Отговори
# 720
  • Мнения: 11 367
Да, Вени помня за тъпата лелка......... #Cussing out

А като се прибрах забравих да си кажа греха, че нали признат грях половин грях - карах се на Нора и и дърпах ухото...............оти е излязла на балкона и е раздърпала целият боклук - до сега мих и чистих терасата и не спах  Crossing Arms

Освен всичко моят легна да спи и хич не му се слуша за секции и подобни, все вика: добре, добре, както кажеш, както решиш, знам що - щото само мотори са му у главата и май ще се карам ( звездите ми го говорят  Mr. Green ) ............

Май ще се боядисвам, че корените почнаха да се виждат  Crossing Arms мързи ме и хич не ми се боядисва.................

Хора лятото свърши  Twisted Evil Mr. Green

# 721
  • Мнения: 9 776
.....Хора лятото свърши  Twisted Evil Mr. Green

 Shocked
Да бе, да Crossing Arms. Аз искам да ходя на море пък Crossing Arms. Ти направи пет бани и вече може да свършва лятото, нали Mr. Green?
Да ти е простен греха  bouquet! Не че кучката е разбрала кво що Whistling....

Аз в магазините винаги гледам да се държа на положение. В смисъл отстоявам си правото до край Naughty. Имам интересни преживявани - и в магазини, и в заведения, нема се оставяте да ви правят на глупаци, ей Naughty. В никакъв случай Crossing Arms. Клиентът винаги има право!!!!!

Днес се поразходихме, ще пусна някоя снимка после. Малкият заспа като къпан сега Crazy. Че то три дни издивя в къщи горкото ooooh!. А утре мислим да ходим до Дряновският манастир. Ако има желаещи, да свиркат Crazy.

# 722
  • София
  • Мнения: 6 210
Хубаво сте решили да се разходите! При нас времето е много приятно, само дето почти всеки ден вали следобяд.
Аз чакам утре моя мъж да се прибере от четиридневното гледане на рали-шампионата и детето да си дойде от вилата.

# 723
  • Мнения: 9 776
Ами надявам се утре времето да е хубаво. Едва днес следобед просветна тук. През другото време се изваля една камара дъжд Rolling Eyes.
Венче, ти у вас ли си вече? Продуктите в хладилника читави ли са Crazy?

# 724
  • София
  • Мнения: 6 210
О, не, Пол, в сестра ми съм. Няма какво да правя в нас сама и предпочетох да остана тук. Надявам се мазнята в хладилника да не е голяма... едното кисело мляко е запечатано, пък те знаете, карат и по месец. Но хляба и сиренето са се скапали, както и доматите по всяка вероятност.

# 725
  • Мнения: 9 776
Ако са в хладилника, не би трябвало да им има нещо. Аз домати, краставици, плодове, хляб - всичко държа в хладилник и изкарват доста Rolling Eyes.

# 726
  • Мнения: 11 367
АААААА нИ съм съгласна така: що не ми излизаше до сега, че някой е публикувал в темата , поглеждам аз сега и кво да видя, след мен Пол и Вени си хортуват  Grinning Що тъй бе? На вас случвало ли се е?

# 727
  • Мнения: 9 776
Случвало ми се е, Норче Thinking. Не знам що тъй newsm78.

# 728
  • Мнения: 11 367
АААА успокой се, викам кво гадно темата не мърда, а то си си мърда дори бавно.

Пол пусна ли снимки и къде - там ли  Wink

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Като сте заразказвали за хулигани, и аз да се оплача - въпреки че нямах намерение, щото пак ще се сдухам, ама... Значи вчера излязохме с малката и кучето, тя - с тротинетката и духна надолу по улицата, без да ме чака. Аз се спрях на един тротоар и я извиках, за да и се карам, дето върви все едно е сама. На отсрещния тротоар живее една огромна каракачанка, дето като минем все скача по вратата и лае като луда. Докато се разправям с малката, се прибира стопанката на въпросния дзвер и я мернах, че стои пред вратата, а онова продължава да се хвърля и да се дави. И изведнъж оная като ми се развика - абе вие докога ще стоите тука с тва куче, айде махайте се, не мога да се прибера, дразните ми кучето - при което аз така  Shocked. И като ми причерня, като се развиках и аз - как така ще ме гони, да не е нейна улицата. И тя вика - искаш ли да гo пусна, а, а? Аз и викам - ми пусни го, много хубаво ще стане... Абе ужас някакъв, ви казвам... Никога не съм си позволявала да се карам с чужд човек, за крещене да не говорим. Не знам какво ми стана, та да падна на нивото на тая селяндурка. Това, което всъщност исках да и кажа, беше да ми беше казала - ако обичате, бихте ли се преместили, моля... След това се разревах, и после вкъщи... Знам, че е тъпо, ама такива неща много навътре ги взимам  Rolling Eyes.

