121 Тема за Българо-Американската дружба и бебета! Пуш, бейби, пуш!

  • 25 487
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Umbria, aз съм от Сиатъл. Времето с една дума е ужасно, особено това лято, казва мъж ми (аз съм в Бг сега).

Подготви си връхни жилетици, якенце непромокаемо за дъжда и не повее от 3-4 летни ката, защото има и такива дни, но те са пренебрежимо малко (15 максимално през август и край, ако годината е хубава - 25). Сандали аз лично за 3 години май не съм обувала, но си зависи от човека. Вечер е светло до много късно, през денят ако слуайно напича е към 25 градуса и става за къси ръкави, но привечер рязко захладнява, под 20 задължително. Поне якенца и дънки вземи, дори да не си зиморничава, че аз кацнах с 3 рокли в САЩ едно време (щото в ''Америка има всичко и ще си купиш'') и първата ми работа беше да ида за суичър и кецове.  Laughing

Не е зима все пак, около и под 20 Т е, но не е и лято по българските стандарти. Приятно прекарване, иначе е много приятно и красиво място.
И аз летя другия месец.  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 2 185
aaa,  не е така = има и намаления  Grinning

Family-based immigrant visa     ($ 355.00)      $ 330.00

Поевтиняват бабите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А сакън...това перо с бабите хич не ме вълнува  Laughing

# 47
  • Мнения: 3 988

А сакън...това перо с бабите хич не ме вълнува  Laughing

 Joy

# 48
  • Мнения: 257
Благодаря на всички за съболезнованията.Става въпрос за сестричката ми и наистина думите ви ме утешават по някакъв начин.
Животът продължава,ще позакърпим раните и пак напред в живота...няма друга опция.

# 49
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Още веднъж съболезнования, да почива в мир милата ти сестричка.

# 50
  • Мнения: 13
Мис Дива още веднъж искренни съболезнования за сестричката ти! Hug
Маймун77 страхотни снимки, малката Стейси е истински бонбон и тортичката ви е супер Peace къде я поръча?

# 51
  • Мнения: 107
Mаймун, Стейси е много красиво и фотогенично дете  Heart Eyes
Мис Дива, много, много мъчно ми стана за тебе.  Hug

Вчера бях в консулството за заверка на пълномощно. Накараха ме да допиша към текста, че упълномощавам лицето да подаде и получи българско удостоверение за раждане на дъщеря ми ... (трите имена). Казаха ми, че трябвало да бъде специфично.
И платих за заверката $20.  Shocked Иначе служителите бяха много любезни, чак да не повярваш. Може да им правят специален тренинг на тукашна земя, знам ли...

# 52
  • USA
  • Мнения: 675
Момичета, благодаря за комплиментите Heart Eyes!
Мимето, тортата я поръчахме от тук http://www.oakmillbakery.com/ . Много са вкусни и леки.
Мисс Дива, много съжалявам за сестричката ти Hug!

# 53
  • Мнения: 940
Мис Дива..охх милата..как се изживява подобно нещо Sad...не мога да си представя.Бъди силна!




-----------------


Оле за испанците днес ,доволна останах от играта им.

# 54
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 896
Мис Дива, още веднъж съжалявам за загубата ти.

----------------

Вчера Калин имаше професионална фотосесия ( от болницата бяхме платили за един пакет снимки и се оказа ,че ценат вкл и тази фотосесия). Пратиха фотографа в къщи  с цялото му оборудване - беше наистина много забавно, а и  момчето определено си разбираше от работата а и знаеше как да работи с бебета.

# 55
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Мис Дива, много съжалявам за загубата ви! Прегръдки и от мен.

Маймун, не виждам снимките, но съм сигурна, че е много сладко детето. Честит ви празник!

Аз реанимирам след вчерашния горещ ден на блубери фарм. Набрах само 23 паунда и изядох поне 5. Едва шофирах навръщане.
Мая се сдоби със суимърс иър от басейна. Големи болки. Но то не беше гмуркане по дъното, плуване с часове...
Мерси на Анет за шампоана, днес ще го търся и аз.

# 56
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 896
Футболните фениве, четахте ли за октоподчето :  http://worldcup-2010.actualno.com/news_305942.html

Позна и вчерашния резултат.

# 57
  • USA
  • Мнения: 675
Atalanta, тук можеш да ни видиш http://www.flickr.com/photos/maimun77/  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 169
Маймун Стейси е нежно, красиво цвете!!! Да ти е жива и здрава!!!

Мис Дива болката е неописуема... съжалявам, много  Cry

# 59
  • Мнения: 3 367
maй без детенглър няма да минем,шампоани-балсами и пак рошавия до шия..казаха  и да не си ляга с мокра глава,е това вече ми е много трудно логистично..а е с къса сравнително коса,тез девойки с букли до кръста не ги мисля,ни тях,ни майките им..

Общи условия

Активация на акаунт