Шоколадови топчета с овесени ядки

  • 31 379
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 022
Ето ги и моите сладки.
Направих ги с мед и масло,
добавих и ванилия. Сега отлежават
в хладилника, но мъжът ми каза, че
нямали много време за отлежаване.  Laughing

# 31
  • Мнения: 11 824
И аз ги направих за имения ден на дъщеря ми като бонбони - половината потопени в шоколад (че не успях в пръчици), половината в кокосови стърготини. С масло, мед, ванилия..
Много приятни. Аз правя и други подобни - със сусамов тахан, сушени плодове, каквото ми хрумне..

# 32
  • Мнения: 22 867

Много приятни бонбончета! Peace Мисля, че следващ път ще сложа нещо вътре - вишничка, ядка, ще измисля.
lina kaz , благодаря за вкусотийките!  bouquet

# 33
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
labrex, за пореден път установявам, че мислим еднакво  Hug

# 34
  • Мнения: 22 867
labrex, за пореден път установявам, че мислим еднакво  Hug

 Hug

# 35
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044

Много приятни бонбончета! Peace Мисля, че следващ път ще сложа нещо вътре - вишничка, ядка, ще измисля.
lina kaz , благодаря за вкусотийките!  bouquet


labrex , какво количество овесени ядки сложи?   bouquet

# 36
  • Мнения: 22 867
labrex , какво количество овесени ядки сложи?   bouquet

300 мл, както е по рецептата. Мериш с каничка с деления или чаша с такава вместимост. Peace

# 37
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
labrex , какво количество овесени ядки сложи?   bouquet

300 мл, както е по рецептата. Мериш с каничка с деления или чаша с такава вместимост. Peace
Голямо благодаря, мила labrex ! Ама въобще не се сетих за този начин!   bouquet Приятна и спокойна вечер ти желая!

# 38
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Сиси ♥♥ ,Sophia L. ,liani,Ra4e_2009,много се радвам,че са ви харесали сладчиците! Heart Eyes
  labrex,разкошни топчета!Благодаря,че се довери на рецептата ми! Heart Eyes Hug
  Чудесна снимка си аранжирала  Peace - кокосови стърготини,шоколадови пръчици,бадеми най-вероятно,а последните?Не разпознавам посипката,издай тайната  ooooh!,а? Hug
  С пълнеж вътре ще станат още по-вкусни! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 22 867
- кокосови стърготини,шоколадови пръчици,бадеми най-вероятно,а последните?Не разпознавам посипката,издай тайната  ooooh!,а? Hug
 

Белите и зеленикавите са кокос. Peace

# 40
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
- кокосови стърготини,шоколадови пръчици,бадеми най-вероятно,а последните?Не разпознавам посипката,издай тайната  ooooh!,а? Hug
 

Белите и зеленикавите са кокос. Peace

  Благодаря! Peace  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 778
И аз ги направих за имения ден на дъщеря ми като бонбони - половината потопени в шоколад (че не успях в пръчици), половината в кокосови стърготини. С масло, мед, ванилия..
Много приятни. Аз правя и други подобни - със сусамов тахан, сушени плодове, каквото ми хрумне..


Би ли казала как правиш тези с тахана, че имам един буркан, отлежава вече твърде дълго в хладилника?

# 42
  • Мнения: 126
  Ох , изкушавате ме , разкошни сладки сте направили . Обичам такива , дето не се пекат .  Тъй като имаме много мед , искам да ги пробвам с мед , пак ли 4 с. л. сложихте , колкото е захарта .Ще ги направя и аз .

# 43
  • София
  • Мнения: 2 022
  Ох , изкушавате ме , разкошни сладки сте направили . Обичам такива , дето не се пекат .  Тъй като имаме много мед , искам да ги пробвам с мед , пак ли 4 с. л. сложихте , колкото е захарта .Ще ги направя и аз .

Да, аз сложих 4 с.л. мед.  Hug

# 44
  • Мнения: 126
  Благодаря , и аз така ще пробвам

Общи условия

Активация на акаунт