Отговори
# 2 025
  • Мнения: 266
Здравейте,

Преди една година се наложи да прекъсна бременност поради синдром на Даун.
Имам 3- дневно закъснение на месечния цикъл. Направих тест, който се оказа положителен, но от два дни имам бледо кафеникаво течение. С оглед на ситуацията не съм посещавала специалист.
Ще съм много благодарна ако можете да ми помогнете. На третия ден тесът продължава да е положителен.



Елена, не виждам с какво можем да ти помогнем... обаждаш се по телефона казваш че си бременна и кървиш и ще те вземат веднага навсякъде! Аз също миналата година прекъснах бременност заради Даун и преди няколко дни разбрах, че отново съм бременна, обадих се по телефона и веднага ме приеха! Първичен преглед при бременност е задължителен най-малкото за да ти потвърдят че е вътрематочна бременността... отделно, че вече автоматично спадаме към рисковите бременности!
Успех и всичко ще бъде наред! Само побързай! 💐

# 2 026
  • Мнения: 16
Обаждах се, казаха ми да изчакам и да дойда чак следващата седмица. Без нищо да вземам.

# 2 027
  • Мнения: 265
Елена, според мен, слагай предпазните мерки и тръгвай направо към спешното. Обясни им, че си имала предишна загуба и че много те е страх сега, не вярвам да те върнат! Иначе изписват утрогестан, нош-па, но все пак лекар трябва да те види, за да прецени състоянието ти.

# 2 028
  • Мнения: 266
... или отивай на частно, това е другия вариант... там също няма да те върнат и има по-голям шанс да ти обърнат внимание

# 2 029
  • Мнения: X
Ако си от София отивай в спешното на Надежда.

# 2 030
  • Мнения: 16
Много ви благодаря, ще гледам да отида възможно най- скоро, въпреки, че от частна клиника ми казаха да чакам.

# 2 031
  • Мнения: X
Коя частна клиника?

# 2 032
  • Мнения: 16
Фемина. Да изчакам една седмица, защото нищо няма да се види на закъснение от 4 дни и може плода да не се задържи. Преди години имах и един спонтанен, ранен абрт, при който наистина лекарите не можаха нищо да направят. Аз имам и вродена тромбофилия и явно не смятат, че могат да повлияят.

# 2 033
  • Мнения: X
Прави са от Фемина.
МОЖЕ да си изследваш прогестерона и ако е около 9, зацапването може да е от недостиг , лекар или акушерка да ти предпишат прогестерон.
Но зацапването може и да е от някоя раничка.
Лежи си 3 дни. Аз като съм имала болки съм пила нош-па.

# 2 034
  • Мнения: 16
Благодаря ти! Ще чакам, пък каквото е рекъл Бог! Пих дуфастон.
Дано пък тоя път му е писано. Simple Smile

# 2 035
  • Мнения: 459
Здравейте, някой запознат ли е с генетични изследвания на американска лаборатория Инвите в Сан Франциско? Изследват 309 гена за носителство на най-честите възможни мутации за 250 долара на жената. Ако се открие проблем, изследват и мъжа за 100 долара.

# 2 036
  • Мнения: X
Как ще стигнат пробите до там?

# 2 037
  • Мнения: 459
С FedEx работят

# 2 038
  • Мнения: 372
Къде може да се прочете повече информация?

# 2 039
  • Мнения: 459
https://www.invitae.com/en/ Било препоръчително за всички бременни в САЩ.

Общи условия

Активация на акаунт