Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 37

  • 46 113
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 443
                                                            


             Мили настояЩи и бъдеЩи мами,пускам новата тема с  пожелание да,се  и3пълни само с положителни тестчета и донесе много  късмет на всички ви. Praynig Praynig Praynig .Вярвайте във ваШето малко чудо и то Ще се сбъдне.ПрегръЩам ви  и ви пръскам   мноогоо от моите  вируси и късмет babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

ето линк към предната тема 36
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501653.0

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 02:22 от Shanna

# 1
  • Мнения: 215
Добро утро от мен.Шана,дано новата темичка донесе на всички ни мното късмет,пожелавам ни го от сърце. Praynig
Много се зарадвах като прочетох за теб,ето че след лошото идва и хубавото,дай БОЖЕ всички ни.ДАНО ДАНО ДАНО

# 2
  • Мнения: 930
и аз се нареждам за такива вирусчета Wink

# 3
  • Мнения: 122
много хубава темичка и аз да раздам малко вирусчета  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 4
  • Русе
  • Мнения: 904
Честита нова темичка момичета Hug
Нека да се изпълни само с положителни тесчета и много  preggo preggo  ylinfant newsm30 newsm30

# 5
  • София
  • Мнения: 23 175
Цоп, пльос и така нататък от мен  Mr. Green
Аз от днес имам да слагам едни лепенки, тестостеронови. Но нещо съм в колебание да ги слагам ли. Изобщо не намерих информация защо ми е на мен тестостерон. И като ми ги дадоха не питах.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Ха добро утро и от мен  Hug Шана, благодаря за новата тема, дано твоите вируси донесат много късмет на колкото се може повече момичета  Peace

Бамба, недей така на своя глава да решаваш.... По-добре се обади и питай. Те дали са се върнали вече от тази конференция  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 6 232
Хоп и аз да се подредя под бременелките,че този месец ще ми трябва отново мноооого прашец.
Шана,благодаря за темичката, дано да те последва дълга опашка   Hug
Бамба,мяркала съм тези лепенки из темите ,някой ги беше слагал ,дано се включи с мнение,но май беше още в  зимните месеци  newsm78

# 8
  • Мнения: 240
Честита нова темичка!Успех на всички момичета!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ето ме и мен! Този път се записвам само за да ви държа под око, че закъде съм без вас!

# 10
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Шана  Hug мерси за течмиката   bouquet
Бамба, не си спомням каква ти беше историята  Blush уж чета, но ... та тези лепенки се предписват защото има, поне така съм чела, изследвания които показват, че помагат на яйчниците да реагират по добре при стимулацията с ФСХ и ЛХ, особенно при някой случай като Калман синдром, това е когато има нарушение във функцията на хипокампуса. Разбира се и в други случай се използват. Но при теб явно така са решили лекарите, че това би могло да помогне яйчниците при стимулацията, те знаят защо. Ако нямаш нищо против би ли споделила резултатите от кръвните преди започването на стимулацията, може и на лични. Това е за да си сравня чесовника  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 165
Здравейте и от мен .....

Минавам под прашеца дано всички се заразим и да си направим темичка в бременните форуми.  Hug preggo preggo preggo

# 12
  • Мнения: 91
Здравейте момичета! Хоп в темата!
След два стимулирани опита ми предстои инвитро на лимитиран цикъл в Щерев. Христина21 доколкото разбирам и ти ще правиш нещо такова или на естествен цикъл, сподели малко повече моля те, може и на лични!
Желая успех на всички чакащи резултат!

# 13
  • София
  • Мнения: 23 175
Baby, историята ми е че не реагирам добре на стимулации. Хормоните са ми в нормите, ФСХ и ЛХ около 7 при граница 12, Е2 винаги е на долната граница в началото на цикъла. Имам дълги, къси протоколи, с различни лекарства, фостимон, гонал, пурегон, меногон и мерионал. Май не останаха лекарства, които не сме пробвали. Всъщност излизат малко яйцеклетки, но не са лоши.Правим опити заради лошата спермограма, при мен освен възрастта/вече/ проблеми няма, имам си спонтанна овулация, имам си тръби.

# 14
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Звучи като low responder при стимулация. Tired Как са ти инхибин Б и АМХ, това пак за часовника  Blush Изрових една от тези статий дето бях чела . Ако мислиш, че може да ти е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт