Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 37

  • 46 142
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 608
Стана ми интересно за 1-ви път срещам, 4е приема на вит.Е влошава имплантацията. Дали някой знае пове4е по въпроса? newsm78

# 46
  • Мнения: 12
Здравейте момичета и аз се разписвам в тази изключително късметлийска тема.
Аз днес бях при док. за да решим по какъв протокол ще действаме,тъй като  съм ги пробвала и двата аз си избрах късия,поне при него имаше три яйцеклетки,докато дългия така ме блокира,че едва измътих една.То не че някой ме е питал как си пия кафето,ама док. след известен размисъл също се спря на този вариант.Проблема е ,че съм задържала фоликул,който ТРЯБВА да се спука когато дойде м. ТРЯБВА,иначе,вместо след 6,7дни да започнем,ще трябва да остана чаааак за октомври което е недопустимо!!! Naughty
Пратете ми моля от вашата позитивна енергия,пукаща някакви изостанали фоликули :

бамбарадамбара аз днес също си тръгнах от клиниката с шест тестостеронови лепенки и също съм озадачена за какво са ми...е вече си лепнах една.Това което намерих в нета е ,че се предписва най-общо казано за покачване на ЛИБИДОТО Laughing Laughing Laughing
Заминавам с мъжа си за три дни,малко селски туризъм,и ако така действат лепенките той ще е мноооого доволен. Embarassed




Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 23:13 от ЩЕ

# 47
  • Мнения: 191
И аз малко от закъснелите, но идвам да се запиша. Хриси миличка четири ми е любимото число като на теб 13 дано ти донесе късмет.  Praynig Praynig Praynig УСПЕХ МИЛИЧКА С ТЕБ СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 232
Ивкааа  Hug,от четвърти-двечки, звучи добре  Laughing Дано се спра на твоето число  Mr. Green
ЩЕ,имаш цялата положителна енергия,която си събираме тук,все за един изостанал фоликул трябва да стигне  fingerscrossed
Пък и октомври ни е много натоварен   ooooh! - всички групи са претъпкани, така че,до тогава трябва да ни посрещаш в отчетни,няма какво да се задържаш много-много тук  Hug

# 49
  • Мнения: 12
Добре hristina21 само за да не правя навалица,ще се напъна за сега ,даже съм се замислила да взема да врътна едни коремни преси утре сутрин,предполагам,че корема ми ще е толкова изненадан,може и да стресирам фоликула Laughing
Поздравявам те  имаш изключително силен дух и наистина съм сигурна ,че ще успееш. Hug

# 50
  • Мнения: 947
Благодаря на всички, txtloves много ми помогнахте! сега се чувствам по-добре ориентирана и май правилното е да се изчака още. но ще пия витамин Е, само веднъж да направим трето ембрионче! сега се връщам от клиниката, биха ми Прегнил. в неделя съм на пункция...дано ,дано!!!! Praynig Praynig въпросът е, че ми обясниха, че мога да пия естрофем само в месец, в който няма да правим пункция - тоест не този месец, защото влияел зле на образуването на фоликул - респективно годна яйцеклетка. тоест сега ако стане 3то ембрионче, септември пия естрофем и живот и здраве правим тоя дългоочакван трансфер!!!
Tea - fea, стискам палци и за твоята пункция!!!!
Ще, мен по принцип не ми се спукват фоликулите, но с две ръце стискам палци да пребориш твоя изостанал фоликул!!! newsm10
на всички борбени бъдещи мамички...целувки и Бог да е с всяка от нас!!!
Хриси, кураж! Браво за високия дух и силата, действаш много окуражаващо на всички!!!! убедена съм, че ще успееш!!!  bouquet

# 51
  • Мнения: 31
Здравейте, мили дами.И аз имам едно въпросче относно задържаните фоликули.Вече четвърти път ме връщат от клиниката заради задържан фоликул.Досега никога не съм задържала.Бихте ли ме посъветвали какво да правя,дали ще помогнат коремни преси.А и  този мисец почти всеки ден имам болки в яйчника.Нормално ли е ?Много се тревожа

# 52
  • Мнения: 91
Момичета, аз и преди двата опита имам по един неспукан фоликул, и понеже откозвам да пия противозачатъчни, ги пукам с коремни преси, действа безотказно по около 70 на ден и след 3 дни като отида, няма го.Иначе ако се пият за един месец Регулон например съшо става. то тези фоликули са ни от хормоните с които ни тъпчат, аз преди никога не съм имала, но иначи има момичета, които си имат този проблем по принцип и притях може и да не се пукат така лесно с коремни преси. А сетих се и за нещо друго, фоликулите се пукат и от прием на прогестерон, ако сте във втората фаза на цикъла, може дуфастон или утрогестан, ама за това си питайте док, не на своя глава!!

# 53
  • Мнения: 91
И Ани, от кистата се получават болки в яйчника и даже като се пукне малко боли, ама малко.Ти не се тревожи, кистите са нормално явление в инвитро процедурите, непрекъснато има момичета с кисти, те се пукат и продължаваш !

# 54
  • Мнения: 4
Момичета, от доста време не чета редовно форума, но имам нужда от помощ. В момента съм две седмици след трансфер. Би трбявало да си направя кръвен тест и ако е отрицателен да спирам с утрогестана. Ако обаче продължа да го слагам ще ми дойде ли скоро или ще се забави много?
Вероятно ми се чудите, но не ми е пръв опит, почти съм убедана, че не съм бременна и не искам да ходя на кръвен тест.

Пожелавам ви много късмет  Hug

# 55
  • Мнения: 115
Цоп и аз под прашеца, макар и малко със закъснение.  Hug Hug Hug
Момичета, знаете ли какво се случва с д-р Юнакова. Вчера се обаждам да си запиша час и ми казаха, че пренасочват всичките и пациенти към други доктори. Аз се бях разбрала с нея да пробваме няколко цикъла на напълно естествен цикъл. Миналия месец нямаше яйцеклетка за жалост, но за този се надявах силно. Но пък нея я няма....сега съм в голяма питанка какво да правя. Пациентите се пренасочват към Ганева и Александров.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 904
Sia6  аз те съветвам все пак да направиш кръвен тест,нищо не се знае дай боже този път да си успяла

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Sia6, какво толкова страшно има в това да си пуснеш едно чхг, то през такива неща минаваме, че това не знам как може да те плаши. Не казвам да се надяваш, а просто да го направиш, защото нищо не ти коства. На мен например така ми хареса това кръводарение, че през последните десетина дни ходех да пускам чхг на всеки два дни, чак в лабораторията започнаха да ме споглеждат подозрително /хахах... това в кръга на шегата/. Относно цикъла след спиране на утрогестан- аз го спрях във вторник и ми дойде в петък.

# 58
  • Мнения: 4
Няма нищо страшно, просто нямам сили повече да виждам отрицателни резултати  Sad Знам, че е глупаво....

# 59
  • Мнения: 12
Добро утро,желая ви страхотен ден!

Sia6 направи си кръвния тест,време е ,не се страхувай,смело на пред.Просто го направи,без да мислиш.Аз ти стискам палци! :pray

Etigra успешна пункция и много качествена яйцеклетка ти желая!И три перфектни ембриона! Hug

Общи условия

Активация на акаунт