Юлски бебета-Тема 35

  • 24 961
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 208

Мерси ...че тя какво се изкарва стара...я какво младо гадже е    Hug

# 721
  • Мнения: 32
Абсолютно!!!

# 722
  • Мнения: 1 089

Мерси ...че тя какво се изкарва стара...я какво младо гадже е    Hug
Много е готина, да не е казала и мрън!

# 723
  • София
  • Мнения: 1 635
Малеее, изпуснала съм страшен купон. Hug

# 724
  • Мнения: 250
Честит рожден ден на Стефи!


Забравих да се похваля,че на днешната дата преди 4г слязох от автобуса от Карнобат за Бургас и на спирката ме чакаше Дамян.Запознахме се и ми каза" Повече няма да те пусна" ....сега сигурно му се иска да ме е пуснал ама свърши тя  smile3532
newsm62 newsm47 newsm62

# 725
  • Canada
  • Мнения: 649
Карелия аз също получих по имейла такова съобщение, че съм спечелила 3 нощувки после като се регистрирах (там за 15мин. както пишеше) ми върнаха отговор, че съм спечелила 7 нощувки, но аз нали съм си тома неверни в последния момент преди да пусна регистрацията взех да ровя в интернет да търся тази европейска програма и попаднах на една тема, че такава програма нямало, че било измама имаше и други които са получавали чекове още през юни и се било оказало нещо, че храната в хотелите им я смятали на по-висока цена или нещо такова и излизало пак същото като да си платиш и нощувките, но не четох много и се отказах и не пуснах регистрацията. В началото като четох сайта имаше много и точна информация (доста квалифицирана, личеше си, че и юристи са пипнали вътре) и реших, че няма кой да си направи труда да качи толкова инфо за една измама и затова и аз почнах регистрацията. Сега търся темата да ти я пусна, но нещо не я намирам, защото забравих точното име което бяха изписали на програмата, ако искаш изпиши я в Гугъл да видиш и ти темата ще ти излезне, но пък може и тази тема която съм намерила да е измислена, защото много общи неща пишеха и нищо конкретно, само предположения за измама май имаше, та така. Дано всичко е о.к. и си изкарате чудесно. Пиши после та да се ядосвам, че не съм се включила. Laughing
Ами да ти кажа и аз преди да се регистрирам, изчетох общите условия. Питах разни познати, които също ме убеждаваха че е измама. Но аз реших да се включа. Получих сертификата и се свързах с хотела. Оттам ми отговориха, че работят с такива чекове и ме питаха кога искаме да посетим хотела им. Така че се надявам че всичко е О. Хотелът съществува, защото го има в много сайтове. А и аз мисля, че ако беше измама, щяха да включат доста повече хотели. Все пак изборът е ограничен... Peace

# 726
  • Canada
  • Мнения: 649
Аааа днес свършихме много важна работа - резервирахме заведение за празнуване на РД на Кари. Аз и по-рано бях писала, че на малчо РД не ме вълнуваше особено, защото знам че нищо няма да започни, обаче на каката... Party Та ще празнуваме ето тук: http://www.bulgaria-ecotour.com/bg/ има си басейн, детска площадка, къщички за отдих и изобщо всичко, необходимо за доброизкарване според мен. Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 1 635
Малко снимки от нас за годинката:
http://julskimami.snimka.bg/children/dechicata-ni-na-1-godinka.510610.19891278

Сложила съм и в албума на един ден и една годинка.

# 728
  • Мнения: 223
Мисля си дали някоя от вас ще се заинтересува, в момента в Токуда има кампания - профилактични мамологични прегледи, безплатни. Има инфо на страницата на сайта.

# 729
  • Мнения: 1 113
Честит рожден ден на Стефи на Марулка! Да расте здравичка, слънчева и умна!   bouquet

Карелия, виж това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=505834.0. Измама не е съвсем точната дума, но да речем става си "пито-платено".

