Мами в Австрия - 45та тема

  • 52 615
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Съвсем лаконично.
Заповядайте!


Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=489682.0

# 1
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Danke schön! Wink

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Момичета, благодаря на всички ви за съветите! Лек и спорен ден ви желая!

# 3
  • Виена
  • Мнения: 91
Благодаря, Wombat Simple Smile

# 4
  • Мнения: 239
  bouquet

Детски играчки освен в Müller има и в Герн Грос на МариахилферЩрасе, но най-много обичам да паЗарувам играчки в ToysRus в SCS.

# 5
  • Мнения: 20
Детски играчки най-често купуваме от BabyOne и ToysRus в Stadlau.

# 6
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Запис и от мен в новата тема  Sunglasses

Уомби, данке!   bouquet

Лек ден на всички!

# 7
  • Мнения: 55
Детски играчки най-често купуваме от BabyOne и ToysRus в Stadlau.

А това Stadlau в зона 100 ли се намира? Може ли с месечната карта да стигна до там или да си купя още едно билетче?

# 8
  • Мнения: 39
Детски играчки най-често купуваме от BabyOne и ToysRus в Stadlau.

А това Stadlau в зона 100 ли се намира? Може ли с месечната карта да стигна до там или да си купя още едно билетче?
Да с У1 и после с 24А или 25 А беше от Kagraner Platz
Ани за спорта и аз съм на мнение, че преди 5 г. няма много голям смисъл Peace Но е важно да се развива мускулатурата и вестибуларния апарат.

# 9
  • Мнения: 214
уомби, мерси за новата тема.

за магазини за детски игра4ки в централните пайони на Виена погледнете тук http://www.wien.kinder-stadt.de/index.html?kat=%2Fshopping.html% … nname%3Dspielzeug. Някои от магазините са доста интересни.

# 10
  • Мнения: 343
zapis...

sorry za lat., moja komp ima bazil... kakto i deteto mi Cry

ot utre pochvam rabota vollzeit, kolko li vreme shte ustiskam ooooh!

# 11
  • Vienna
  • Мнения: 266
Уомби ,мерси за новата тема!
Леле Ди, как ще издържиш  Shocked на мен от вкъщи да работя ми идва много и едвам ми остава време да си погледна отгоре, отгоре къщата и градината, а фолцайт ми се вижда направо неземно. ти за мене си героиня, много от отдавна съм те признала!
Днес Макси на 2 метра от мен ,пред очите ми щеше да се удави в джакузито. реши в единия му край да изко4и сам от новотоси приспособление за плуване (нещо подобно на пояс )и краката му останаха от горе и как се наведе напред незнам ,но главата му от долу под вода, аз се пресягам и немога да го стигна, в ужаса си изпаднах в истерия и неможах веднага да реагирам , да заобиколя от др. страна.  та бая повръщане и плюене му удари. а само като се помисля, че 10 мин преди това го оставих сам за 5мин зада се обяснявам с чистачката  Confused ужас мн трябва да се внимава. особенно през деня когато е без капак. добре,че сме се разбрали и му е напълно забранено да влиза сам ,но за по сигурно сме без стълба.

# 12
  • Мнения: 339
Леле Пате, ужас, добре че не е станало нещо докато си била с чистачката ooooh!
 Като сте заговорили за спорт, някой има ли идея къде във Виена има курсове по езда за деца?

# 13
  • Мнения: 323
запис и от мен,че нещо сънят ми бяга напоследък.

# 14
  • Мнения: 957
маним, с едно билетче става. У1 до кагранер платц и после автобус. Стига се сравнително бързо.

Общи условия

Активация на акаунт