Юлски бебета-Тема 35

  • 24 962
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 092
Честит рожден ден малка голяма Андреа ! Честит празник , Драга!Много здраве , обич и щастие !
Честито , Чочи!

# 691
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Драга, мила Драга честито на сладкишка Андрея, толкова ми е слънчево това детенце, че винаги се зареждам със снимките му! Пожелавам й да е все така слънчева и лъчезарна, да е обградена от много обич и топлина! Красиво дете имате и не си щадете семката, ами бързо правете второто  Heart Eyes



А иначе каката утре има РД, подготовката върви с пълна пара. Тортата й вече е готова!

ЧРД и на Чочи, тоя бате ти носи тортата!



# 692
  • София
  • Мнения: 580
Честит рожден ден на прекрасната ни адашка Анди! Да расте, здрава, щастлива и обичана! Драга, весел празник! Hug
Чочи, честит рожден ден! Желая ти здраве,късмет и много любов!  :hug

Виждам, че снощи сте потвърдили срещата, а аз влизах няколко пъти през деня и като не видях нищо, освободих нашия татко от ангажимента да ни вози. Драга, ей сега ти пускам на ЛС телефона ми, за следващия път да ми звъннеш, че аз влизам основно по това време във форума, като спи Анди. Hug

# 693
  • Мнения: 1 208
Ааа ,Чочи какъв хубав подарък ти е направила Марулчето...ама много му виси оная работа  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 250
Мерси на всички за пожеланията!  Hug
marulka, няма да му откажа на тоя батко, пък нека много да му виси оная работа  Laughing!

Относно ранното събуждане сутрин-Даниела също се събужда към 6-6.30ч., изпива около 200мл АМ и пак си заспива /до към 8.30-9ч./. Вече спи сама наобяд /от 13ч. до 15.30-16ч./. Надявам се скоро да се отучи от сутрешното си ставане да пие АМ  Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета,

Преди всичко искам да пожелая прекрасно детство на малката Андреа! Честит рожден ден и да си жива и здрава за радост на мама!
Честит празник и на Мариян!




Чочи, на теб също ти пожелавам здраве, много усмивки и хубави моменти с децата и още по-прекрасни спомени, когато не са наоколо.


Гледам много се оплаквате от дреболии. Whistling Naughty Я веднага по-свежо да го раздавате, че познайте какво правих цял ден и цяла нощ. Свалях температура. Така се бях засилила за срещата днес, че за малко да пропусна как Инето вдигна 39. Ходихме до докторката снощи и се оказа силно зачервено гърло. Чак днес късно сутринта видях температура под 38, а през нощта се наложи да завивам горкото дете с мокри кърпи. Не съм си представяла, че така ще скимти, за малко и аз да ревна. Отивам да си дремна един сън, докато и тя спи, че после кой знае кога. Стискайте палци да се разминем с това само.  Praynig

# 696
  • Мнения: 1 208
Джил,Инето ще се оправи много бързо  Hug

# 697
  • Мнения: 1 113
Честит рожден ден на Анди на Драга! Желая и здраве, щастие, цветни мечти и постигнати цели!   bouquet

Чочи, честит рожден ден! Здраве, любов и щастие ти желая!   bouquet

Честит празник и на Мариян на елексир!   bouquet


Джил, бързо оздравяване на моето момиче!  Hug Инето е герой и ще пребори вируса, ама на майка й косите нали трябва да побелеят...  Confused От мокрите чаршафи аз се отказах точно заради големите ревове и дискомфорт, който изпитват децата. Затова започнах да вкарвам в банята, в коритце/леген пълно с нормална за къпане вода и да обливам с душ около 10 мин. пак с такава вода. През това време детето си играе с разни гумени играчки и така без рев свалям Т. Естествено давам и нещо през устата.

Миме, изпича се идеално каймата, другият път пробвай така. Става супер бързо и здравословно. И пълнени чушки можеш така да приготвиш, децата много ги харесват.