# 730
  • Мнения: 699
Ей ме пак съм тук. Забравих да спомена, че мойта госпожица заспиваше на прахосмукачка и много силна музика. А от сешоара не се страхува от шума, обаче ако взема да й суша косата откача направо, бяга из цялата стая и си мечтая в този момент да имам сешоар на батерии или с кабел около 30м.

Вени, тези количества са много големи за бебета. 180 мл. трябва да яде на 8м. А и ако й увеличаваш храната би трябвало да махне поне 1 хранене. Все си мисля, че ако я захраните всичко ще си дойде на място. Жужи с аптамила големи номера ми правеше, докато разбера, че не я храни добре  ooooh! Смених млякото и това дете като взе да спи по 3-4 часа, направо се изплаших, а мл. си бяха същите. Спихнаха и се бузките, качваше не по 1 кг. а по 500-700 гр. на месец. Но тя беше много малка на 2-3 м. към средата на 4 ия взех да я захранвам със зеленчуково пюре и за 14 дни бях махнала обедното ядене с мляко и беше само на пюрета. След това включих и кашата и няма и 2 седмици и мина на 4 хранения дневно. Ама да не ставам досадна, че всяко дете си е различно.

Реа, то сега по морето е гадно времето, ние днес изкарахме целия ден навън, чак към 5 ч. заваля малко и това беше.

# 731
  • Мнения: 11 367
Явно тези дни на всички им се е случила случка.
Аз пък Кипре все съм готова да захапя и да се карам с непознати , разбира се ако съм права. Толкова нагли и нахални хора има, че хич не ми пука. Никога не съм ревала след такава случка, даже се успокоявам, ама всеки различно понася конфликта.

Успокои ли се сега? Не се нервирай.........минало - заминало........

# 732
  • София
  • Мнения: 6 210
Кипре, разбирам! И аз много мразя някой като ми тръгне на скандал. Каквото и да се е случило, ако човек възпитано каже "бихте ли", "извинете, но кучето се дразни", "да ви помоля да..." - така винаги съм склонна да вляза в положение  Peace!

И на мен ми се е случвало да не ми идват съобщения за нови публикации в темата, така изпуснах първите 15 страници на тази  Mr. Green!

Хаяси, да не би да зависи от вида на млякото  newsm78. Малката не е на Аптамил, пие НАН. Не вярвам на опаковката да е посочена толкова подвеждаща информация  ooooh!. Общо взето й хванахме цаката - на обяд и вечер определено има по-голям апетит и тогава й даваме по-голямата дозичка. И аз мисля, че като почне да хапва пюрета и каши, ще си нагоди съвсем режима на ядене.

# 733
  • Мнения: 9 776
.... Никога не съм си позволявала да се карам с чужд човек, за крещене да не говорим. Не знам какво ми стана,....

От хормоните е Wink.
Само спокойствие и силна храна Hug!

...Пол пусна ли снимки и къде - там ли  Wink

Там Wink Wink

Венче, и аз не съм конфликтна личност. За щастие рядко ми се е случвало да ме направят наистина на глупачка, щото някак респектирам Rolling Eyes. Но като тръгне човек с добрата, почти винаги се постига положителност. Обаче има и простакели бреее ooooh!. Пази, Боже! Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 699
Кипре, каквото повикло, такова се обадило. Викаш, викаш, ама няма да се ядосваш на простотията.

Вени информацията не е подвеждаща или напълно невярна. Уф, затруднявам се да ти го обясня.  Thinking Thinking Thinking
Абе щом си е гладно детето и си изпива дозата, няма проблеми.

Да ме питате сега що дремя тук, ми не отивам да си легна. Детето заспа най-накрая, мъжа ми гледа мача, а аз мога да се опна на спалнята и да си чета книжка.

Джулке, да не тръгнА за моретооооо, момеееееее. Или мъжа се върна и сега си го подхванала  bash #Sniper newsm66 newsm29 fight fight

Общи условия

Активация на акаунт