ми с детето, но явно са имали късмет с добро време и топли басейни, защото бяха доволни.
Аз лично съм капризна, когато отивам на хотел 4*, а не отговаря и на 2*. Може би персоналът тази година не е добър  newsm78
Все пак мисля догодина да му дадем шанс за няколко дневна ваканция ... живот и здраве ще видим. И дано и аз успея да отида и ще пиша лични впечатления.
 Hug

# 11
  • Мнения: 0


Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки, който го срещне го нарича отче.
-Ехх - казва втората - моят е епископ и всички го наричат Ваше светейшество. - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с Ваше високопреосвещенство - хвали се третата. След дълго мълчание четвъртата споделя: -Моят син е стриптизьор. Когато се съблече, всички викат: "Ооо, Боже!"

# 12
  • Мнения: 0
 от   Алекс ,

Виждам много недоволни от този комплекс , да кажа и моето мнение . Наложи се да сме в хотелската част и там хигиената не беше на ниво , а когато поискахме на камериерката да ни даде една кърпа , тя дори не ни обърна внимание , надута и намръщена все едно и бях изял десерта , а за външния и вид нямам думи , все пак е млад човек . Направо останахме изненадани като цяло....

# 13
  • Мнения: 0
:  от Алекс,

Виждам много недоволни от този комплекс , да кажа и моето мнение . Наложи се да сме в хотелската част и там хигиената не беше на ниво , а когато поискахме на камериерката да ни даде една кърпа , тя дори не ни обърна внимание , надута и намръщена все едно и бях изял десерта , а за външния и вид нямам думи , все пак е млад човек . Направо останахме изненадани като цяло....
   08.08.2012 год..

# 14
  • Мнения: 97

По повод връщането на ограничението за писане... това според мен не е решение, защото ограничава и нормални потребители като мен, които отдавна са регистрирани във форума, но нямат необходимия брой мнения.
Рекламните мнения като тези на kiki1960 си личат ясно и могат да бъдат модерирани лесно. Разбира се, това е допълнителен труд по поддръжката на форума, но...

Мисля все пак че трябва да има някаква граница за публикации, може да се намали броя на 10 например, но като активно пътуваща из Бг и навън, се дразня от подобни рекламни постове. За местата, където съм била лично и скоро и не съм останала доволна, винаги използвам опцията за информиране на модератора, но не винаги се изтриват такива рекламни постове.

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 13:11 от vessit

Общи условия

Активация на акаунт