Конкурс по декупаж за месец ЮЛИ - Моя страна, моя България...

  • 11 961
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 376
                 И при мен ЧИНИЯТА печели! Laughing
                  За следващия конкурс може да гласуваме за ТЕМА.Не е необходимо да зацикляме само на предмети или теми.Трябва да помислим и да разнообразим конкурса.Веднъж-предмет,друг път-тема,трети път-може и да бъде с използване на дадена техника-обратен декупаж,структурни пасти и т.н. Така мисля,че няма да ни е скучно и винаги ще има предизвикателство.
напълно съм съгласна с Дидия ,конкурсите трябва да са разнообразни

# 121
  • Мнения: 1
Здравкова , Дъффи,чакам адресите ви на лични за да ви изпратя подаръците за юлския конкурс.И аз съм съгласна с Дидиа че, трябва да има разнообразие.Някой ако го интересува само да надникне при рускините и да прочете какво море от теми и конкурси имат.Нищо не ни пречи да имаме предмет и тема.
За следващия конкурс подарявам за първо , второ и трето място по една чантичка за щипки изработена от мен.Чантичката ще е направена така че предната част ще може да се декупира /око желаете разбира се/ Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 7 384
                      И аз ще се включа в наградите,но....за сега не съм измислила какво.Така,че ще останат награди - изненади.Нали може и по-късно да ги обявя в темата за конкурса.Нищо ,че няма да са описани от Крисчето.
                      Пък може и да копнем някоя идея или да я съобразим с нашите условия. Wink

# 123
  • Мнения: 139
Заповядайте в мовата конкурсна тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=515535.msg15939659#msg15939659

Общи условия

Активация на акаунт