Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 37

  • 46 140
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Да ни е честита новата темичка, момичета!!! Дано се напълни само с хубави новини и всички да излезем preggo preggo preggo preggo preggo в редичка към отчетните Praynig

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 39
И аз да мина под прашеца Hug,не разбирам защо се сменя темичките ,но и няма кой знае какво значение.Аз да се похваля бих си първата "порция" пурегон не е толкова страшно.
Успех на всички момичета и да има повече  EFP

# 17
  • Мнения: 34
хоп и аз в новата тема дано всички излезем от нея бремени.днес мие 12 ден от трансвер имам болки в корема и ми зацапва кафяво дано е задобре.

# 18
  • Мнения: 137
Момичета, аз се включвам само да ви следя, при мен нещата се отдалечават с поне 3 месеца, че ще стимулират мъжа ми с Лкарнитини, витамини и т.н. Евентуално да дигне спермограмата след лечение на трихономи. Ще се занимават с мен едва след като се види има ли резултат...
Така че съм тук, за да ви подкрепям! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 23 197
Звучи като low responder при стимулация. Tired Как са ти инхибин Б и АМХ, това пак за часовника  Blush
Не съм ги пускала тези, имах намерение, но ми казаха че няма смисъл. Като се замисля и аз не виждам такъв, единствено ако са много ниски стойностите бих се отказала да правя опити.
Все пак ще лепя лепенките, ако някой друг е ползвал и сподели резултат ще съм благодарна.

# 20
  • софия
  • Мнения: 1 201
Момичета, наминавам да ви видя и да ви пожелая новата темичка да е пълна с успешни процедури и положителни тестчета Hug Hug Hug

От мен малко близнашки бременелски прашец (за такива като Хриси Wink Laughing)
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 21
  • София
  • Мнения: 6 232
 mozzi ,   love001   bouquet Аз си го прибирам тайничко и от една друга темичка,където те следя по-изкъсо  Crazy Радвам се,че сте добре  и си почивате повечко  Hug

# 22
  • Мнения: 1 167
И от мен запис да ви следя.Пожелавам ви много  положителни тестчета.
Мози ти си на финала вече-кога мина това време.

# 23
  • софия
  • Мнения: 1 201
Хриси Hug Hug

лилка, наближаваме финала вече, живот и здраве след малко повече от месец ще си гушна бебетата Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 6 280
Привет и аз да се цопна в новата късметлииска  темичка(нищо че ще стартирам на есен)  пожелавам на всички момичета мноогооо късмет  Hug
Бамби и аз ги лепих тези лепинки незнам дали има ефект ,и аз не реагирам добре на стимулация ,но док ми ги даде пробвах и с тях
лепят се на хълбока  Hug

# 25
  • Мнения: 1 649
Ехеее,намаше ме няколко дни и вие направо сте се пръхвърлили в нова тема.Ами да ни е късметлийска за всички.
Шанна,благогаря за пожеланията.А ти,да силна и борбена до края,докато се гушнете с малкия дребосък.

Тафт,и теб те помня.Миналата година бяхме по едно и също време на това място.Елсинор,Ловли,Шанна,Малечка,Дидре,ти....Радвам се,че вече държиш най-прекрасната бонбонка на света.Само хубави моменти ви желая Hug.

Гуги,Бебу,съжалявам момичета за това,което трябва да преживеете.Изплачете си мъката.То друго не ни остава в такъм момент.Сълзи и нашата подкрепа.Дано се съвземете бързо,и поемте по пътя към вашето щастие.То ви чака някъде наблизо,така,че не се отказвайте.

Вили,Хриси,Ани,май ще си правим компания на диванчетата в Щерев.

Жужанка,ти няма ли правиш кръвен?Аз,ако бях на твое място даже,вече щях да черпя за голямото ЧХГ Wink.

Ваня,честито първо боцкане.Успешна процедура,с бебешки финал Peace!

Ей,Лилка,Мози страхотни сте Hug.Не ни забравяте,и е хубаво,че наминавате за кураж Hug.
 Аз,чакам да ми дойде.Най-късно до понеделник.Ще ви държа в течение,какви ги къдря Wink.

# 26
  • Мнения: 443
хоп и аз в новата тема дано всички излезем от нея бремени.днес мие 12 ден от трансвер имам болки в корема и ми зацапва кафяво дано е задобре.
jujanka то ти е доШло времето3а тест вече.Мога да те посъветвам 3аради 3ацапването само лежане ,докато поотмине.Опитай,дано си първата похвалила се  с   EFP Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 608
Shanna, благодарности за темата  Hug Записвам се и аз под бременния прашец и този, който Мози пусна за близнаци  Simple Smile Успех на вси4ки  Hug

# 28
  • Мнения: 904
Хайде и аз тук, повече положителни тестчета в тази тема Praynig Praynig Praynigда има.
Хора имате ли идея дали днес Надежда работят, звъня казват ми че съм се свързала да изчакам и ми се изчака чакалото три пъти звъня вече.Да ви питам на 6 ден от спукването на фоликула ще е късно ли да ми направят биопсията newsm78?
Шефкетова ми каза на 5 ден, но тогава се пада неделя и не съм сигурна дали ще успеем да стигнем навреме за тогава, пък и като днес не успявам да се свържа ей така да се появя да е за преглед как да е ще ме вземат колкото и да чакам ама за биопсия знам ли.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 197
страхотна , na 5 ден се прави биопсията, но денят на овулацията го броиш нулев.
За пример да ти дам себе си, овулация в понеделник, биопсия в събота.
Би трябвало да работят днес вече, и понеже е първи ден свързването затова е затруднено.
Някой ако има път натам да помолиш да ти запише час  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт