Юлски бебета-Тема 35

  • 24 963
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 423
Оф, четох сто рецепти за питки и реших да си лягам  Mr. Green Утре избирам една и започвам  Laughing
Прашец, ние ще сме в неделя в Самоков, където кръщавахме и Катето на Диди. Казали на майка ми да носим вино, олио, кърпа, букетче, и след ритуала да има малко сладки и соленки, и пита да се почерпим всички. Тя ми обясни от къде на Патриарха да я поръчам, но аз реших, че ще я меся  Crazy Утре ще ви кажа какъв е резултата.

# 706
  • Мнения: 32
Марулка, къде съм я запомнила каката, че е днес, нищо с удоволствие ще ви поздравя и утре Grinning.
Джил, бързо да се оправяте и да се присъедините към срещите.
Еми, мерси за поздрава Grinning.
Миме, ми то и четенето си е изморително Joy.
Мерси много на всички за пожеланията, ние днес си изкарахме много приятно в парка, имахме си едно малко непланирано детско парти. Спонтанното си е спонатнно, няма да го забравя този ден, много се радвам, че го прекарахме с поне част от вас, пък с другите виртуално Hug. Радвам се, че се събрахме и се видях с мами и бебета, с които отдавна не сме се виждали и с Куку се запознахме. Мишо не спря да тича наистина Laughing. Благодаря за подаръците, аз им се радвах в нас, заедно с Андреа, като детенце и забравих тези, които ние й взехме, та утре ще отваряме още Laughing. Аз съм леко гроги, така се изморих, че даже не си изядох парчето торта, е може и да е заради пържолата преди това, но няма как да го докажем Joy. Утре ще гледам да кача снимките, че сега нямам сили. Ще кача и от миналите ни срещи, че все се мотам Blush. Бузанка я измъчихме от снимки, запалени свещички, незапалени, а не стана, дай пак да повторим Laughing. Стенещата Миртъл пак се разхленчи, но го скастрих много грубо, че няма да проваля денят на Андреа и че като порасне ще й е интересно да си гледа снимките каква е била и няма да й обяснявам, че егоистичния й баща го е мързяло, та млъкна за малко, та свършихме по- бързо.

# 707
  • USA
  • Мнения: 675
Юлско бебе, честит рожден ден на Андреа, да ви е жива , здрава и много щастлива!


Джил, Сиси, бързо да се оправят Инето и Влади Hug!

# 708
  • София
  • Мнения: 423
Драга, мъча се тука да си обновя картите на навигатора, ама обясни ми моля те, как твоя говори с мъжки глас. Искам и аз мъж, но няма нищо за гласове в менюто  newsm78 Май мацката ще си ми писка  Crossing Arms

# 709
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Едно среднощно здравеѝте от нас!
Юлско бебе, да ви е живо и здраво момичето! Много да ви радва и слуша!  bouquet Hug Помня как миналата година се маѝтапехме, че ще е августовско юлче Андреа и как всеки ден тръпнехме в очакване... Simple Smile
Чочи, да си жива и здрава и ти! Много да те радват всички около теб!  bouquet
Честито и на всички рожденици, които съм пропуснала предните дни! Живи и здрави! да са  Hug
Блазе ви за срещата! Като стана въпрос за Джиджи, те къде се загубиха? Мама Мише и тя зачезна? Thinking
Джил, скорошно оздравяване на малката! Hug Вирус ли е?

# 710
  • Мнения: 11 818
Марулче, Честит Рожден Ден на Стефи!! Да напомня винаги на мама и тати защо се обичат, да расте здрава, щастлива и умна като примерна кака! Весел празник! Една малка прекрасна дама заслужава да й поднасят цветя!


