Имам ужасна фобиа, отивам н азъболекар и треперя да не ми намери кариес, и мен ме е страх да не ми пробият езика, едно време една колежка ми го каза това и ме хвърли в див ужас.
Както ти сама си забелязала, витамините и минералите са в основата, демек, доброто хранене. Забележете, че не казвам здравословното, а просто доброто хранене. Не съм съвсем съгласна с подробностите, които изтъкваш, но с принципите като цяло -- да.
Иначе аз от моя зъболекар, който е в Студентски град съм супер супер доволна. Толкова се старае човека, а и не ми взима много, но с него си се знаем отдавна. Каквото е направил не е мръднало, та както той казва оправи и грешките на колегите си. Но по принцип с деца не работи, но ако се наложи за Валето при него ще я водя, все ще намери начин си мисля да я предразположи. Просто не искам вече на всякакви зъболекари да се доверявам, като знам на мен колко такива са ми опропастили зъбите. Препоръчани теми