ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

  • 25 703
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • У дома
  • Мнения: 59
Бебз, гарсониерата е наша и по принцип ни се иска да я запазим и да не я продаваме, защото е на супер място, близо до градина, ясла и училища и е до градската градина, терасата ми гледа към горичка (нищо, че съм на първия етаж Mr. Green)
Миналата година бяхме на крачка и добре, че не се е получило, защото както намалиха на мъжо заплатата тази година, защото им падна работата щяхме да живеем много трудно, а и имаме в момента потребителски кредит.
Как ли не го мислехме и продължаваме, не сме се отказали, но явно не ни е писано да стане сега, не искам да прибързвам и да правя необмислени неща и после да си блъскам главата как да си гледам децата  #Crazy

Приятна срещичка в Люлин  Hug

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ади, да пратиш утре много поздрави и целувки за Димяни и бебчовците!
Ние днес обикаляхме по магазините и купихме бебешка кошара-сгъваема, с 2 нива, подложка за повиване и някакви играчки, матрак и протектор към него.
Днес ходихме на преглед, добре сме.Бебчо се е обърнал както трябва, но може пак да се врътне, като му скимне.
Ще кача снимки в албума ни (на кошарата) Peace .

За всички Hug

Забравих да пиша, че снимките ги правих с GSM-а и са малко лоши Peace

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 18:54 от DSS (Данимира)

# 707
  • Мнения: 9
Здравейте момичета Hug! Приятна Люлинска срещичка ви желая Hug, аз съм още на работа, но мислено съм с вас Hug!
Ади, супер новинки за Тони и бонбонките, много да я нагушкаш и от нас утре Hug !
Мирче, ти кога ще ходиш на новата ЖК , че направо взех да те мисля как издържаш на стола цял ден, аз днес направо едвам стоя вече Hug, време си е за почивка определено. А за този Гунев дето беше писала преди, сетих се че една моя близка приятелка ми го беше силно препоръчала още в началото, бил много добър. Количките дето показа и двечките на Хаук и аз им бях хвърлила око точно на тези 2 моделчета, преди да реша че ще ползвам старата зимна и ще купя направо лятна.  Hug
Весела, пази се от това натоварване което ти е на главата сега,че да не направиш някоя беля с бебко Praynig, опитай се да гледаш оптимистично на ситуацията, колкото и абсурдно да ти звучи, все пак ако се замислиш не е станало нищо фатално,няма ранени или не дай си боже смъртен случай при инцидента, така че всичко ще се оправи Praynig HugТрябва да си положително настроена, че и Ванеса се влияе от това което вижда в теб като емоции Hug
Tsvetelichova, честита ти количка ,супер е направо! Порадвай и се наволя:hug:
...имаше и още, но го забравих... Crazy

# 708
  • Мнения: 790
Аз като една сверкърва, пак да ви кажа моето мнение  Mr. Green

Относно количките, вече писах, че е много по-удобно с цяла дръжка, защото може да се управлява с една ръка. Другото, което досега не бях споменавала, а сега виждам, че доста от моделите, които гледате са такива, е че такъв кош, който целия се измества за да легне, а не само облегалката, в последствие става неудобен за детето като порасне. Има комбинирани колички, които са с такъв летен кош. Детето седи в една и съща поза, а за да му свалиш гръбчето, му дигаш краката, а чупката си остава. Нашата беше такава и в един момент Симона вече не искаше да спи в нея, защото неможеше да се завърти на една страна примерно. Затова я сменихме с лятна, въпреки намеренията ни да си караме с една количка до края. Дано ми разбрахте обяснението  ooooh!

Относно секцио/нормално - Съни това, че един път е било секцио, не е задължително всеки път да е секцио. И силно се надявам да не си права, като казваш, че трето секцио е опасно, защото това е моят случай и не търся излишни притеснения. Можеш ли по-подробно да ми обясниш, защо трето секцио би било по-опасно от второ или първо? Чела съм и друг път подобни изказвания, но никога не съм чела обяснението за това.
Аз лично съм за естественото раждане, но такова почти няма в БГ, така че съм за нормално раждане, но за стжаление моят случай не е такъв.

Позитив, аз мисля, че Бебз имаше предвид да я дадете под наем за да ви изплаща кредита, а не да я продавате  Peace

# 709
  • Мнения: 66
Здравейте ,
съжалявам ако съм ви изкушила с тази закуска днес, но понеже правих тоя сладкиш с майонеза и мноо ми хареса , но ненамерих снимка и ви пратих този.  Wink пробвайте го страхотен е.
Ади мерси мила за инфото , утре прегърни Димяни от всички нас и я поздрави. кажи и че я чакаме с нетърпение  да се завърне при нас.  Hug
Мишанка честито мила, голямо учене ще пада , че и помощник ще си имаш .  Wink
Тези колички са супер дето прати линка, но как се поръчват ?  Thinking
Tsvetelichova честита количка.

# 710
  • У дома
  • Мнения: 59

Позитив, аз мисля, че Бебз имаше предвид да я дадете под наем за да ви изплаща кредита, а не да я продавате  Peace

Оле, добре разбрах какво има превид Бебз  Peace

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 181
Арим, мисля и пая от праскови да направя, но ме затрудняват грамажите на продуктите. Моля те кажи ми с по  - народни мерки колко брашно и захар слагаш.
Аз си купих кантарче от Фантастико (струваше някъде около 20-25 лв.), защото доста се бях разгорещила в кухнята преди бременността. Меря всички продукти на грамаж, но специално заради теб довечера ще премеря и ще префасонирам мерките в по-народни и ще ти ги изпратя. Дано да ти хареса  Hug

Ще съм ти много благодарна  Hug

Tsvetelichova, честита ви количка ! Голям кеф е като купуваш за бебчо. Прибирайки се към Бургас онзи ден , минахме през едно Джъмбо, което е покрай Пловдив и е само детско, и едвам се сдържах да не купя за моя бебко нещо. Купихме за бебко на кумците ни , но за нас не посмях.

Oleto , по повод секциото не съм раждала със секцио , но само съм чувала, че третото е по- рисково , заради руптура на матката /дано съм го написала правилно /, но всичко си е Божа работа, така че...да се молим всичко да мине наред , пък няма смисъл да го мислим.

# 712
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Adi,  Hug Hug, kak uspq da gi nameri6. Tolkova gi tarsih, mersi mnogo.
Otivam da gi 4eta, 4e mnogo me iznerviha na rabota, pone da izpusna parata  Whistling

# 713
  • Мнения: 3 500
*Noel*, подкрепям bob4eto в изказването й за секциото.  Peace Според мен винаги съществува психическо напрежение първият път, защото е нещо ново за теб самата, като усещане и изживяване, за което колкото и да четеш, колкото и да се подготвяш, винаги оставаш изненадан  Flutter Може би , това ти е оказало влияние и сега си с предубеждение...бъди спокойна.... 
Не, не става въпрос за това. Мисля, че не си ме разбрала правилно. Не става въпрос за психическо напрежение и т.н. Казах, че за мен проблем не е имало. Но бебка се роди посиняла, не дишаше, не проплака, беше с тежка асфикция и нисък апагар, наложи се да я интубират и т.н. Не ми се разказват подробности, но тогава просто ми идваше да умра на магарето. За мен нормалното раждане не е  проблем, не боли толкова, не ме напряга психически ни най-малко и изобщо не ме е страх, но мисълта, че отново може да се случи нещо с бебето ме побърква и искам да взема най-доброто решение, защото този път не искам да се получаи така. Искам бебето да е добре, за мен това е най-важното.