Джил, не бях прочела, че Инето е с "турка" (така казваше Ю. като малка)! Да се оправя бързо! Praynig

Влади вчера на обяд беше топъл, реших, че го е напекло много слънцето след разходка.. След следобедния сън обаче пак беше, 37,3, започнах да давам Осцилококцинум. През нощта вдигна и 38,3, но нищо не дадох пониаващо, исках да изчакам и така и не вдигна повече. Днес ще караме пак на Осцилококцинум и Вит. Ц и ще видим дали веднага да извикам педиатър. Общува с много деца тук и явно са му лепнали нещо..

# 711
  • Canada
  • Мнения: 649
Честит рожден ден на кака Стефи (на Марулка) и тук!  bouquet Да е жива, здрава, палава и игрива...
Ние днес ще оставяме децата на Бабин дом и после сме лайф из лайф цял ден!:)
И започваме малщко по малко подготовки за почивката ни, че то с две деца ще трябва да изнесем половината къща... ooooh!
А май не съм ви се похвалила, че спечелих някакъв си хотелски чек за 7 безплатни нощувки из разни хотели по някаква Европейска програма за развитие на индивидуалния туризъм. Звучеше малко фалшиво, но най-после чекът дойде. И сега си организираме пътуване до Испанската ривиера през първата седмица на октомври. Намерихме и читави самолетни билети, така че стига бабите да не ни откажат... за 1000 лева ще сме със  самолет за 1 седмица в Малграт де мар. Голям кеф! Sunglasses

# 712
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро!
Хех за питката получих две противоречиви мнения, да имаша поне още едно та да наклони везната. Laughing Мимето мерси, че беше толкова изчерпателна, но за ритуала в църквата и на нас от там ни казаха какво да носим, аз питах има ли нещо друго извън него, но явно няма, май много се вживявам, но да ви кажа още не ми е подредено нещо в гладата както трябва това тържество, все не остава време да го мисля, та затова така разпитвам. Хайде пък Цезари утре ще каже как е минало в Руската църква и може да съм по-ориентирана след това. 
Карелия аз също получих по имейла такова съобщение, че съм спечелила 3 нощувки после като се регистрирах (там за 15мин. както пишеше) ми върнаха отговор, че съм спечелила 7 нощувки, но аз нали съм си тома неверни в последния момент преди да пусна регистрацията взех да ровя в интернет да търся тази европейска програма и попаднах на една тема, че такава програма нямало, че било измама имаше и други които са получавали чекове още през юни и се било оказало нещо, че храната в хотелите им я смятали на по-висока цена или нещо такова и излизало пак същото като да си платиш и нощувките, но не четох много и се отказах и не пуснах регистрацията. В началото като четох сайта имаше много и точна информация (доста квалифицирана, личеше си, че и юристи са пипнали вътре) и реших, че няма кой да си направи труда да качи толкова инфо за една измама и затова и аз почнах регистрацията. Сега търся темата да ти я пусна, но нещо не я намирам, защото забравих точното име което бяха изписали на програмата, ако искаш изпиши я в Гугъл да видиш и ти темата ще ти излезне, но пък може и тази тема която съм намерила да е измислена, защото много общи неща пишеха и нищо конкретно, само предположения за измама май имаше, та така. Дано всичко е о.к. и си изкарате чудесно. Пиши после та да се ядосвам, че не съм се включила. Laughing
Ех голям ферман стана, ама като съм си такава обстоятелствена какво да направя.
Приятен ден, аз съм в тръпка очаквам утрешното пристигане на кръстницата на Кати и имам да свърша доста неща.
Марулка честит рожден ден на каката. Да е здраво детенце и само хубави емоции да ви носи.

