Ултра лято Албена 2010 (Тема 4)

  • 59 713
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 194
И аз да попитам.
Наистина ли няма свободни стаи в Албена от началото на август?
Звънях в агенцията на Албена, така ми казха от там. Sad

На първо четене няма.
Опитай с няколко агенции. На мен лично ми провървя в четвъртата агенция, в която отидох. Някой се беше отказал. В последния момент може да ти излезе късмета Peace

# 676
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
  Ние ги почваме от утре, дори мисля, че леко позакъсняхме, но нямаше как по-рано. На море сме през август.
 

Био Гайа ли почваш? По каква схема ще го даваш на Александър? ( гледам ,че е набор на моята щерка и за това се интересувам от него  Wink )

Да, точно Био Гайа. Ще давам по 1 капка на ден, а за там ще взема от хапченцата и при нужда ще давам по едно на ден. За щастие Сашо не прави проблем и схрусква хаповете. Дано не се налага да стигаме до тях де. Имай предвид, че капките не стават за пренасяне, защото се съхраняват в хладилник. Затова за там ще носим хапченца.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 2 527
.....

Днес смених резервацията и я платих. Мисля това да е последната промяна. От 16-23.08 във вили Вита парк.
Цената на вилите е паднала на 148 лв на вечер за 2-ма възрастни.



Ние сме във вилите от 12-ти август, май ще правим форумска среща  Grinning

Снощи резервирахме внезапно. Искахме от 5-6 август, обаче най-ранната дата за вила беше 12ти, а за крайбрежните хотели - слид 20 и някой си август. Явно местата са изчерпани наистина. Вариант е да се гледа примерно през booking, ако някой вземе да освободи, но пък цените бяха доста по-високи от Албена тур (примерно нашата резервация излизаше със 750 лв. отгоре).

# 678
  • Мнения: 214
Прочетох,че на съседния хотел басейните са много хубави и синчето,навярно ще иска повече да висим там,някакви отзиви за басейните?
Ако има някой завърнал се тези дни от Мура,нека сподели мнението си.

 Басейнът на Славуна и на Гергана е общ, но и Мура го ползва . Всъщност това са два басейна - детски и за възрастни, като този за възрастни расте така : 1,40 м дълбоко, 1,50 , 1,60 м . Има детска пързалка и гъбка, която пръска вода . Вижте го тук :
http://www.bultrips.com/images/2257_Slavuna_pool.jpg

# 679
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
към всички , които търсят места съвета ми е да не спират да проверяват сайта на Албена.

Места винаги изникват, защото като резервираш онлайн може да платиш до 20 дни и резервацията до тогава стои.
Аз днес отказах резервация за Боряна през сайта.

Другата за нона трябва да платя до 26.07.

# 680
  • Мнения: 1 113
В Доборотица ресторанта има ли маси на открито?

Да, има. Снимките от коктейла, които съм показала по-назад, са точно там.

Благодаря!

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 310
Ура! Резервацията ми е потвърдена! Живот и здраве ще бъдем в Добротица от 23.08 до 02.09. Май имаше още някой от тук по това време. Ще се радвам да открия съфорумки, че ще имам голяма нужда от компания - ще съм сама с трите деца. За този хотел до момента май преобладават доволните завърнали се, дано и ние сме такива.

# 682
  • Мнения: X
Kalentina на снимката ми се виждат хубави басейните,дано няма проблем с местата.А някой знае ли как е анимацията в Мура,въпреки че незнам колко ще е интересно за моето момче,то е на 11г.

Nevdi с удоволствие бихме си направили среща,защото ще съм е аз сама с детето,но ще сме от 25.07 в Мура

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 310
С най-голямо удоволствие! Само дето хотелите ни са малко в двата края на плажа Simple Smile. От толкова, четене на тази тема и проучване вече знам Албена наизуст, без никога да съм ходила там. Laughing

# 684
  • Мнения: 115
Сега като ви чета се запитах - Магнолията има ли вечерна анимация? Аз съм ходила, но за един уикенд и не съм забелязала. Thinking

# 685
  • В.Търново
  • Мнения: 6 714
http://www.varnautre.bg/tourism/season/item/11674-ал … 89;ти
Вижте какво пише тук.Направи ми впечатление,че пише за престой от 24 часа на кола в Албена-5лв.Нали беше за целия престой 5 лв.,няма промяна,нали?
picaso,чакам снимките ти с нетърпение! Simple Smile
Nevdi,ние ще сме в Добротица от 27 август до 1 септември.Знаеш ли как ми се стои повече на морето,но ще сме с малкото и не можем да си позволим да останем повече..... Sad

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 14:49 от rosinauzunova

# 686
  • Мнения: 1 955
 rosinauzunova, това е таксата, но тя не е за почиващи в курорта. За тях е 5лв. за целият престой. За целта, ако искате да излизате с колата от Албена, за да ходите на други места, си взимате от хотела една карта, която давате на бариерата при излизане.

# 687
  • В.Търново
  • Мнения: 6 714
rosinauzunova, това е таксата, но тя не е за почиващи в курорта. За тях е 5лв. за целият престой. За целта, ако искате да излизате с колата от Албена, за да ходите на други места, си взимате от хотела една карта, която давате на бариерата при излизане.

Да и аз знам,че е така.Но от начина,по който са го написали останах с друго впечатление.Мерси! Peace Simple Smile

# 688
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 791
аз щях да питам. гледам по снимките , че доста от вас са посетили и Ботаническата градина. колко е входът за възрастни? понеже от несигурни източници разбрах, че е 20 лв. на човек.

# 689
  • Мнения: 506
От толкова, четене на тази тема и проучване вече знам Албена наизуст, без никога да съм ходила там. Laughing
Хахаххаха  Joy и аз съм така  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт