Отговори
# 2 250
  • Мнения: 266
Marsala_ съжалявам! ❤
Аз лично ти препоръчвам Д-р Иван Димитров в Надежда, аз прекъсвах при него в 14 г.с. и всичко мина чудесно!
Той беше завеждащ Оперативна гинекология в Щерев и наскоро се премести в Надежда.

# 2 251
  • София
  • Мнения: 1 056
Marsala_ съжалявам! ❤
Аз лично ти препоръчвам Д-р Иван Димитров в Надежда, аз прекъсвах при него в 14 г.с. и всичко мина чудесно!
Той беше завеждащ Оперативна гинекология в Щерев и наскоро се премести в Надежда.
много благодаря! А как мога да се свържа с него, ако имате телефон на лично може ли да ми пратите? Направо през регистатурата на Надежда става доста бавно...
А в 14 г.с. как протече при вас? Тоест на два етапа ли - чрез предизвикване на раждане и след това кюретаж? Колко време е престоя в болницата?

# 2 252
  • Мнения: 846
Marsala_ съжалявам! ❤
Аз лично ти препоръчвам Д-р Иван Димитров в Надежда, аз прекъсвах при него в 14 г.с. и всичко мина чудесно!
Той беше завеждащ Оперативна гинекология в Щерев и наскоро се премести в Надежда.
много благодаря! А как мога да се свържа с него, ако имате телефон на лично може ли да ми пратите? Направо през регистатурата на Надежда става доста бавно...
А в 14 г.с. как протече при вас? Тоест на два етапа ли - чрез предизвикване на раждане и след това кюретаж? Колко време е престоя в болницата?

Много съжалявам за лошия развой.
Сега имаш нужда от добър лекар и здрава психика, а за да я съхраниш, по- добре се насочи към „Надежда” и потърси д- р Иванов. Наистина е добър.
В МД може да има страхотни специалисти, но се виждаш с тях само за час, два. Отношението в случая е много важно, но го търси другаде.

# 2 253
  • Мнения: 929
Здравейте, резултатите от хорионбиопсията не са добри. Трябва да пристъпим към аборт по медицински показания, насочиха ме към Майчин дом, има ли момичета, които са били там? Тази седмица влизам в 14 г.с. Sad

Съжалявам за това, през което минаваш сега и те прегръщам. В началото на октомври го преживях в 16г.с. бях в 1АГ и не я препоръчвам, но поне мога да кажа как беше при мен. Приеха ме в понеделник и започнах прием по схема на хапчета. В сряда следобед родих, след което само за малко ме приспаха, за да проверят всичко ли е излязло (плацентата излезе в последния момент, но вече ме бяха упоили,буквално тя беше последният ми спомен). В петък ме изписаха. Ако бях настояла, можеше и в четвъртък,  но аз отказах, тъй като много кървях и предпочетох да съм в близост все пак до лекари, ако се наложи нещо.
Моят съвет е да си вземеш 1-2 интересни книги, за да те разсейват. Ако имаш нужда от нещо, пиши. Може и на лични - всички тук сме мислено с теб, а аз от опит знам колко ми помогнаха момичетата, за което ще съм винаги благодарна 🤗

# 2 254
  • Мнения: 16
Здравейте, резултатите от хорионбиопсията не са добри. Трябва да пристъпим към аборт по медицински показания, насочиха ме към Майчин дом, има ли момичета, които са били там? Тази седмица влизам в 14 г.с. Sad
Съжелявам! Моят аборт беше  при др Ибрям.. Невероятен специалист и човек! Кураж!

# 2 255
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета, при мен нещата въобще не се развиха добре. В четвъртък ме приеха в Майчин дом за прекъсването, то от там се започна..защо съм забременяла, с тази болест която имам да обричам и детето си на нея..въобще страшни думи от устата на великата доц. Димитрова и др. Савова...
В петък др Ибрям щеше да ми направи образиото, като решиха да е едноетапно, с хапчета за разкритие и после абразио. В петък сутринта ми сложиха 3 таблетки и на обяд ме смъкнаха на образиото...събудих се в реанимация с перфорация на матката и червата...казаха че матката ми била мн слаба, 4 ч операция...още съм в реанимация ☹☹за отношението изобщо няма да коментирам....

# 2 256
  • Мнения: 103
Marsala_ Много съжалявам за случващото се. Намери сили да се събереш, изпращам ти подкрепа.
Опитай се дя се изключиш от нещата които ти казват, насочи вниманието си към близките и обичани от теб хора. Въпреки зяболяването ти аз знам, че ще имаш пухкаво и здраво бебче.

# 2 257
  • Мнения: 266
Ох за тая великата Димитрова не искам и да чувам... и на мен с предната бременност в коридора ми изръси “Махай го Т’ВА, нещо не ми харесва... млада си, ще си направиш ново, ето ти тия документи и слизай долу на 2рия етаж на опашката за аборти!”
Аз идвам днес да ви вдъхна малко кураж! Точно преди една година, на 03.11.19 прекъснах бременността си заради Синдром на Даун, е днес 10.11.20 се роди Йоан, напълно здрав и най-голямото щастие в живота ми! ❤
Бъдете смели, бъдете упорити и не се отказвайте от щастието си! ❤

# 2 258
  • Мнения: 132
Момичета, може да звучи тъпо, но се оказа факт, след аборта вече съм с обърната матка, а преди това не бях. На някоя да й се е случвало?
Здравей, дори и обърната, няма какво да те притеснява.
Аз съм с обърната матка и имам 3 бременности, всичките още от първия месец опити, едната завършила фатално за съжаление, но нямаше нищо общо с позицията на матката.

