Спирала за мигли 3

  • 114 970
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 521
За почитателките на Лумене, ето малко инфо за облепиха.
http://www.ippofaes.hit.bg/PRODUCTS.html
Хубавото на марката е, че ползват изключително природни продукти.
Следващата ми спирала ще е тази за стимулиране растежа на миглите Peace

# 46
  • Мнения: 221

Аз вчера си купих тази на Лумене.Страхотна четка има  - плоска, като отстрани косъмчетата са дълги, а отгоре и отдолу са мн къси и перфектно боядисва миглите в основата  Heart Eyes  - Подхранваща спирала с арктическа  облепиха каквото  и да означава това  Simple Smile

Аз си я купих тази спирала преди 2 години, може би точно беше излязла незнам, но явно очаквах прекалено много от нея и се разочеровах, харесвам по принцип по драматичните, тежки мигли и ми се стори лека, но иначе е хубава, аз съм страшно доволна от фон дьо тените на Лумене, въпреки че не е тук мястото да го споделям  Rolling Eyes

# 47
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Търсих, търсих и не можах да видя коментирали ли сте тази:
L^Oreal DOUBLE EXTENSION SERUM



Моля, ако някой я познава, да каже няколко думички за нея  Praynig

# 48
  • Мнения: 21
vmarinska Моето мнение за L'Oreal Double Extend with Lash Boosting Serum е че е нищо особено. Самата спирала единствено може би малко удължава миглите, а от серума не видях някакъв ефект. Другото е че много бързо изсъхна.

# 49
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Ми, то за това сигурно я дават на такава яка промоция сега.
Купуваш си два продукта на Лореал и я получаваш като подарък...  newsm78
Все пак цената и в магазинът е 25.90лв.
Всеки би се полакомил.  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 416
За тази със серума незнам, не съм я пробвала още, но съм ползвала Double Extension в златистата опаковка и беше добра спирала, но според мен подходяща предимно за по-силен вечерен грим, защото ефекта поне при мен беше наистина доста драматичен - огромни мигли, чак неестествено. Така че предполагам, че и тази новата ще е подонба като ефект. Че бързо изсъхна и при мен беше така.

# 51
  • София
  • Мнения: 404
Здравейте момичета, не знам дали е коментирана тази спирала на Ланком lancome mascara oscillation, с вибрираща четка.Ако сте я коментирали се извинявам и моля само за кратко мнение,който я е ползвал.Много благодаря! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 9
Сега съм  на този модел-L'oreal extra-volume collagene  и съм страшно доволна

 

# 53
  • Мнения: 0
Всички продукти на лумене ми харесват....с изключение на лаковете за нокти....е няма такъв боклук  Rolling Eyes

И аз много харесвам спиралите и изобщо всичките продуктите на Лумене. Каквото и да си взема, все оставам възхитена! От декоративната съм им ползвала почти всичко и съм много доволна. Лаковете също ми харесват, не знам защо не ти допадат, Bubuto. Имат хубави цветове и на мен ми държат бая време.Малко се отклоних..

Доста често се споменава "драматичният поглед", та искам да споделя и аз моята последна спирала,с която го постигам:


Скъпичка е (40 и нещо беше), но реших да се поглезя х) Страшно съм доволна от нея! До сега не съм намирала друга спирала, която да прави миглите ми тооолкова дълги! Даже една приятелка ме попита дали не съм си сложила изкуствени  Stuck Out Tongue  Горещо я препоръчвам!!!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
а обем придава ли,или само удължава?

# 55
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Sylvie, Хелена Рубищайн продават на две места (поне аз за толкова знам) в София - едното е на
улица "Леге" 3 - "Леро" мисля се казва магазинът, а другото е на Сан Стефано - "Екстраваганс" или нещо подобно.
Моята спирала е ето тази на Хелена Рубинщайн - lash queen feline extravaganza mascara

и съм много доволна. Ползвам lash queen от години, тази е с повече черни пигменти.

# 56
  • Мнения: 0
а обем придава ли,или само удължава?

Прави всичко!  Wink Много добре ми разделя миглите и ги прави да изглеждат много, с което се постига обем. Но не натрупва прекалено много материал по миглите, което я прави мой фаворит. Аз лично не харесвам спиралите,които наклепват миглите много, макар че имам приятелки,които точно това търсят. Зависи какво харесваш.  И е страшно издържлива и не пада, даже вечер често имам затруднения да я сваля с дегримьора.

Ако искаш мога да си направя снимка "преди" и "след", за да видиш какъв е ефекта  Simple Smile

# 57
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Направи!  Peace

# 58
  • Мнения: 2
Днес си взех на Макс Фактор в лилавата опаковка за около 12лв.http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://eleven.se/files/f/fle- … 20%26tbs%3Disch:1

# 59
  • Мнения: 438
Днес си взех на Макс Фактор в лилавата опаковка за около 12лв...
И какви са впечатленията ти от нея?
Тя за постигане на какъв ефект е (обем,удължаване....)?
Аз реших да сменя спиралата си на Буржоа с нещо друго. По принцип съм много доволна от нея, но си търся нещо, което е само за обем, защото съм с дълги и извити мигли и с моята спирала се издължават още, което не ми харесва. Става много "претруфено".
Давайте идеи за нещо за обем без издължаване и по възможност да е по-евтинко (до 15 лв.)!

Общи условия

Активация на акаунт