# 698
  • Мнения: 48
         Честит празник  Драга,
         Честито ти пораснало момиченце! Нека да ти е жива и здрава Андреа, послушна и все така спокойна.
Весел празник! Поздрав от цялото наше семейство: http://www.youtube.com/watch?v=JKaRb28b0NU

         Честит рожден ден и на Чочи,
С пожелание за много здраве и семейно щастие! За теб този поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=dAjO8SmQ6tM

         Джил, аз смъквах температурата на Санди, като го къпех в банята, под душа, с хладка вода. Не съм давала лекарства, опитах с мокри кърпи, но не му беше приятно и спрях. Ние  грипа го изкарахме за два дена, доволна съм от JP - излекува го само с Дактарин.

          На всички - приятен уикенд! Hug Hug Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 19 249
Здравейте, аз току-що се прибрах, а сме излезли с Мишо към 12,30 ч. Много се радвам, че успях да се включа в срещата и да се запозная най-после с част от групата. Ама как Мишока не ме остави минутка на мира да си поиграе около мен както девойките. Може и аз да прекалявам с грижата да не падне лошо, ама той не се спря - непрекъснато ме водеше извън заведението из тревата. После заспа за нула време - докато стигна до Орлов мост, видях се с една колежка, после ходихме до Ремедиум и там успя да бутне няколко шампоана. Изобщо добре си изкарахме навън, даже и рейсове не сме чакали повече от 5 минути, още другата седмица ще повторя упражнението, може и по-далече да стигна.
Драга ни направи доста снимки, предполагам, че ще ги пусне по-нататък.

# 700
  • София
  • Мнения: 423
И ние се прибрахме от срещата, даже успяхме да мушнем по една мусака със София.  Ходихме пеша от Борисовата до Зона Б-5  Shocked Нашия татко е в командировка и сме си сами. Решила съм днес да направя пробна пита за кръщенето в неделя, и ако стане добре да опека и в събота. В кухнята ни в момента е 35 градуса, та май нощна питка ще е  newsm78
Куко, още другата седмица пак ще се организираме.Той Мишо добре си ходи, ти само му се пречкаш  Mr. Green Да похваля и Стелла как хубаво ходи, много е пораснала. Днес сменихме заведението с друго, с мокет, муцка за прохождащи и лазещи крачета  Wink
Джил, дано се окаже от кратките настинки  Praynig Това с къпането и на мен ми звучи добре за сваляне на температура. Като знам как до преди няколко месеца следяхме водата на София да не е по-топла от 34-35 градуса, то сега няма да и е проблем на Инето да я къпеш с 36.

# 701
  • София
  • Мнения: 15
Джил дано повече да не вдига температура Инето и утре вече да е свежа като краставичка.
Я кажете има ли някакви изисквания за погачата за кръщенето (примерно да е сладка или нещо такова) и има ли някакви други неща и ритуали извън църквата които се правят?

# 702
  • Мнения: 1 208
Прашец,питата трябва да е солена и като раздаваш да си топкат в мед.Така поне знам аз нищо,че нямахме пита   Mr. Green :

# 703
  • Мнения: X
Джил дано повече да не вдига температура Инето и утре вече да е свежа като краставичка.
Я кажете има ли някакви изисквания за погачата за кръщенето (примерно да е сладка или нещо такова) и има ли някакви други неща и ритуали извън църквата които се правят?


Нашата беше сладка... бабите така казаха. Да и бил сладък живота и т.н. Доверих им се, че мен хич ме няма по тези ритуали.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 635
Мерси за съчувствието Hug Положението с температурата е по-добро днес. Като гледам и аз ще сменя начина на охлаждане с вана или душ, че кърпите са голяма мъкаааа... Дано не се налага, де. Stop

Куку, жалко, че ви изпуснах днес. Но съм на линия веднага щом се оправи дребната.

Общи условия

Активация на акаунт