# 2 259
  • Мнения: 929
Момичета, при мен нещата въобще не се развиха добре. В четвъртък ме приеха в Майчин дом за прекъсването, то от там се започна..защо съм забременяла, с тази болест която имам да обричам и детето си на нея..въобще страшни думи от устата на великата доц. Димитрова и др. Савова...
В петък др Ибрям щеше да ми направи образиото, като решиха да е едноетапно, с хапчета за разкритие и после абразио. В петък сутринта ми сложиха 3 таблетки и на обяд ме смъкнаха на образиото...събудих се в реанимация с перфорация на матката и червата...казаха че матката ми била мн слаба, 4 ч операция...още съм в реанимация ☹☹за отношението изобщо няма да коментирам....

Просто съм отвратена от отношението, което си получила. Започвам да си мисля, че в 1 АГ може и да не беше идеално, но поне бяха мили с нас повечето.
Стискам палци бързо да се възстановиш и това да е само един лош спомен без трайни последици. Изпращам ти кураж и да знаеш, че тук те мислим 🤗

# 2 260
  • Пловдив
  • Мнения: 14 448
Момичета, при мен нещата въобще не се развиха добре. В четвъртък ме приеха в Майчин дом за прекъсването, то от там се започна..защо съм забременяла, с тази болест която имам да обричам и детето си на нея..въобще страшни думи от устата на великата доц. Димитрова и др. Савова...
Такива да ги подбереш с едно дърво... колкото и добри лекари да са.
Значи при вероятност 50/50 да се лишиш завинаги от деца? От здрави при това деца? Каквито имаш реална възможност да имаш? "Обричаш"?

Дано се развият добре нещата нататък. И да не попадаш на лекари с такова отношение вече.

# 2 261
  • София
  • Мнения: 1 056
Много ви благодаря за подкрепата! Вчера излязох от интензивното и казаха че още седмица ще ме държат заради перфорацията и на тънките черва. Ям само каши, болки нямам но психически съм срината...те казват че перфорация на матката и червата се е случила заради миомата, която имам и по слабите тъкани  но това за тъканите се знаеше и ги предупредих..не знам, радвам се поне че са ми запазили матката. И допускам варианта, че е възможно да става въпрос и за лекарска грешка, но всичко това искам само да мине...искам да се прибера у дома, защото тая самота тук ме съсипва още повече, по цял ден само плача и лежа...кураж на всички жени преминали през нещо такова..

# 2 262
  • Мнения: 929
Дръж се! И не плачи, напъването сега не ти помага. Мисли позитивно, скоро ще си вкъщи и преди да се усетиш вече ще планирате следващото бебче, с което всичко ще бъде наред. Догодина по Коледа ще си имаме малки пухкави елфчета Simple Smile Свали си някоя книга, която да запълни времето ти. Аз за 5 дни в болницата прочетох 2 и мисля, че това ми помогна много - разсейвах се от случилото се.

Много ви благодаря за подкрепата! Вчера излязох от интензивното и казаха че още седмица ще ме държат заради перфорацията и на тънките черва. Ям само каши, болки нямам но психически съм срината...те казват че перфорация на матката и червата се е случила заради миомата, която имам и по слабите тъкани  но това за тъканите се знаеше и ги предупредих..не знам, радвам се поне че са ми запазили матката. И допускам варианта, че е възможно да става въпрос и за лекарска грешка, но всичко това искам само да мине...искам да се прибера у дома, защото тая самота тук ме съсипва още повече, по цял ден само плача и лежа...кураж на всички жени преминали през нещо такова..

# 2 263
  • Мнения: 811
Marsala, много съжалявам за случилото се с теб. Стисках палци и се молех всичко да е наред. Сега трябва да се стегнеш и да знаеш , че и това ще мине колкото и банално да звучи. В болницата аз исках едва ли не да умра и мислех , че света свършва  , но уви света не спира заради нашата болка. Сега 4 месеца след това мога да кажа , че се събрах психически и см сигурна , че ще имам здраво бебче. Сигурна и съм за теб , че ще имаш. Не се оставяй мъката да те завладее. Поплачи си и се опитай да се събереш . Приеми , че животът ти е отредил и през това да минеш.  Ние жените сме по-силни отколкото предполагаме и можем да преодолеем всичко. Силно те прегръщам и помни " И това ще мине " .. Heart

# 2 264
  • Мнения: X
Противозачатъчни след това задължигелно!
Ако лекарят не знае защо, други момичета, коиго са пили, да пишат кои бяха, че съм ги забравила Линде ли бяха... За да не се слепят стените.

Общи условия

Активация на акаунт