# 714
  • Мнения: X
*Noel*, аз без да съм преживяла подобно нещо имам такива страхове, както и пъпна връв около врата... На сестра ми детенцето беше в много тежко състояние след такъв случай, но за щастие всичко се оправи.

Направо настръхвам, като чета за това което пишете, че бебчето може да почине в корема... ужас... дано на никой да не се случват такива неща  Praynig.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 181
*Noel* , а защо се стигна до такива последици за бебка? Колко часа ти продължи раждането?

Orchids Flower , не се впечатлявай , не мисли за такива неща. Да , случват се, има ги , но нищо не можем да предвидим, така че трябва да мислим позитивно и това е   Hug

# 716
  • Мнения: 184
Noel,без да съм преживяла твоите ужаси (да пази Господ всички ни) моите тревоги са същите като твоите. Личната ми лекарка (която знае за проблема ми) в мига, в който разбра, че съм бременна ми пусна кардиограма и оттогава е за секцио (тя е и АГ по принцип). Специалните изследвания на кардиолог не показаха риск за момента, но мен ме е страх, че ще рухна изведнъж от напрежението и може да се случи нещо на бебо в сублимния момент! Затова ако лекаря прецени, че за мъника ще е по-щадящо да дойде на бял свят със секцио - с радост ще се подложа на всички неудобства, които го следват. Сестра ми два пъти ражда със секцио, майка се оперира вече колко пъти, така че за съжаление имам доста опит с възстановителния период  след операциите (макар и не на мой гръб).
Непрекъснато си повтарям, че трябва да мисля позитивно, че всичко ще е наред..., но не и искам да подмина с пренебрежение тези неща, за да не се чувствам виновна после... За мен си е дилема наистина  ooooh!

# 717
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
*Noel*, напълно те разбирам в притесненията ти, но не се товари излишно с такива мисли. Все пак, това си  е било за тогава.  Hug Ти имаш опит, сега нещата ще са, както трябва, убедена съм  Peace  Абе, сигурно ти звуча, като непоправим оптимист, с думите си, ноооо все пак, нали всички тръгваме с идеята да си родим съкровищата живи и здрави  Heart Eyes  Mr. Green
tzzzvety, мисли му утре каква закуска ще ни сервираш, че с тая торта днес.....ми се взе ума  Whistling  Crazy
DSS Данимира честита Ви покупка! Да се ползва с много здравеее. Wink

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 181
Калинче, мила понякога в живота така се стичат нещата , че просто не може да ти го побере акъла, ето аз съм такъв пример .  Ако ти кажа на колко ехографии , прегледи се бях подложила първата бременност и то съм ви споменавала , че съм ходила при доста известни имена и когато е трябвало да стане е станало. Сега разбира се не подминавам случилото се с лека ръка, но знам , че и не всичко понякога в живота зависи само от нас. От личен опит ви казвам не си натоварвайте съзнанието сега с тези неща, радвайте се на времето докато сме още 2 в 1. Щом докторите ви препоръчват секцио или самата родилка се чувства по  - спокойна така изберете секциото, но не се натоварвайте  с излишни отрицателни мисли.

# 719
  • Мнения: 55
За раждането до момента изобщо не се бях тревожила, имам 2 изключително бързи и леки раждания(нормални), но сега започнах да се притеснявам да не ми се наложи секцио. Притесненията ми идват от упоритите гъбички, които не мога да излекувам, лекарката ми казва че са абсолютно нормални и тя да си пуснела изследване и на нея щели да се изолират, но аз не мисля така, защото изобщо не се чувствам добре и ме е страх че ако до раждането не се изчистя, а тя каже че не е проблем и родя нормално може да лепна инфекция на бебка Sad
За количките преди и аз си държах на цяла дръжка, но купихме на чико такава с приставка, която може да става цяла и две отделни, отначало упорито си ползвах приставката, а мъжа ми я махаше и така установих че двете дръжки са ми по-удобни, така че е въпрос на избор.
Лека вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт