Имали ли са съкровищата ви вирусен обрив?

  • 7 043
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 757
Не може да не са ти обяснили защо се налага изстъргване,а не ги оставят да минат от само себе си!
Лично аз не бих подложила детето си на нещо подобно,без да са ми разяснили и най-малката подробност!

# 16
  • Мнения: 5 393
Ако става въпрос за това, което е написала marinamima, това са някакви брадавици, не е обрив. Не знам как се процедира при такова положение, аз се оцъклих първоначално защото не бях чувала обрив да се третира по начина, по който описва авторката. За мен обрив е свързан с пъпки, не с брадавици. Може и в мен да е грешката де, не знам. Дано всичко мине бързо и детенцето да се оправи.

# 17
  • София
  • Мнения: 432
Точно както е написала marinamima, става дума за мулуски и единственият начин, препоръчан от двама лекари - засякох!, е кюртирането. Увериха ме, че не е толкова страшно - по-малко боляло от ваксина например, и преди манипулацията ще го напръскаме с някакво охлаждащо гелче, което вече купихме. Надявам се до понеделник, когато ще стържем, част от 20-те пъпки да са засъхнали и "инквизицията" да се прави само на 10-15 максимум. А ако не успеем наведнъж, ще ходим пак. ooooh! Стискайте палци, момичета и дано не ви сполетява същото, защото нашата педиатърка каза, че на месец 10-ина от пациентчетата й са с мулуски. Ще споделя, като мине. Дай Боже после да не се повтарят и при нас! Praynig

# 18
  • Мнения: 2 028
стисткам ви палци да мине възможно най-безболезнено, гуш от нас  Hug

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 550
Не знаех,че му казват кюртаж.Звучи ми зловещо.
Имам приятелка,на нейният син се появиха
такива пъпки който в продължение на
около година ги третираха по този начин.
Не можеха да поставят никаква диагноза,
пъпките бяха предимно по крачетата .
След около година казаха псоразис.
Процедурата не е приятна,детето се беше
наплашило но беше голямо около 3 години и
разбираше.Не знам дали се прави тук(Гърция)
на толкова малко
дете.Спомням си,че това нещо се получаваше
периодично ,зимните месеци.
Успех,и дано няма усложнения Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 432
Гушкаме ви и ние, ray. Балагодаря и на теб, neraiida!

# 21
  • София
  • Мнения: 432
Днес минахме страшното кюртиране на упоритите "мулуски". Продължи около 15 минути самата манипулация и естествено беше доста болезнена. Детето се скъса да плаче. Добре, че 40 минути преди това го обезболиха с крем. Пожелавам ви никога да не ви сполетява същото! Дано не сме пропуснали да обработим някое, за да не се върнат никога вече и при нас! Praynig

# 22
  • Мнения: 1 706
Милото детенце Heart Eyes
Дано всички е изчистено и никога повече не се случва Praynig

# 23
  • Мнения: 5 393
Милото детенце, дано това е било за пръв и последен път   Praynig    Hug

# 24
  • загубено
  • Мнения: 6 550
Миличкото,дано е минало всичко Hug
Стискам палци всичко да е наред за в бъдеще Praynig

# 25
  • Мнения: 781
Дано никога повече не патите от това  Praynig Praynig Praynig Hug Герой е детенцето,че е изтърпяло всичко  Hug

# 26
  • Мнения: 4 335
Дано всичко това остане зад гьрба ви вече Hug
За прьв пьт чух за подобно нещо.

# 27
  • Мнения: 9 487
Confused Милото бебче! Дано никога повече не се случва Praynig
А иначе назначиха ли някакво лечение..например за някои вируси дават изопринозин..?

# 28
  • Мнения: 2 028
ох, милите те... дано нямате повече премеждия Hug

# 29
  • Мнения: 27 524
Дано всичко е наред вече  Hug

За прьв пьт чух за подобно нещо.

И аз  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт