Спирала за мигли 3

  • 114 990
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
За удължаване, ефект изкуствени мигли.Не се размазва, не слепва и чувствително удължава, за 12лв. съм много доволна Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 283
Estee Lauder - Double Wear - води се удължаваща, но според мен прави всичко. много съм доволна

# 62
  • Мнения: 0
Сега съм  на този модел-L'oreal extra-volume collagene  и съм страшно доволна

 

Много добра спирала, ползвах само този вид повече от година. Не пада от миглите, а в същото време се маха много лесно с тоалетно мляко после Simple Smile

# 63
  • Мнения: 0
Не видях дали сте коментирали тази спирала в темата, ако да - извинявам се за повторението Simple Smile Много съм доволна от тази спирала, тя е предназначена и за жени, които носят лещи (като мен). Лесно се отстранява, даже и водоустойчивата.
http://www.beauty-mania.rs/censura/images/product/9616/600/f7ddb8c6.jpg

# 64
  • Мнения: 236
Аз съм доволна от тази марка минерална и органик декоративна козметика:
http://www.theorganicbodycareshop.com/product-details.asp?SID=70 … uct=Mascara-Black
Не съдържа вредни съставки.Но аз като цяло съм сменила химията с Органик.И за лице и з атяло и т.н.
Помислте какво си причинявате на кожата и какви химии и отрови вкарвате в тялото си–кожата попива (съответно навлизат в организма) до 60 % от това което й плескаме.
Голяма част от звездите на запад не са прости и са на висок клас органични продукти.

# 65
  • Мнения: 6 633
За удължаване, ефект изкуствени мигли.Не се размазва, не слепва и чувствително удължава, за 12лв. съм много доволна Peace
От Бонжур ли?

# 66
  • Мнения: 2
За удължаване, ефект изкуствени мигли.Не се размазва, не слепва и чувствително удължава, за 12лв. съм много доволна Peace
От Бонжур ли?
От ДМ Peace

# 67
  • Мнения: 9
От лилавата аз не съм много впечатлена :d Спирала като спирала, стой ми в чантичката за гримове Simple Smile Сега си взех Calvin Klein за обем. Оказа се, че е кафява, но почти не си личи. Много съм доволна Simple Smile

# 68
  • Мнения: 234
Здравейте момичета!

Виждали ли сте някъде да продават зелена спирала? Преди много години в Несебър видях една мацка с такава спирала и просто се влюбих. Знам, че по едно време Avon имаха такова чудо, но много за кратко и не се доредих...

Иначе аз използвам 3 спирали накуп. За извиване на GoldenRose, за удължаване на Манхатън (поне така си мисля...) и жълтата на Мейбълин. Иначе е абсурд да си направя готини миглите.

# 69
  • Мнения: 2
Най-хубавата спирала, която съм ползвала е на LR  восък. Сестра ми  ми я подари преди време. Направо е невероятна, препоръчвам  ви ч горещо. От другите спирали очите ми постоянно се зачервяваха, да не говорим за клепачите ми ставаха на корички и ме сърбяха очите. Доколкото разбрах тази спирала била на основата на алое вера и била противоалергична.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Здравейте, някой от вас може ли да сподели мнение за тази спирала http://www.manhattan-cosmetics.com/de/produkte/eyes/product/Prod … ra/4002554144809/  Мерси предварително,че харесва ми четката.аз несъм с много къси мигли,но не и много гъсти

# 71
  • Мнения: 195
Аз съм забелязала, че дадена спирала стои различно на всеки. Аз изпозлвам на Мейбалин и ми ги прави като изкуствени, дълги, обемни, не се слепват и не ми се размазва, но моя позната когато си я взе и ги направи пълна противоположност на моите Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 102
Здравейте,
след дълго търсене открих подходящата спирала за мен. Аз нося лещи, очите ми са чувствителни и почти всички спирали ми зачервяват очите.
Най-добра за мен е max factor false lash effect. Подходяща за чувствителни очи,прави миглите извити и обемни,не пада,не тежи  Peace

# 73
  • Мнения: 4 621
сигурно сте я обсъждали , но нямам време да чета хубава  ли е ? , прави ли добър  обем ?

# 74
  • Мнения: 2
сигурно сте я обсъждали , но нямам време да чета хубава  ли е ? , прави ли добър  обем ?
На мен не ми хареса, а и се ринеше много и бях все с черно под очите Naughty.Има и момичета които много я хвалят, но на мен не ми допадна.

Общи условия

Активация на акаунт