# 713
  • София
  • Мнения: 580
Честит рожден ден на Стефи! Да е много здрава, щастлива и обичана и много да помага на мама и тати! Hug
Прашец, на мен ми казаха само за кръстче, две кърпи, тоалетен сапун, китка и икона. Не са ми казвали за питка и вино, но аз реших да вземем. На теб какво ти казаха да вземеш? Имаш ли представа, дали разрешават да се снима по време на ритуала?
Джил, Сиси, бързо да оздравяват двамата чаровници! Hug
Хубав ден!  bouquet

# 714
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Стефи! Да е много здрава, щастлива и обичана и много да помага на мама и тати! Hug
Прашец, на мен ми казаха само за кръстче, две кърпи, тоалетен сапун, китка и икона. Не са ми казвали за питка и вино, но аз реших да вземем. На теб какво ти казаха да вземеш? Имаш ли представа, дали разрешават да се снима по време на ритуала?
Джил, Сиси, бързо да оздравяват двамата чаровници! Hug
Хубав ден!  bouquet

Оля за снимките навсякъде е различно. На нас ни искаха 10 лв. за снимките. Питайте в църквата.

# 715
  • Мнения: 1 208
Прашец,ами направи две пити  Mr. Green Аз също мислих,че трябва да е сладка но преди няколко дни четох в интернет ,че за кръщене се прави солена пита с мед отгоре.Е то никой не е казал точно-ти ще си правиш каквото искаш.


Миме,аз много се издразних на това за виното в Самоков и не занесох.Няколко пъти жената ми повтори ,че било хубаво да занеса на попа "марково червено вино"  #2gunfire Не било задължително но било хубаво.Аз по принцип попчетата ги свързвам с пияндета незнам защо....може би защото  в Карнобат ги имаме  такива  Mr. Green Сложих на попа почерпка но не и вино.А за пита на мен изобщо там не ми казаха да нося. newsm78


Как са болните дечица днес  Hug


Ние на плаж щяхме да ходим с децата но тук времето е мрачно-ще видим следобед


Миме,като избереш питката ,която ще правиш дай да я видя  аз,че една приятелка иска на Богородица да кръщава детето си и иска да й правя питата.



Забравих да се похваля,че на днешната дата преди 4г слязох от автобуса от Карнобат за Бургас и на спирката ме чакаше Дамян.Запознахме се и ми каза" Повече няма да те пусна" ....сега сигурно му се иска да ме е пуснал ама свърши тя  smile3532

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 10:27 от Мама Диди

# 716
  • Мнения: 32
Честито на Марулка, да й е жива и здрава кака Стефи, да растат с Невичка щастливо в розовото женско царство Hug.
мама ДидиJoy.
Малко снимки от една мързелана със закъснение:
Самоков- http://julskimami.snimka.bg/children/samokovska-sreshta.514924.19884080
Предишни срещи- http://julskimami.snimka.bg/friends/sofiyiski-sreshti.424872.19884318
Вчерашната среща- http://julskimami.snimka.bg/friends/sofiyiski-sreshti.424872.19884664.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 635
Забравих да се похваля,че на днешната дата преди 4г слязох от автобуса от Карнобат за Бургас и на спирката ме чакаше Дамян.Запознахме се и ми каза" Повече няма да те пусна" ....сега сигурно му се иска да ме е пуснал ама свърши тя  smile3532

 Laughing Laughing Laughing

Стенещата Миртъл пак се разхленчи...

Ооо, не... уморихте ме от смях. Laughing Mr. Green Laughing

При нас положението е колебливо. През нощта беше съвсем спокойно, не съм мерила температура, защото Инето беше само леко топла. Сутринта също, но преди малко пак взе да се качва. Уфф, да вземе да минава този вирус, че ми писна.

Хриспа, да "вирусна инфекция" каза докторката. Мрън.
Миме, и нашия татко беше командировка снощи.
Сиси, дано му се размине лесно на Влади.
Марулка, да е жива и здрава Стефи.

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 13:02 от Jillian

# 718
  • Мнения: 1 208
Джил,смей се ти смей се на човека сигурно му е тъжно  Mr. Green

Ехе,Драга още снимки от Самоков  Laughing

На вчерашната ви слеща има една руса мама с дълга коса ,облечена в бяло/то май всички сте в бяло/  Laughing- бързо да си признава коя е ,че нещо не схващам  newsm78

# 719
  • Мнения: 32
Това е Куку с Мишо Peace.

Общи условия

Активация на акаунт