Джил, много хубава тази моя снаха, бе! И много умно гледа  Heart Eyes

Диди, ще ми метнеш ли едно ЛС с рецептата на питата за прощъпулник  Hug

# 730
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Момичета, кокичета, много ви благодаря за милите думи и пожелания за Стефунка. Толкова ми е емоционално и носталгично днес, расте ни детето и времето лети безвъзвратно. Давам си равносметка, че са най-голямото ни богатство децата и искам да сме заедно винаги. Ох, едни чувства са ме налегнали...

Та днес празника мина много добре, с много щури игри по поляните на Екопарка, много хапване, пийване и емоции. Снимки качих във ФБ, май повечето ви имам и там. А иначе тортата е ето тази, почерпете се:



[img=http://maruli4.snimka.bg/cooking/torti.361843.19874320.big]http://Тук[/img] има повече снимки на тортето.

Отивам да лягам, че съм вече труп.

# 731
  • Мнения: 250
Здравейте!
Имам си християнче!
Качих снимките от днес само във Фейса и бързам да ги покажа: http://www.facebook.com/photo.php?pid=275155&id=100000368435394&ref=album
Даниела се държа сравнително геройски-плака само, докато я къпеха. После се сви в мен и изобщо не пожела да отиде в кръстника си  ooooh!. Незнам дали попа беше пиян, но нищо не му се разбираше, а и адски лъхаше на чесън  hahaha. Купона мина перфектно-Даниела издържа до 21ч., прибрахме се, изкъпах я, изпи си АМ-то и заспа на момента  Peace. Най-щастлив беше Йоан, който не спря да щурее с дъщерята на кръстниците....А как само имитираха попа зад гърба му.... ooooh!
Абе, като цяло-купона си беше купон!  Peace

# 732
  • Canada
  • Мнения: 649
Карелия, виж това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=505834.0. Измама не е съвсем точната дума, но да речем става си "пито-платено".
Това за "Пито-платено" си е ясно. И аз не съм очаквала да има напълно безплатен обяд, но доколкото проучих хотела, който съм избрала - цената ми излиза на половина горе-долу... Чакам все още да ми отговорят на някой подробности... Все пак ще изчета темата, която си ми пуснала в подробности... Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 15
Цезари и на мен не ми казаха нищо за питка, иначе същите неща ми казаха да нося. За снимането не съм питала дали може, но предполагам, че няма как да не може, само може допълнително да се заплаща. Хайде приятно ви тържество утре и пиши после как е минало (ако можеш запомни името на отчето, да видя дали и ние ще сме при него после).
Сафо мисля, че и аз четох точно тази тема и на мен ми се стори, че е нещо като пито-платено, никой в прав текст не заявяваше вътре, че е измама, но дано все пак си има някаква далавера и Карелия да си изкарат чудесно. Мисля си, че във всеки един случай е добре, че се е регистрирала, дори и да не е това което предсктавят в сайта най-малкото това е била причината да се наканят да тръгнат на някъде. Peace
Марулка тортата ви е разкошна.
Другите снимки които сте пуснали още не съм разгледала.
Ние днес пак бяхме на слънце, въздух и тревичка. Голямо люлеене падна на люлката на вилата и цамбуркане в басейнчето, след това двучасов сън и доволни и засмени се прибрахме. Сега малко подготовка за посрещането на кръстницата утре и сън.
Редактирам се, разгледах ви снимките всички сте супер. Джил, Инето е станала една малка госпожичка вече, виждам я много променена от последната ни среща. Чочии гледам поревала си е сладурката в църквата, но пък си има нова плетена рокличка. Wink. Ееех растат си дечицата, неузнаваеми са вече от онези малки бебчета, които бяха преди една година само.
 

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 23:27 от cveten prashec

# 734
  • Мнения: 250
Направих НОВА ТЕМА, но нека да попишем още малко в тази и тогава да започнем другата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт