Отговори
# 2 010
  • Мнения: 1 038
Прекрасни , моля препоръчайте специалист по ФМ от Варна.Къде са по - добри АГ или Варна?

# 2 011
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Сертифицирани специалисти по фетална морфология във Варна, няма!!!

# 2 012
  • Мнения: 1 038
Сертифицирани специалисти по фетална морфология във Варна, няма!!!
Добре , а къде най -близо ?
И във Варна , ако не сертифициран кой е за препоръчване?

# 2 013
  • Мнения: 471
Здравейте, бременна съм в 21 г.с. и окриха мн редки генетични мутации в плода и се налага аборт. Искаме да се изследва ембриона след аборта, за да се установи каква точно е тази мутация и дали е наследима. От Варна сме. Къде правят такова изследване?

# 2 014
  • Мнения: 726
Здравейте, бременна съм в 21 г.с. и окриха мн редки генетични мутации в плода и се налага аборт. Искаме да се изследва ембриона след аборта, за да се установи каква точно е тази мутация и дали е наследима. От Варна сме. Къде правят такова изследване?

Съжалявам за което!
Предполагам, че ако се обадите в национална генетична лаборатория ще ви насочат.

# 2 015
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Във Варна нищо няма да направят! Януари 2019 г. прекъсвах бременност в 13 г.с., поради тежки малформации на плода, уж бяха взели материал. Мотаха ме 3 седмици и накрая се оказа, че идиотите са инфектирали материалът и не може да се изследва нищо ... Прекъсвах в частна болница в " Майчин Дом " при д-р Яков. Бягайте от Варна, направете всичко възможно да сте в София при читави лекари. Яков се оказа, че си е оставил ръцете ... Заради него и не добре направеният кюретаж, не е ясно дали изобщо ще мога да забременея отново ...

# 2 016
  • София
  • Мнения: 5 499
За прекъсване мога да препоръчам за София д-р Иван Димитров от Щерев.
Преди 4 години правих аборт в 21 седмица при него.
Пощади ме максимално психически и ме запази физически.

# 2 017
  • Мнения: 266
Аз също препоръчвам д-р Иван Димитров в Щерев ✌🏻 ( Аз правих аборт при него преди 4 месеца заради синдром на Даун ) Там правят и генетични изследвания на абортивен материал.

# 2 018
  • Мнения: 471
Благодаря, но вече имам едно дете и ще се доверя отново на същата гинеколожка, при която раждах във Варна.

# 2 019
  • Мнения: 265
Съжалявам за загубата ви! Аз не съм от Варна, но мога да ви дам съвет с това, че бихте могли да изпратите изследванията в София , чрез куриер в лаборатория Геника. Може да помолите или да попитате в болницата дали работят с Геника. Поне аз така направих.

# 2 020
  • Мнения: 471
Геника това Национална генетична лаборатория в Майчин дом?

# 2 021
  • Мнения: 499
Геника това Национална генетична лаборатория в Майчин дом?

Не,това е частна лаборатория.

# 2 022
  • Мнения: 471
Някой срещал ли е спусък с лекари в БГ, които имат изкаран курс по фетална морфология? Преди бях попадала на такъв, сега не мога да го намеря.

# 2 023
  • Мнения: 683
Прекрасни , моля препоръчайте специалист по ФМ от Варна.Къде са по - добри АГ или Варна?
Д-р Стоилов работи във Добрич.
Има най-добрата апаратура за фм в североизточна България.Аз лично не съм ходила при него защото се отказах да се занимавам с лекари от този край но много приятелки от Варна ходят при него и са ми го препоръчвали ,а също и сестрата на доктора при който има два аборта ми препоръча Стоилов преди да замина за София.Може да се поинтересуваш.

# 2 024
  • Мнения: 16
Здравейте,

Преди една година се наложи да прекъсна бременност поради синдром на Даун.
Имам 3- дневно закъснение на месечния цикъл. Направих тест, който се оказа положителен, но от два дни имам бледо кафеникаво течение. С оглед на ситуацията не съм посещавала специалист.
Ще съм много благодарна ако можете да ми помогнете. На третия ден тесът продължава да е положителен.

Общи условия

Активация на акаунт